Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Seti
 • Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Seti
 • Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Seti
 • Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Seti
 • Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Seti
 • Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Seti

Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Seti

3 Ay Online İngilizce Kursu İlaveli

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo En geç 27 Kasım Pazartesi günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

330,00 TL
264,00 TLKDV
DAHİL
%20 İndirim 66,00 TL Kazanç
Hemen AL Sepete Ekle
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (7)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Ayrıntılar

Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Seti ve Online İngilizce Kursu bir arada

Setin İçeriği

2 Adet Turizm İngilizcesi İnteraktif CD-ROM

1 Adet İş İngilizcesi İnteraktif CD-ROM

3 Adet İş ve Turizm İngilizcesi çalışma kitapları

İngilizce zamanlar kitabı

Çalışma kılavuzu


ve
3 ay online İngilizce kursu

- İngilizce öğrenimi konusunda hangi metodu seçmeliyim diyorsanız;
- İngilizce’yi anlıyor ama konuşamıyorsanız;
- Daha önceki girişimlerinizden tam sonuç alamadıysanız;
- Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi setimiz ile çalışarak mükemmel İngilizce öğrenebilirsiniz.


Setimizin Çalışma Metodu

Öncelikle 3 ay boyunca açık olacak Holmwood's Premium Online İngilizce kursumuz ile İngilizce gramerinin temelini en baştan başlayarak öğreneceksiniz. 

Online İngilizce kursunuza ilaveten İnteraktif CD-ROM'larımız ile eğlenerek İngilizcenizi en ileri seviyelere taşıyacaksınız. Ayrıca İnteraktif CD-ROM'larımızın kitapları ile konuları kolayca takip edebileceksiniz. Böylelikle İngilizce'yi mükemmel öğrenmeniz için elinizde bir dil laboratuvarı kurulmuş olacaktır.


Easy English Temel İngilizce ve Turizm İngilizcesi Setimizin Özellikleri:

İngilizce gramer çalışmaları
Pratik konuşma çalışmaları
Hızlı ve akıcı konuşma çalışmaları
En çok kullanılan konuşma kalıpları
İngilizce tüm seviyeleri kapsayan program

-Beginner
-Elementary
-Pre-intermediate
-Intermediate
-Upper-intermediate
-Advanced


İnteraktif CD-ROM nedir?

Eğitim setlerimizde bulunan interaktif multimedya CD-ROM’larımız, eğitim setlerimizin yardımcı materyali olarak gönderilmektedir. Bu CD-ROM'lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır.

İnteraktif multimedya CD-ROM, dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir.

İnteraktif CD’ler, dinleme, yazma ve okuma çalışmalarını bir arada barındırır
İnteraktif multimedya CD-ROM’larımızda, öğretim videoları, testler, farklı alıştırmalar bulunmaktadır. İçeriklerdeki videoları izlerken hem telaffuzunuzu geliştirecek hem de doğru dinleme çalışmaları yapacaksınız. Video konuşmalarını, ekranda yazılı olarak okuyabilirsiniz. Her konu ile ilgili farklı soru şekilleri ile çalışmalar yapacaksınız. Dinlediğinizi anlama ve anladığınızı yazma alıştırmalarıyla, İngilizce’ye daha fazla hâkim olmanız sağlanacaktır.
Görsellerin ön planda olduğu CD-ROM çalışmalarında, daha hızlı öğrenmeniz ve öğrendiklerinizin hafızanızda kolay yer etmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Böylece hem eğlenerek hem de kısa sürede İngilizce’yi öğrenmeniz mümkün olacaktır.


English Pro interaktif multimedya CD-ROM içerik açıklaması

 English Pro İnteraktif CD-ROM'umuzdan bir ekran görüntüsü

English Pro interaktif CD-ROM'umuz, iş hayatında, İngilizce konuşması gereken kişiler için gerekli bir dil programıdır. Ana dili İngilizce olan kişilerin, iş yaşantısındaki davranış alışkanlıklarına değinen bu program, iş ilişkilerinde karşıyaşabileceğiniz çok çeşitli durumlarla ilgili tavsiyeler sunmaktadır. Bir şirket ile yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, eposta yazımları, sipariş alıp vermek vs. gibi iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir.

Business Territory 1 interaktif multimedya CD-ROM içerik açıklaması
Business Territory 1 interaktif CD-ROM’umuz, Cambridge'de bir Elektronik firmasında hazırlanmıştır. Bir şirket ile yüz yüze görüşme, telefon görüşmeleri, teklif sunma, email yazımları, sipariş alıp vermek vs. iş hayatında gerçekleşebilecek her türlü yaşantı ele alınıp, çok geniş örnekler verilmekte ve her konu en ince detayına kadar incelenmektedir.  Bu şirkette en üst kademedeki yetkiliden, her seviyedeki birimlerine kadar, iş hayatında gerçekleşen tüm yaşantı aynen aktarılmaktadır. Şirketteki tüm yetkililer kendi özgeçmişlerini anlatmakta, firmadaki görevlerini izah etmekte ve günlük iş hayatlarındaki tüm ayrıntıları kendi ağızlarından anlatmaktadırlar.

Business Territory 2 interaktif multimedya CD-ROM içerik açıklaması
Business Territory 2 interaktif CD-ROM’larımızda Cambridge Üniversite'sine bağlı 4 yıldızlı bir oteldeki yaşantı incelenmektedir.  Otelin, resepsiyon, restaurant, mutfak, konferans salonu gibi tüm bölümlerinde gerçekleşen yaşantılar ve konuşmalar bir film gibi aktarılmaktadır. Buradaki personelin günlük yaşantısı yansıtılmakta ve bu personel ile çok çeşitli görüşmeler yapılmaktadır. Bu vesile ile otelin tüm birimleri ziyaret edilmekte ve buradaki İngilizce yaşantı ,öğrencilerimiz tarafından aynen yaşanmaktadır.  Ayrıca CD-ROM'ların içeriği, çeşitli tavsiyeler ve ödevlerle öğrencilerimizin de interaktif ortamda kendilerini bu görüşmelere katılmış gibi hissederek, çalışmalar yapmasına uygun olarak hazırlanmıştır.


İngilizce’de Zamanlar kitabı 
English Tenses (İngilizce’de zamanlar) kitabımız, İngilizce’de kullanılan tüm zaman çekimlerinin bir arada verildiği, mükemmel bir rehber kitaptır. Geniş zaman kullanımdan başlayarak ileri zaman konularını içeren kitabımızda, cümle yapısı formüle edilerek anlatılmakta ve bol örnek cümleler ile pekiştirilmektedir. İngilizce öğrenirken elinizin altında olması gereken en önemli rehber kitaplardan biridir

Holmwoods Premium Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu


Holmwood's Online İngilizce Kursu Özellikleri ve İçeriği
Holmwood's Online İngilizce Kursu metodu İngilizce’yi başlangıç (beginner) seviyesinden, ileri (advanced) seviyeye kadar mükemmel şekilde öğretmektedir. Hem çocuklar hem de her yaştaki başlangıç seviyesindekiler için mükemmel, eğlenceli, kolay ve zevkli bir online eğitim sistemidir. 

Avrupa birliği seviye skalasına göre İngilizce gramerinin (A1, A2, B1, B2, C1) seviyelerinin tümünü içermektedir.
Her türlü orta dereceli okul, lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencileri için, ayrıca her yaştaki ve her meslektekiler için İngilizce Premium sistemi uygundur.
Avrupa’nın en başarılı eğitim kuruluşlarında kullanılan Holmwood’s English metodu sayesinde artık İngilizce öğrenmek zevke dönüşüyor.
Kursumuz ile kelime ve cümle öğrenmenin yanı sıra İngilizce konuşmaktan zevk alacaksınız.
Her biri özel, dinleme, konuşma, okuma ve yazma çalışmaları ile, birbirini tamamlayıcı bir metotdur.
Çalışmanızı yönlendiren, zamanınızı doğru kullanmanızı sağlayan açıklamalar yer almaktadır.
300'den fazla video (İngilizce gramer anlatımı ve pratik çalışma için, genel kültür videoları)
Çok farklı videolar, alıştırmalar ve anlatımlar içerir.
Kelime bilgisi çalışmaları. 3.000'lik kelime haznesi oluşturma.
50'den fazla alıştırma çeşidi ve 4.000'den fazla alıştırma çalışması.
Mükemmel öğrenci destek hizmeti mevcuttur.
Holmwood’s eğitim metodu, eğitimciler ve bilim adamları tarafından geliştirilmiştir.
İngilizce öğrenmek için, her şey bir aradadır.
Holmwood's metodu ile İngilizce öğrenmek çok ama çok zevklidir.
Tüm cihazlarla ve işletim sistemleriyle uyumludur. (Android, tablet ve cep telefonları)

Online İngilizce Kursu Gramer Anlatımı Video Örneği


Online İngilizce Video Örneği

Holmwood’s Online İngilizce Kursumuza Nasıl Başlayacaksınız?
Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz. Seviyenize uygun olarak, çalışma programı aktif olacaktır.
Kursumuzda, çalışmalarınızda ilerledikçe seviyenizin yükseldiğini göreceksiniz. Programımız, alıştırmalardaki başarı durumunuza göre, sizi yönlendirecektir. Çalışmalardaki başarı oranınıza göre, sistem gerekli gördüğü takdirde ek derslerle İngilizce öğrenmenizde katkı sağlayacaktır.
Online İngilizce kursumuza günde 30 dakika ayırmanızı önermekteyiz.
Her seviye sonunda bir sınav cevaplamanız istenecektir. Sınavdan yeterli puan aldığınız takdirde bir sonraki seviyeye geçebileceksiniz. Aynı zamanda seviyenizi belirten adınıza hazırlanan başarı belgesine de sahip olabilir, istediğiniz takdirde kağıt çıkışı alabilirsiniz.
Kursumuzun sonunda gireceğiniz İngilizce final sınavınızda başarı sağladığınız takdirde, başarı belgeniz oluşacak ve arzu ettiğiniz takdirde bu belgenin kağıda çıktısını alarak, iş başvurularında kullanabileceksiniz.

Online Eğitim Nedir?
Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete, hatta elinizdeki cep telefonuna sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır.
Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online İngilizce kursu seçildiğinde, bu online İngilizce kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem İngilizce’yi severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, İngiltere’ye gitmiş, orada yaşıyormuş ve İngilizce’yi canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Holmwood’s Online İngilizce Eğitim Kursunun Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?
İngilizce öğrenmeye başlarken, öğrenim metodu ne olursa olsun, uyulması gereken bir çalışma sırası vardır. O da İngilizce öğrenirken, önce gramer öğreniminden başlayarak, sırası geldikçe dinleme, izleme, anlamayı sağlamak ve ardından konuşma becerisini oluşturmaktır. Bu yöntem her seviye için, sırası geldikçe tekrarlanmalıdır. Bu şekilde mükemmel öğrenim kolayca gerçekleşmektedir. İngilizce, ancak bu sözü geçen tüm yöntemlerin hepsini bir arada, doğru bir uyumla sıralayan bir programla öğrenilir.
Holmwood’s online eğitim kursu size, bu yöntemlerin hepsini yaptırma imkanına sahiptir. Kursumuz, bunların hepsini doğru bir sıra ile yönlendirerek yaptırır. Size İngilizce’yi mükemmel öğretir. Öğretim gücünün okula, kursa hatta İngiltere’ye gitmekten hiçbir eksiği olmayıp, pek çok artıları vardır. Buna karşılık, online İngilizce kursumuza ödeyeceğiniz toplam miktar, sözü geçen diğer yöntemlerden çok daha ekonomiktir. Bugünkü dünyamızda en doğru eğitim yöntemi olduğu, tüm eğitim dünyasında her geçen gün biraz daha kabul edilmektedir.

Günlük Çalışma Süresi Ne Olmalıdır?
İngiliz ve Türk eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir.

Elbetteki, 30 dakikadan daha fazla süre kursumuza zaman ayırarak çalışırsanız, daha hızlı tamamlayabilirsiniz, öğrencisiyseniz, okulunuzda İngilizce dersinden yüksek not alabilir, çalışıyorsanız iş ve sosyal hayatınızda avantajlı ve tercih edilen kişi haline gelebilirsiniz.

Holmwood's Online İngilizce Kursu Programı Nelerden Oluşuyor?
Online İngilizce kursumuz, okuma, yazma, anlama ve konuşma yeteneklerinizi bir arada geliştirmeyi hedefleyen özel bir programa sahiptir. Kursumuz, İngilizce’yi kısa zamanda ve mükemmel öğretmek için oluşturulmuş ve başarı odaklı bir programdır. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve sınıflandırılmasına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır.
Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.

İngilizce Dinleme Çalışması Yapacaksınız
Online İngilizce kursumuzda 300 adet video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

İngilizce Gramer Videolarımız, Seviyeye Göre Ayarlanmıştır
300’den fazla videolarımızda, İngiliz eğitmenlerimizden gramer anlatımlarını dinleyeceksiniz. Mümkün olduğu kadar formüle edilerek anlatılmaya çalışılan İngilizce gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, başlangıç ve orta seviyelerde yavaş bir tempo ile konu anlatımı yapmaktadır. Böylece, eğitmenizi takip etmeniz kolaylaşacak ve anlattığı konuyu daha iyi anlamanız sağlanacaktır.

İleri seviye gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, konuları normal konuşma tempolarında anlatmaktadır. Bu şekilde, normal İngilizce konuşma temposunu öğrenmeniz amaçlanmaktadır.

3.000’den Fazla İngilizce Kelime Öğreneceksiniz
İngilizce’de en çok kullanılan 3.000’den fazla kelimeyi öğreneceksiniz. Dijital kelime kartları çalışmalarıyla, kelimeleri yazılı olarak görecek, telaffuzunu dinleyecek, temsili resmini görerek, örnek cümleyi dinleyeceksiniz. Bu çalışma ile geniş bir kelime dağarcığınız oluşacaktır.

4.000’den Fazla Alıştırma Yapacaksınız
50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 4.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.

İngilizce Konuşma Çalışmaları Yapacaksınız
Konuşma alıştırmalarında, ekranınızdaki kelime veya cümleyi önce İngiliz eğitmenimizden dinleyeceksiniz. Sonra aynı şekilde siz, dinlediğiniz kelime veya cümleyi tekrar ederken, sesinizi kayda alacaksınız. Yaptığınız ses kaydınızı dinleyerek, eğitmeninizin kaydı ile karşılaştıracak ve böylece telaffuzunuzu kontrol edebileceksiniz. Bu çalışmanız, telaffuzunuzu geliştirirken, konuşmanıza akıcılık sağlayacaktır.

Genel Kültür Çalışmalarıyla Farklı Aksanlardaki İngilizce’yi Duyacak Ve İzleyeceksiniz
Genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.

Hayatın İçinden İngilizce Konuşmalar
Birçok iş sahasında yaptığımız çekimlerde, gerçek çalışanlar veya işyeri sahipleri çekimlere katılmıştır. Örneğin kuaför dükkanı işleten bir bayan işletmeci veya uçak sektöründe çalışan bir mühendis gibi. Kurgulanmış çekimler yerine, gerçek insanlarla yaptığımız bu çalışmalar, samimi ve gerçek hayatı yansıtabileceğimiz bir ortam ile size yaşamın içindeki İngilizce’yi öğretmek amacıyla hazırlanmıştır.
Öğrendiğiniz İngilizce’nin gerçek hayattaki kullanımını izlemeniz ve bu videolar üzerine yapacağınız çalışmalar, İngilizce öğrenmenizi kolaylaştıracak ve daha kalıcı bir eğitim almanız sağlanacaktır.

İngilizce Sınavlarında Başarıyı Yakalayacaksınız
Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Örneğin, bir paragraf ile ilgili sorulara cevap verme, dinlediğiniz bir video ile ilgili sorulara cevap verme, verilen cümleye uygun kelimeyi yerleştirme gibi, sınavlarda karşınıza çıkabilecek soru tipleriyle ilgili çalışmalar yapacaksınız. Böylece online İngilizce kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda, hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

Holmwoos's Online İngilizce Kursunda Seviyem Nasıl İlerleyecek?
Kursumuzda, her seviyede çalışmanız gereken konu ve alıştırmalar ekranınıza yansıyacaktır. Siz bu çalışmalarda ilerledikçe sistem sizi yönlendirecektir. Her seviyenin tüm çalışmalarını tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer bu testten yeterli not alırsanız, bir sonraki seviyeye devam edebileceksiniz.

Holmwoos's Online İngilizce Kursunuz İle İngilizce Setleriniz İle Çalışmayı Nasıl Bir Arada Yapabilirim?
Online İngilizce kursumuzu, internetin olduğu her yerden ve cihazınızdan bağlanarak çalışabilirsiniz. İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri ise kitaplarınız veya CD’leriniz ile çalışma imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitim setlerimizin içeriğini, online İngilizce kursumuzda bulunan konuların kitaplaştırılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Kitaplarımız ve CD’lerimiz, elinizin altında her istediğiniz zaman başvurabileceğiniz kaynaklar olarak kalacaklardır.

Holmwoos's Online İngilizce Kursunu Tamamladığımda Sertifika Alabilecek Miyim?
İngilizce kursumuzun her seviyesi ile çalışmanızı tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer yeterli not alırsanız, seviyeyi başarılı olarak tamamladınız demektir. Bu işlemden sonra, ekranda dijital seviye sertifikanız yer alacaktır. Arzu ederseniz bu sertifikanızdan çıktı alarak, iş başvurusu gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

Teslimat Bilgileri

En geç 27 Kasım Pazartesi günü kargoya verilir.

Limasollu Naci Öğretim Yayınları Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 K:3 Şişli 34380 İstanbul

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Taksit Akbank Garanti Bankası Finansbank Türkiye İş Bankası Türkiye Halk Bankası Yapı Kredi
3
88,00 TL
264,00 TL
88,00 TL
264,00 TL
88,00 TL
264,00 TL
88,00 TL
264,00 TL
88,00 TL
264,00 TL
88,00 TL
264,00 TL
6
44,00 TL
264,00 TL
44,00 TL
264,00 TL
44,00 TL
264,00 TL
44,00 TL
264,00 TL
44,00 TL
264,00 TL
44,00 TL
264,00 TL
9
30,80 TL
277,19 TL
30,22 TL
272,02 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
-
30,80 TL
277,19 TL
30,22 TL
272,02 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
30,22 TL
272,02 TL
30,22 TL
272,02 TL
30,22 TL
272,02 TL
12
23,38 TL
280,55 TL
-
23,38 TL
280,55 TL
23,38 TL
280,55 TL
23,38 TL
280,55 TL
23,38 TL
280,55 TL
Ödeme seçeneklerine göz at tıklayın
Peşin fiyatına taksit seçeneği
Ticari kredi kartlarına özel taksit seçeneği
Ürün Notu: 4.5 Yıldız
5 yıldız
(5)
4 yıldız
(1)
3 yıldız
(0)
2 yıldız
(1)
1 yıldız
(0)
En Yeni Yorum

Deneme asamasindayiz. .

Tüm yorumlar gösteriliyor. Tüm yorumları gör
 • - 01.07.2017

  Deneme asamasindayiz. .

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Teşekkürler
  - 30.06.2017

  Teşekkürler hızlı alışveriş için

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor