Easy English A'dan Z'ye İngilizce Eğitim Seti

6 Ay Online İngilizce Kursu İlaveli

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo En geç 27 Kasım Pazartesi günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

270,00 TL
210,00 TLKDV
DAHİL
%22 İndirim 60,00 TL Kazanç
Hemen AL Sepete Ekle
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (63)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Baskı Sayısı 2

Ayrıntılar

Easy English A'dan Z'ye İngilizce Eğitim Seti ve Online İngilizce Kursu Bir arada


Set Detayı:

- 2 Adet İngilizce Gramer Kitabı
- 6 Adet İngilizce Eğitim DVD'leri
- Wordpal İnteraktif Multimedya CD-ROM
-
TrumpCard İnteraktif Multimedya CD-ROM
- İngilizce zamanlar kitabı
- İngilizce kolay konuşma kılavuzu
- İngilizce karşılıklı konuşmalar kitabı
- Çalışma Kılavuzu
ve
6 ay Online İngilizce Kursu


İngilizce tüm seviyeleri kapsamaktadır.
-Beginner
-Elementary
-Pre-intermediate
-Intermediate
-Upper-intermediate
-Advanced

İngilizce öğrenmek eğlence olacak!
Bu çok özel kampanyamızda, Easy English A'dan Z'ye İngilizce eğitim setimize ilaveten, 3 ay online İngilizce kursumuza da sahip olacaksınız.Birbirini tamamlayan bu iki İngilizce eğitim metodumuz sayesinde, ister evinizde, ister işyerinizde veya internete erişebileceğiniz her yerde çalışarak İngilizce'yi mükemmel öğreneceksiniz. Hem de eğlenceli ve genel kültür arttırıcı online İngilizce kursumuz sayesinde, kolayca ve en önemlisi keyif alarak çalışacaksınız.​

 • İngilizce öğrenimi konusunda hangi metodu seçmeliyim diyorsanız;
 • İngilizce’yi anlıyor ama konuşamıyorsanız;
 • Daha önceki girişimlerinizden tam sonuç alamadıysanız;
 • Easy English A'dan Z'ye İngilizce eğitim setimiz ile en baştan başlayarak mükemmel İngilizce öğrenebilirsiniz

 • Nasıl Bir Eğitim Programı İle Çalışacaksınız

  - İngilizce'yi gramer kitaplarımızdaki kolay öğrenim yöntemlerimiz ile eğlenerek öğreneceksiniz.
  - Kısa sürede ve mükemmel olarak İngilizce, okuyabilir, anlayabilir ve konuşabilir seviyeye geleceksiniz.
  - 2.000 üzerinde İngilizce kelime öğreneceksiniz.
  - DVD'ler, multimedya CD-ROM’lar ve kitaplarla istediğiniz yerde, istediğiniz kadar çalışma imkânınız olacak.
  - DVD ile görüntülü İngilizce öğrenimi, dünyamızda gelişen teknolojinin, yabancı dil öğrenimine getirdiği en son yeniliklerden biridir. Sınıfı ve öğretmeni, öğrencinin evine, hatta ayağına getirmektedir.
  - Yorucu bir iş gününün sonunda, evinizde dinlenirken, DVD oynatıcınıza veya bilgisayarınıza takacağınız DVD'ler ile öğretmeniniz karşınızda olacaktır. 6 adet DVD’lerimiz, yüksek çözünürlüklüdür.
  - DVD’lerimizde, İngiliz öğretmenlerimiz, İngilizce gramerinin size en mükemmel şekilde anlatmaktadırlar.
  - DVD’lerinizi izleyecek ve İngilizce öğrenmenin keyfine varacaksınız.
  - Genel kültür (pratik yapma) videolarımızda ise, hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem turistik gezilere çıkacak, yeni ülkeler keşfedecek, hem de gerçek yaşanan ortamlarda İngilizce konuşma çalışması yapmış olacaksınız.
  - Günlük çalışma saatinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizin anlatımlarıyla, mükemmel şekilde İngilizce öğreneceksiniz.
  - Öğrenci panelinden testlerinizi cevaplayacak, başarınızı takip edebileceksiniz.
  - Eğitim sonunda sertifika alabileceksiniz.


  İngilizce En Kolay Nasıl Öğrenilir?
  Yabancı dil eğitimi üzerine genelde en çok konuşulan konu, "yeni bir dil, gramer bilgisi olarak mı öğrenilmeli, yoksa pratik olarak mı çalışmalıdır?" tartışmasıdır. Bu nedenle eğitim setlerimizin öğretim metodunun, gramer mi öğrettiği yoksa pratik konuşma üzerinde çalışmalar mı yaptığı sorusu kuruluşumuza da sorulmaktadır.

  Bu soruya cevabımız, kesin olarak her ikisinin de İngilizce eğitim seti öğretim metodunda yer aldığı şeklindedir.
  Her iki sistem de setimizde mevcuttur. Çünkü, yeni bir dili öğrenebilmek için sadece gramer bilgisi veya sadece pratik çalışma yeterli değildir. Mutlaka hem gramer yapısını mükemmel öğrenmek, hem de bu gramer bilgisinin üstünde bol bol pratik çalışması yapmak gereklidir.

  Setimizin Anlatım Dili Türkçe'dir
  Setimizin anlatım dili gramer kitaplarımızda Türkçe'dir ve öğretim metodunda İngilizce gramer yapısı, açık bir şekilde anlatılmakta ve gerekli konular öğrenciye açıklanmaktadır. Gramer konuları ve konu anlatımları özetlenerek basite indirgenmiştir.


  Özetlenmiş İngilizce Grameri İle Pratik Ve Kolay Öğrenim
  Ayrıca gramer konularının en önemli noktaları, kolay öğrenim amacı ile özetlenmekte, kalıp ve tablolar halinde gösterilerek, çabuk kavranması sağlanmaktadır. Her dersin sonunda, o konu ile ilgili çeşitli örnekler ve örnek cümleler verilmektedir.

  İngilizceyi hem hızlı, hem de kolay bir şekilde öğreten eğitim setlerimizin özel metodu ile İngilizce öğrenmek için öğrenci olmak veya olmamak önemli değildir. Genç veya yaşlı, öğrenci veya hangi meslekten olursanız olunuz, metodumuz sayesinde, kısa sürede mükemmel İngilizce konuşma becerisi kazanacak, bu dilde yazılmış eserleri anlamaya başlayacaksınız.

  İnteraktif CD-ROM Nedir?

  Eğitim setlerimizde bulunan interaktif multimedya CD-ROM’larımız, eğitim setlerimizin yardımcı materyali olarak gönderilmektedir. Bu CD-ROM'lar öğretim sistemimizin öğreticiliği açısından önemli bir bölümü oluşturmaktadır.

  İnteraktif multimedya CD-ROM, dinleme, yazma ve okuma gibi çok yönlü çalışmaları bir arada barındıran bir dijital eğitim materyalidir. Her CD’nin özel yazılımı bulunmaktadır. CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, otomatik kurulum yapar, masaüstüne kısa yol oluşturarak kullanıma hazır hale gelir.

  İnteraktif CD’ler, Dinleme, Yazma Ve Okuma Çalışmalarını Bir Arada Barındırır
  İnteraktif multimedya CD-ROM’larımızda, öğretim videoları, testler, farklı alıştırmalar bulunmaktadır. İçeriklerdeki videoları izlerken hem telaffuzunuzu geliştirecek hem de doğru dinleme çalışmaları yapacaksınız. Video konuşmalarını, ekranda yazılı olarak okuyabilirsiniz. Her konu ile ilgili farklı soru şekilleri ile çalışmalar yapacaksınız. Dinlediğinizi anlama ve anladığınızı yazma alıştırmalarıyla, İngilizce’ye daha fazla hâkim olmanız sağlanacaktır.
  Görsellerin ön planda olduğu CD-ROM çalışmalarında, daha hızlı öğrenmeniz ve öğrendiklerinizin hafızanızda kolay yer etmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Böylece hem eğlenerek hem de kısa sürede İngilizce’yi öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Wordpal İnteraktif Multimedya CD-ROM İçerik Açıklaması
Wordpal İnteraktif CD-ROM'umuzdan bir ekran görüntüsü

- Wordpal interaktif CD-ROM’umuz size, İngiltere’deki yaşam ve çevre ile tanışma imkanı sunuyor.
- Tarif edilen kişiyi bulma alıştırmasında amaç, anlatılanlara yönelik olarak konuşmanın içeriğini kavramak ve doğru kelimeleri seçebilmek.
- Bilgi yarışması alıştırmasında bazı genel kültür soruları ile soru cümlesi kurma ve doğru cevabı bulma tekniği uygulanır.
- Dilbilgisi alıştırmalarında Türkçe ipuçları bulunuyor. Aynı zamanda cümle sesli olarak dinleniyor.
- Yanlış yaptığınızda doğruyu bulana kadar soru tekrar ediliyor.
- Bazı konu başlıklarımız: İnsan, ev, çevre, hayvanlar, okul, hobiler, yemek, alışveriş seyahat, tatil, zaman, sayılar.
- Wordpal size, oyun oynar gibi eğlenceli şekilde öğrenme imkanı sağlıyor.Trumpcards İnteraktif Multimedya CD-ROM İçerik Açıklaması

Trumpcards İnteraktif CD-ROM'umuzdan bir ekran görüntüsü


- Trumpcards programı günlük hayata ve evde kullanılan araçlara ilişkin 2.000'in üzerinde kelime içermektedir. Kelimeler doğal bir ritimle günlük konuşmalar içerisinde geçmektedir. Kelimeleri bir konu içerisinde öğrenmek, teker teker öğrenmekten daha kolaydır.
- Kelime dağarcığı, sözlü, yazılı ve grafiklerle tanımlanmış olarak farklı şekillerde birçok kez tekrar edilmektedir. Bir kelimenin aktif kelime dağarcığının bir parçası olması için birçok kez duyulması ve görülmesi gerektiği bilinen bir gerçektir.
- Trumpcards programının kelime dağarcığı, farklı şekillerde defalarca tekrar edilir. Ancak bu tekrarlar, kelimeler farklı anlamlardaki farklı alıştırmalarda gösterildiği için sıkıcı olmaz. Bu şekilde kelimeler çaba sarf etmeden sindirilirler. Öğrenci başarıları hakkında sürekli
cesaretlenir.
- Yazma alıştırmalarında bile, öğrenci bir hata yaptığında, bir uyarı zili çalarak öğrencinin nerede hata yaptığını anlamasını sağlar. Zor bir bölüm öğrenci tarafından arka arkaya istenildiği kadar dinlenebilir. Basamak basamak devam eden süreçte, öğrenci kendi ilerlemesini rahatlıkla takip edebilecektir.
- Trumpcards'ın kelime dağarcığı başlangıç seviyesindeki öğrenciler için idealdir. Fakat daha ileri seviyedekiler için de motive edici ve ilginçtir. Zengin dil kaynağı daha sonradan derinlemesine çalışmaya olanak tanımak üzere metin olarak da sunulmuş gramer bilgileri içerir.
- Trumpcards programı kullanıcı dostudur. Basit yapısı öğrenicinin her şeye kolay erişmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece değerli öğrenme zamanı programın nasıl çalıştığını çözmekle harcanmamış olur. Kullanıcının uzman bir bilgisayar kullanıcısı olmasına gerek yoktur. Hatta yeni bir bilgisayar kullanıcısı bile kolayca kullanabilir.İngilizce DVD Gramer Anlatımı Video Örneği


Easy English Seti DVD İçerik Açıklaması


DVD ile görüntülü İngilizce öğrenimi, dünyamızda gelişen teknolojinin, yabancı dil öğrenimine getirdiği en son yeniliklerden biridir. Sınıfı ve öğretmeni, öğrencinin evine, hatta ayağına getirmektedir.


 • - DVD’lerinizi izleyecek ve İngilizce öğrenmenin keyfine varacaksınız.
 • - DVD’lerde ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizin ders anlatımlarını izleyeceksiniz.
 • - Başlangıçtan en ileri seviyeye kadar tüm İngilizce gramerini İngiliz eğitmenlerimizden öğreneceksiniz.
 • - Seyahat ve genel kültür DVD’leriniz ile de hem İngilizceniz gelişecek hem genel kültürünüz artacaktır.
 • - İngiliz eğitmenlerin seslendirdiği CD’lerle doğru telaffuz çalışması yapacaksınız.
 • - Yorucu bir iş gününün sonunda, evinizde dinlenirken, DVD oynatıcınıza veya bilgisayarınıza takacağınız DVD'ler ile öğretmeniniz karşınızda olacaktır. 6 adet DVD’lerimiz, yüksek çözünürlüklüdür.
 • - DVD’lerimizde, İngiliz öğretmenlerimiz, İngilizce gramerinin size en mükemmel şekilde anlatmaktadırlar.
 • - Genel kültür (pratik yapma) videolarımızda ise, hem genel kültürünüzü geliştirecek, hem turistik gezilere çıkacak, yeni ülkeler keşfedecek, hem de gerçek yaşanan ortamlarda İngilizce konuşma çalışması yapmış olacaksınız. DVD'lerimizi izleyerek İngilizce öğreneceksiniz.
 • - Günlük çalışma saatinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimizin anlatımlarıyla, İngilizce gramerini mükemmel öğreneceksiniz.

Holmwoods Premium Online İngilizce Kursu Tanıtım Videosu


Holmwood's Online İngilizce Kursu Özellikleri ve İçeriği

Holmwood's Online İngilizce Kursu metodu İngilizce’yi başlangıç (beginner) seviyesinden, ileri (advanced) seviyeye kadar mükemmel şekilde öğretmektedir. Hem çocuklar hem de her yaştaki başlangıç seviyesindekiler için mükemmel, eğlenceli, kolay ve zevkli bir online eğitim sistemidir.

Avrupa birliği seviye skalasına göre İngilizce gramerinin (A1, A2, B1, B2, C1) seviyelerinin tümünü içermektedir.
Her türlü orta dereceli okul, lise, üniversite ve yüksek lisans öğrencileri için, ayrıca her yaştaki ve her meslektekiler için İngilizce Premium sistemi uygundur.
Avrupa’nın en başarılı eğitim kuruluşlarında kullanılan Holmwood’s English metodu sayesinde artık İngilizce öğrenmek zevke dönüşüyor.
Kursumuz ile kelime ve cümle öğrenmenin yanı sıra İngilizce konuşmaktan zevk alacaksınız.
Her biri özel, dinleme, konuşma, okuma ve yazma çalışmaları ile, birbirini tamamlayıcı bir metotdur.
Çalışmanızı yönlendiren, zamanınızı doğru kullanmanızı sağlayan açıklamalar yer almaktadır.
300'den fazla video (İngilizce gramer anlatımı ve pratik çalışma için, genel kültür videoları)
Çok farklı videolar, alıştırmalar ve anlatımlar içerir.
Kelime bilgisi çalışmaları. 3.000'lik kelime haznesi oluşturma.
50'den fazla alıştırma çeşidi ve 4.000'den fazla alıştırma çalışması.
Mükemmel öğrenci destek hizmeti mevcuttur.
Holmwood’s eğitim metodu, eğitimciler ve bilim adamları tarafından geliştirilmiştir.
İngilizce öğrenmek için, her şey bir aradadır.
Holmwood's metodu ile İngilizce öğrenmek çok ama çok zevklidir.
Tüm cihazlarla ve işletim sistemleriyle uyumludur. (Android, tablet ve cep telefonları)


Online İngilizce Kursu Gramer Anlatımı Video ÖrneğiOnline İngilizce Video Örneği

Holmwood’s Online İngilizce Kursumuza Nasıl Başlayacaksınız?
Kursumuza başlarken, seviyenizi kendiniz belirleyebileceksiniz veya seviye tespit testini cevaplayarak seviyenizi öğrenebileceksiniz. Seviyenize uygun olarak, çalışma programı aktif olacaktır.
Kursumuzda, çalışmalarınızda ilerledikçe seviyenizin yükseldiğini göreceksiniz. Programımız, alıştırmalardaki başarı durumunuza göre, sizi yönlendirecektir. Çalışmalardaki başarı oranınıza göre, sistem gerekli gördüğü takdirde ek derslerle İngilizce öğrenmenizde katkı sağlayacaktır.
Online İngilizce kursumuza günde 30 dakika ayırmanızı önermekteyiz.
Her seviye sonunda bir sınav cevaplamanız istenecektir. Sınavdan yeterli puan aldığınız takdirde bir sonraki seviyeye geçebileceksiniz. Aynı zamanda seviyenizi belirten adınıza hazırlanan başarı belgesine de sahip olabilir, istediğiniz takdirde kağıt çıkışı alabilirsiniz.
Kursumuzun sonunda gireceğiniz İngilizce final sınavınızda başarı sağladığınız takdirde, başarı belgeniz oluşacak ve arzu ettiğiniz takdirde bu belgenin kağıda çıktısını alarak, iş başvurularında kullanabileceksiniz.

Online Eğitim Nedir?
Online eğitim, bugünkü teknolojinin yarattığı imkanlar sayesinde, okulu, kursu, sınıfı, öğretmeni, kitabı ve aklınıza gelebilecek tüm yardımcı öğrenim materyalini ayağınıza getirir. Okulu ve kursu, evinizdeki bilgisayara, tablete, hatta elinizdeki cep telefonuna sığdırarak size sunar. Günümüzde dil öğrenimi için benzersiz bir imkandır.
Bu imkân doğru kullanıldığında, örneğin doğru bir online İngilizce kursu seçildiğinde, bu online İngilizce kursu, öğrenciye istediği yerde, istediği kadar, istediği biçimde çalışma olanağı sağlar. Hem İngilizce’yi severek, eğlenerek öğretir. Hem de özgün videolar ve interaktif çalışmalar ile, İngiltere’ye gitmiş, orada yaşıyormuş ve İngilizce’yi canlı bir şekilde öğreniyormuş gibi bir ortam yaratır.

Holmwood’s Online İngilizce Eğitim Kursunun Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?
İngilizce öğrenmeye başlarken, öğrenim metodu ne olursa olsun, uyulması gereken bir çalışma sırası vardır. O da İngilizce öğrenirken, önce gramer öğreniminden başlayarak, sırası geldikçe dinleme, izleme, anlamayı sağlamak ve ardından konuşma becerisini oluşturmaktır. Bu yöntem her seviye için, sırası geldikçe tekrarlanmalıdır. Bu şekilde mükemmel öğrenim kolayca gerçekleşmektedir. İngilizce, ancak bu sözü geçen tüm yöntemlerin hepsini bir arada, doğru bir uyumla sıralayan bir programla öğrenilir.
Holmwood’s online eğitim kursu size, bu yöntemlerin hepsini yaptırma imkanına sahiptir. Kursumuz, bunların hepsini doğru bir sıra ile yönlendirerek yaptırır. Size İngilizce’yi mükemmel öğretir. Öğretim gücünün okula, kursa hatta İngiltere’ye gitmekten hiçbir eksiği olmayıp, pek çok artıları vardır. Buna karşılık, online İngilizce kursumuza ödeyeceğiniz toplam miktar, sözü geçen diğer yöntemlerden çok daha ekonomiktir. Bugünkü dünyamızda en doğru eğitim yöntemi olduğu, tüm eğitim dünyasında her geçen gün biraz daha kabul edilmektedir.

Günlük Çalışma Süresi Ne Olmalıdır?
İngiliz ve Türk eğitmenlerimizin önerisi, günlük ortalama 30 dakika ayırarak online İngilizce kursumuzu çalışmanız yönündedir. Eğer çalışma ve okul temponuz yoğun ise, bu süreyi 15-20 dakikaya indirebilirsiniz. Ancak mutlaka her gün belli bir süre çalışmanız ve günlük çalışmalara ara vermeden devam etmeniz, İngilizce öğrenme başarınız için çok önemlidir.

Elbetteki, 30 dakikadan daha fazla süre kursumuza zaman ayırarak çalışırsanız, daha hızlı tamamlayabilirsiniz, öğrencisiyseniz, okulunuzda İngilizce dersinden yüksek not alabilir, çalışıyorsanız iş ve sosyal hayatınızda avantajlı ve tercih edilen kişi haline gelebilirsiniz.

Holmwood's Online İngilizce Kursu Programı Nelerden Oluşuyor?
Online İngilizce kursumuz, okuma, yazma, anlama ve konuşma yeteneklerinizi bir arada geliştirmeyi hedefleyen özel bir programa sahiptir. Kursumuz, İngilizce’yi kısa zamanda ve mükemmel öğretmek için oluşturulmuş ve başarı odaklı bir programdır. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve sınıflandırılmasına %100 uyumlu olarak hazırlanmıştır.

Kursumuzun eğitim programını kısaca özetleyerek sistemimizi size açıklayalım.

İngilizce Dinleme Çalışması Yapacaksınız
Online İngilizce kursumuzda 300 adet video çalışması vardır. Çalışmaya öncelikle izleme ve dinleme çalışmaları ile başlayıp, daha sonra interaktif çalışmalara geçeceksiniz.

İngilizce Gramer Videolarımız, Seviyeye Göre Ayarlanmıştır
300’den fazla videolarımızda, İngiliz eğitmenlerimizden gramer anlatımlarını dinleyeceksiniz. Mümkün olduğu kadar formüle edilerek anlatılmaya çalışılan İngilizce gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, başlangıç ve orta seviyelerde yavaş bir tempo ile konu anlatımı yapmaktadır.

Böylece, eğitmenizi takip etmeniz kolaylaşacak ve anlattığı konuyu daha iyi anlamanız sağlanacaktır.İleri seviye gramer videolarımızda, eğitmenlerimiz, konuları normal konuşma tempolarında anlatmaktadır. Bu şekilde, normal İngilizce konuşma temposunu öğrenmeniz amaçlanmaktadır.

3.000’den Fazla İngilizce Kelime Öğreneceksiniz
İngilizce’de en çok kullanılan 3.000’den fazla kelimeyi öğreneceksiniz. Dijital kelime kartları çalışmalarıyla, kelimeleri yazılı olarak görecek, telaffuzunu dinleyecek, temsili resmini görerek, örnek cümleyi dinleyeceksiniz. Bu çalışma ile geniş bir kelime dağarcığınız oluşacaktır.


4.000’den Fazla Alıştırma Yapacaksınız
50’den fazla alıştırma çeşidi ile, 4.000’den fazla alıştırma yaparak öğrendiklerinizi pekiştireceksiniz. Örneğin, boşluk doldurmaca, karışık verilen cümleyi, kelimeleri doğru sıraya yerleştirme, dinlediğiniz metin ile ilgili sorulara cevap verme, soruda boş bırakılan alanlara doğru kelimeleri yazabilme gibi alıştırmalar ile çalışma yapacaksınız.


İngilizce Konuşma Çalışmaları Yapacaksınız
Konuşma alıştırmalarında, ekranınızdaki kelime veya cümleyi önce İngiliz eğitmenimizden dinleyeceksiniz. Sonra aynı şekilde siz, dinlediğiniz kelime veya cümleyi tekrar ederken, sesinizi kayda alacaksınız. Yaptığınız ses kaydınızı dinleyerek, eğitmeninizin kaydı ile karşılaştıracak ve böylece telaffuzunuzu kontrol edebileceksiniz. Bu çalışmanız, telaffuzunuzu geliştirirken, konuşmanıza akıcılık sağlayacaktır.


Genel Kültür Çalışmalarıyla Farklı Aksanlardaki İngilizce’yi Duyacak Ve İzleyeceksiniz
Genel kültür konularını içeren videolarımız, çok ziyaret edilen bazı şehirlerin tanıtımını, bazı iş sahalarındaki insanlarla karşılıklı konuşma, iş başvurusu, arkadaş ortamında sohbetler gibi, farklı ortamlarda yapılan çekimlerden oluşmaktadır. Hem Amerika’da, hem de Avrupa’nın birçok ülkesinde çekilen videolarımız, size farklı İngilizce aksanları da dinletmek ve öğretmek amacını gütmektedir.


Hayatın İçinden İngilizce Konuşmalar
Birçok iş sahasında yaptığımız çekimlerde, gerçek çalışanlar veya işyeri sahipleri çekimlere katılmıştır. Örneğin kuaför dükkanı işleten bir bayan işletmeci veya uçak sektöründe çalışan bir mühendis gibi. Kurgulanmış çekimler yerine, gerçek insanlarla yaptığımız bu çalışmalar, samimi ve gerçek hayatı yansıtabileceğimiz bir ortam ile size yaşamın içindeki İngilizce’yi öğretmek amacıyla hazırlanmıştır.Öğrendiğiniz İngilizce’nin gerçek hayattaki kullanımını izlemeniz ve bu videolar üzerine yapacağınız çalışmalar, İngilizce öğrenmenizi kolaylaştıracak ve daha kalıcı bir eğitim almanız sağlanacaktır.

İngilizce Sınavlarında Başarıyı Yakalayacaksınız
Yapacağınız alıştırmalar, İngilizce seviye testlerinde kullanılan sistemlerle paraleldir. Örneğin, bir paragraf ile ilgili sorulara cevap verme, dinlediğiniz bir video ile ilgili sorulara cevap verme, verilen cümleye uygun kelimeyi yerleştirme gibi, sınavlarda karşınıza çıkabilecek soru tipleriyle ilgili çalışmalar yapacaksınız. Böylece online İngilizce kursumuzu tamamladıktan sonra, gireceğiniz sınavlarda, hedeflediğiniz puanı çok kolayca alabildiğinizi göreceksiniz.

Holmwood's Online İngilizce Kursunda Seviyem Nasıl İlerleyecek?
Kursumuzda, her seviyede çalışmanız gereken konu ve alıştırmalar ekranınıza yansıyacaktır. Siz bu çalışmalarda ilerledikçe sistem sizi yönlendirecektir. Her seviyenin tüm çalışmalarını tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer bu testten yeterli not alırsanız, bir sonraki seviyeye devam edebileceksiniz.

Holmwood's Online İngilizce Kursunuz İle İngilizce Setleriniz İle Çalışmayı Nasıl Bir Arada Yapabilirim?
Online İngilizce kursumuzu, internetin olduğu her yerden ve cihazınızdan bağlanarak çalışabilirsiniz. İngilizce eğitim setlerimizin materyalleri ise kitaplarınız veya DVD’leriniz ile çalışma imkânı sunmaktadır. İngilizce eğitim setlerimizin içeriğini, online İngilizce kursumuzda bulunan konuların kitaplaştırılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Kitaplarımız ve DVD’lerimiz, elinizin altında her istediğiniz zaman başvurabileceğiniz kaynaklar olarak kalacaklardır.

Holmwood's Online İngilizce Kursunu Tamamladığımda Sertifika Alabilecek Miyim?
İngilizce kursumuzun her seviyesi ile çalışmanızı tamamladığınızda genel bir testi cevaplayacaksınız. Eğer yeterli not alırsanız, seviyeyi başarılı olarak tamamladınız demektir. Bu işlemden sonra, ekranda dijital seviye sertifikanız yer alacaktır. Arzu ederseniz bu sertifikanızdan çıktı alarak, iş başvurusu gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

Teslimat Bilgileri

En geç 27 Kasım Pazartesi günü kargoya verilir.

Limasollu Naci Öğretim Yayınları Pangaltı, Ergenekon Cad. No:18 K:3 Şişli 34380 İstanbul

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Taksit Akbank Garanti Bankası Finansbank Türkiye İş Bankası Türkiye Halk Bankası Yapı Kredi
3
70,00 TL
210,00 TL
70,00 TL
210,00 TL
70,00 TL
210,00 TL
70,00 TL
210,00 TL
70,00 TL
210,00 TL
70,00 TL
210,00 TL
6
35,00 TL
210,00 TL
35,00 TL
210,00 TL
35,00 TL
210,00 TL
35,00 TL
210,00 TL
35,00 TL
210,00 TL
35,00 TL
210,00 TL
9
24,50 TL
220,49 TL
24,04 TL
216,38 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
-
24,50 TL
220,49 TL
24,04 TL
216,38 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
24,04 TL
216,38 TL
24,04 TL
216,38 TL
24,04 TL
216,38 TL
12
18,60 TL
223,17 TL
-
18,60 TL
223,17 TL
18,60 TL
223,17 TL
18,60 TL
223,17 TL
18,60 TL
223,17 TL
Ödeme seçeneklerine göz at tıklayın
Peşin fiyatına taksit seçeneği
Ticari kredi kartlarına özel taksit seçeneği
Ürün Notu: 4.5 Yıldız
5 yıldız
(51)
4 yıldız
(5)
3 yıldız
(5)
2 yıldız
(2)
1 yıldız
(0)
En Yeni Yorum

ürün başlangıç seviyesine uygun. Kitaplar çok sade ve abartılı şekilde büyük , daha küçük olsa iyi olurdu. İçerik anlamın da kitapta verilen örnekler çok basit.

Tüm yorumlar gösteriliyor. Tüm yorumları gör
 • Başlangıç seviyesine uygun
  - 17.09.2017

  ürün başlangıç seviyesine uygun. Kitaplar çok sade ve abartılı şekilde büyük , daha küçük olsa iyi olurdu. İçerik anlamın da kitapta verilen örnekler çok basit.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • icerigi basarili
  - 16.09.2017

  ilk bakista basarili zamanla gorecegiz tabi ama standart calismak gerekir

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • İngilizce öğreniyorum
  - 15.09.2017

  Gayet güzel bi set 2 gramar kitabı ve 6 dvd var düzenli çalışmayla güzel sonuçlar elde edebileceğime inanıyorum.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • çok basit ve parasını ancak hak edebilir
  - 15.09.2017

  ürünü Hiç beğenmedim.çok basit bir şekilde ele alınmış, daha ayrıntılı bir ürün bekliyordum. ilkokul öğrencisi için yapılmış gibi.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Harika
  - 14.09.2017

  Hem satıcının ilgisi hem de set harika, sadece mng kargo farkını ortaya koyarak 4 gün getirdi onun dışında hiçbir sorun yaşamadık. Teşekkürler limasollu naci :)

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • FİYATINA GÖRE iyi..
  - 13.09.2017

  ben ürünü 59 tl den almıştım..ürün bu fiyata deger.ama bu ürün baslangıc ve orta seviyeler icin faydalı olabilir..ileri seviye ingilizce icin cok yetersiz..tüm seviyelere hitap edilmesi adına ingilizce kitap ve cd ler basit tutuldugundan dolayı ingilizcesi iyi olanlar icin basit bir tekrardan ibaret olacak sadece.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • adına göre zayıf gördüm.
  - 13.09.2017

  kanaatim odur ki bu gönderilenlerin normal fiyatı 50-60 tl olabilir. indirimden önceki yazılan fiyat ürüne göre aşırı abartılı. kitaplar roman boy olduğunu söylemek gerek.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • ürün güzel
  - 13.09.2017

  ingilizcem hic yok diyebilirim. bu set bi yerlere gelebilirim teşekkürler limasollu.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • - 12.09.2017

  genel olarak güzele benziyor fakat kitaplarin kalitesini begenmedim normal kitaplar gibi degil de yorucu sertlikte ve aydinlikta bir kagit kullanilmis insani biraz zorluyor

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Çok basit duruyor ama umarım içeriği çok öğreticidir !
  - 12.09.2017

  Kutusu eğri büğrü geldi. Kitaba bi göz attım çok basit görünüyor sanki ilkokul seviyesinde anlatılmış gibi. Dvd leri incelemek lazım. Umarım ingilizcede iyi bir seviye gelmemde başlangıç için iyi olur.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor