Sitrett MX-5 Genel Temizlik Kir Leke Yağ Sökücü Sprey

Sitrett MX-5 Genel Temizlik Kir Leke Yağ Sökücü Sprey

STOKTAN AYNI GÜN KARGO!

Ürün yorumu yok
Teslimat Bilgisi : 7,50 TL En geç 22 Ocak Salı günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

45,50 TLKDV
DAHİL

Bu ürün tükenmiştir

  • Ürün Bilgileri

  • Taksit Seçenekleri

  • Ürün Yorumları (0)

  • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Marka DİĞER

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

Sitrett MX-5 Genel Temizlik Kir Leke Yağ Sökücü Sprey

Sayın Kullanıcımız.. 

       Yüksek teknoloji “   SİTRETT MARKALI  ” temizlik ürünü, sizi çok şaşırtacak derecede etkilidir. Bu ürün, onlarca temizlik ürünü ve leke çıkarıcı içinde boğulmanızı engelleyecek, temizlikle alakalı ihtiyaç duyduğunuz her yerde imdadınıza yetişecek, vazgeçilmez yardımcınız olacaktır..

       SİTRETT güçlü KİR - LEKE - YAĞ sökücü, gıdalar üzerinde hariç olmak üzere hemen her yerde kullanılabilen fevkalade etkiye sahip genel temizlik ürünüdür.   Detaylı bilgi ve kullanıcı tecrübeleri için web sayfamıza göz atınız.. Ürünün yanında gönderilecek olan KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. İncelemekte olduğunuz  ürünün formülü, bu güne kadar bildiğiniz temizlik ürünlerinden son derece farklı yapıdadır.. Bu ürün, etkin maddeleri, çalışma prensibi, KİR - LEKE - YAĞ üzerindeki fevkalâde temizleyici gücü ve yüzeylerdeki kirlenme önleyici  yapısı ile evinizin ve işyerinizin vazgeçilmez temizlik markası olacaktır.

 

 

KULLANIM SEKTÖRLERİ ve ALANLARI

              SİTRETT MX5     ETKİLİ KİR - LEKE - YAĞ sökücüdür.    Bu ürünü anlatmak  için "GENEL TEMİZLİK" ifadesi yeterli olamamaktadır.   

          Ev kullanımından, ağır - hafif sanayi fabrikalarına, üretim atölyelerinden, uçak - tramvay - otobüs - gemi - otomobil - karavanlar vb. ulaşım araçlarına,   kuru temizleme işletmelerinden, otel ve hastahanelere - oto yıkamacılardan - halı yıkama fabrikalarına, ev kullanımından teknik servislere, tekstil atölyelerinden, kuaför salonlarına kadar KİR - LEKE ve YAĞ ile alakalı ihtiyaç duyulan her yerde güvenle kullanılabilir..

Halı - koltuk - perde gibi tekstil ürünü kumaş yüzey

Granit - fayans - tuvalet taşı gibi sert, parlak ve ıslak zemin

Mobilya - yer döşemesi - kapı - pencere -sandalye gibi ahşap - plastik        veya PVC yüzey

Suni veya gerçek deri (Cilasız deride renkdeğişimi yapabilir )

Fırın -   ocak - davlumbaz veya aspiratör gibi metal yüzey

Oto döşemesi ve göğsü , cam suyu, teker, jant,motor bloğu gibi zorlu alanlar

Ağır sanayide kullanılan makine dış aksamları vebenzeri tüm alanlarda etkilidir.

     

 

* Ürünün yanında gelen kullanma kılavuzu, nasıl kullanılacağını  tüm detayları ile  açıklamıştır.

             SİTRETT MX5       Çok sayıda etkin madde içeriğine sahip, extra güçlü,muhteşem bir üründür.  “REAKSİYONER” yapısı sayesinde uygulanılan bölgeye zarar vermez..   Sizi şaşırtmaya yetecek kadar değişik alanlarda  kullanılır, temizlik ve leke sökmede baş yardımcınız olur..

             1) Islak Yüzeyler ve Kuru Zeminler :       “Granit - fayans -seramik - suya dayanıklı parkeler, yer ve duvar döşemeleri, ayna - cam yüzeyler”.. (Kullanma kılavuzunda açıklanmıştır)

            2) Tuvalet Taşı - Banyo Küveti - SeramikYüzeyler - Krom Lavabo Evyeleri ve Bataryaları :     Tuvalet taşlarında, banyo küvetlerinde ve evyelerde sararma,bataryalar da damla lekelennmeleri, batarya diplerinde hafif tortu sık karşılaşılan problemlerdir.. Telaşlanmayın, bu problemler SİTRETT MX5 için hiç sorun değildir. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda)

            3) Silinebilir Duvar Kağıtları ve SilinebilirBoyalı Yüzeyler:       Silinebilir duvar kağıtlarında veya boyalı duvar yüzeylerinde oluşacak mobilya dayanma izi, elizi,  kurşun kalem, tükenmez kalem, boya kalem lekeleri, kalorifer isi,  çay - kahve - yağ sıçrama izleri, ruj - fondöten - makyaj izleri,bant ve yapışkan izleri gibi genelde çıkarılması zor veya imkansız her türlülekeyi SİTRETT MX5 ile rahatlıkla temizleyebileceksiniz.

 

             

                  4) AHŞAP YÜZEYLER :       Ahşap merdiven, korkuluk, kapı - pencere ve mobilya gibi yüzeyler için temizleyici - besleyici - parlatıcı etkiye sahiptir.. Çam ve benzeri ağda kusan ahşapların yüzeylerini çok kolay ve zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Rahatlayın.. Çam terebentini kıyafetinize bulaşmış olsa bile SİTRETT MX5 ile hiç problem olmadan kolayca temizleyebileceksiniz. 


        
     5) Halı - Kumaşlar - Tekstil Ürünleri:   SİTRETT MX5 hayatımızın her alanında kullandığımız kumaş içerikli yüzeylerde çok etkili bir temizlik ürünüdür.. Halı, koltuk vb. yüzeyler, perde, tül, tekstil, ve kumaşın girdiğiher alanda temizlik ihtiyacınızı etkili ve kolay bir şekilde karşılayacaktır. Uçak, tren, gemi, tır, otomobil, vb. araçların kumaş döşemelerinden plastik veya deri aksamlarınıa, evlerinizde veya işyerlerinizde bulunan halı ve oturma gruplarına, pantalon - gömlek - kıyafet - önlük gibi günlük kullanım giysilerinden abiye - gelinlikgibi özel kıyafetlere kadar hayatınızda temas ettiğiniz kumaş adına ne varsa SİTRETT MX5 ile tertemiz olacak..     Bu alanlarda, pas, küf,çay - kahve - salça - yağ - zift - is - sakız - saç boyası - ağda - bant izi -nar - dut, paça / yaka / kol altı kiri vb.      zorlu lekeler bundan böyle sizin için hiçproblem olmayacak.. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda)

 

        

            6) Tül Perde :   Tül perdelerinizin is toplamış bölümlerine ürünü direkt püskürtüp, birkaç dakika bekleterek   çamaşır makinenize atınız.. Makinenizin deterjan gözüne yarım veya bir çay bardağı (çamaşırın çokluğu, leke durumu ve suyunuzun sertliğine göre)  SİTRETT MX5 dökünüz ve perde programında  DETERJANSIZ / ÖNYIKAMASIZ  yıkayınız. Tüllerinizin tertemiz olduğuna şahit olacaksınız. (Çamaşır suyu ile birbirine karıştırmayınız. Detaylar kılavuzda)  

        
  7) Mutfak :       Mutfaklarınızda kelimenin tam anlamı ile “DEVRİM OLACAK”...Mutfak mobilyalarınıza sıçramış yağ lekeleri, ocaklarınızda salça vb. ürünlerle karışmış yanmış yemek taşkınları, ocak gözlerinizin içinde birikmiş yağ ve ziftleşmiş kalıntılar, ocak ve fırın düğmelerinin altına sızmış yağlı kirler, fırınlarınızda yanmış yağlar ve kirler, tabaklarınıza sinen balık kızartması kokuları, mutfak bataryaları üzerinde oluşan tortu lekeleri, aspiratörünüzde birikmiş her türlü yağlı yemek buhar birikintileri, davlumbazlarınıza yapışmışyoğun yağdalar... Çaydanlıklarınızın dış yüzeyleri, tencere - tava vb. parlakyüzeye sahip tüm mutfak eşyalarınız.. Şimdi SİTRETT MX5 ile HEPSİ TERTEMİZ.. (Detaylar Kılavuzda)  

      
     8) Deri / PVC / Plastik Yüzeyler :       SİTRETT MX5 etkili temizlik ürünü DERİ - PVC ve PLASTİK yüzeylerde çok şaşıracağınız muhteşem etkiye sahiptir.  “ PÜSKÜRTÜN,BEKLEYİN, OVALAYIP DURULAYIN”. İşte hepsi bu kadar.  Beyaz PVC yüzeyler deyıllar boyu sinmiş is lekeleri ve güneş sararmalarını da kolayca temizleyecektir..

 

     

           9) Mangal /Barbekü :       Zamanla üzerinde ağır veyanmış yağ tabakası birikmiş, aynı zamanda PAS tutmuş mangal veya barbekü ve bunların tel tutacak vb. aksamlarını temizlenmiyor diye atmayın.. Bu zorlu kirve yağ birikmiş yüzeyleri elinizde bulunan SİTRETT MX5 markalı ürünle kolayca temizleyebilirsiniz..

       
  10) Otomobil - Tır veKamyon Temizliği :   Otomobil - tır - kamyon- otobüs - tren vagonu - metro ve metrobüs - yat - gemi - uçak - İş makinasıvb. zorlu kirlere sahip ağır sanayi araçları, bu araçların hassas ve ağır temizlik isteyen tüm yüzeyleri. DETAYLI temizlik firmalarında bile çıkartılmakta zorlanılan kirleri, döşemelerdeki MUM laşmış lekeleri, Motorbloku üzerinde bulunan ağır yağları SİTRETT MX5 kolayca SÖKER. (Detaylar Kullanma Kılavuzunda) 

             11) İpek Eşarplar :       İpek eşarplarınız için sertleştirme yapmayan, renklerini bozmayan, inatçı lekeleri, kat izlerini / islerini kolayca çözen güçlü birtemizlik ürünüdür. 5 kat seyrelterek kullanınız. Netice alamaz iseniz 2 katseyreltme oranına kadar ininiz. 

            12) Cam filmi / Araç giydirme folyoları :   Türkiye ve Dünya'nın henüz çözümgetiremediği bir konu halinde olan, Amerikan cam filmi yapışkan kalıntıları veya kalitesiz,  araç giydirme folyosu yapışkan kalıntıları,  Milli Ekonomiye büyük zarar vermektedir. Ya camlar değişmekte, veya iyi bir ihtimalile fazlaca zaman ve enerji harcatmakta, çoğu zaman aracın boyasının kompleyenilenmesine kadar gitmektedir. Bu problemler bundan böyle doğru kullanımla,  SİTRETT MX5 ile kolayca ortadan kalkacak, zaman, enerji ve milli servetboş yere harcanmayacaktır. Ülkemize hayırlı olsun.. (Kullanım şekli için kılavuza bakınız) 

 

Kullanıldığı alana göre 50 kata kadar seyreltilebilen, mükemmel özelliklere sahip SİTRETT MX5 temizlik ürünü 700 ml / 1 Litre/ 5 Litre gibi farklı ölçülerdedir.

 

İDDAA EDİYORUZ DAHA İYİSİ YOK !!

HER ALANDA MÜKEMMEL SONUÇLAR !!

 Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Teslimat Bilgileri

En geç 22 Ocak Salı günü kargoya verilir.

İade / Değişim Bilgileri

  • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
  • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
  • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
  • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis


Taksitli alışveriş için sipariş tutarı
en az 75 TL olmalıdır

n11.com’dan satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor