LG Membran Teknolojisiyle Üretilmiş 12 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

8.5 Ph., Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı, Organik Kaynak Suyu

Süper Garanti Hizmetinden Faydalanmak İstiyorum 39 TL Detaya Git
Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo En geç 26 Haziran Çarşamba günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

1.400,00 TL
679,00 TLKDV
DAHİL
%52 İndirim 721,00 TL Kazanç
Hemen AL Sepete Ekle
50 TL'ye varan Worldpuan fırsatı Detay
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (55)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Fiyat Takibi

Ayrıntılar


8 FİLTRELİ 12 AŞAMALI KAPALI KASA SU ARITMA CİHAZIMIZIN ÜRÜN İÇERİĞİ


5 Micron Sediment Filtre (PPF)   
Blok Karbon Filtre (CTO)  
GAC Karbon Filtre (UDF)   
80 GPD  LG Chem Membran  
Coconat Karbon Filtre
5'li Combo Mineral Filtre

Detox Filtre

Alkalin Filtre
2.2 Galon (8 Litre) Metal Genleşme Tankı   
Lüks Model Musluk  
Tank Musluğu   
Shut Of Walf  
Atık Su Kısıcısı   
Tesisat Bağlantı Elemanları

Mini Metal Küresel Vana

Türkçe Resimli Kurulum ve Garanti Kitapçığı

Bağlantı Hortum

Cihazımızda bulunan parçalar Nsf, Ce, Waterquality

Belgelerine sahiptir.

 

 


        SUDAN SEBEPLERLE SAĞLIĞINIZI TEHLİKEYE ATMAYIN

 

ÖZELLİKLE KÜÇÜK ÇOCUKLARI OLAN VE DİYALİZ HASTALARI DOĞAL KAYNAK SUYU İÇMEYE HAZIRMISINIZ

 

PLASTİK TANKLARI OLAN VE TEK KARBON FİLTRELİ BASİT CİHAZLARLA KIYASLAMAYIN

 

ALIM YAPMADAN ÖNCE YORUMLARA VE ŞİKAYETİMVAR.COM ADRESİNİ ZİYARET EDİN ARAŞTIRIN 10TL FAZLA VERİN AMA CANINIZ SIKILMASIN. DERT SAHİBİ DEĞİL ARITMA SAHİBİ OLUN. KALİTEDEN KISARSAK DAHA UCUZA SATABİLİRİZ BUNU UNUTMAYIN.

 

BU CİHAZ NE İŞE YARAR !

FİLTRE ÖZELLİKLERİ

 

ÜRÜNÜMÜZ 2.2 GALON (8 LİTRELİK) ÇELİK TANKLIDIR. KOKU YAPMAZ HERHANGİ BİR BASINÇ DEĞİŞİMİNDE PATLAMA YAPMAYACAĞI İÇİN DAHA GÜVENLİDİR.

İLK 3 AŞAMA : ÖN 3 FİLTRE SPUN, GAC VE BLOK KARBON FİLTREDEN OLUŞUR, BU FİLTRELER SUYUN İÇİNDE BULUNAN KİRİ, PASI, KUM PARÇACIKLARINI, KLORU VE ORGANİK KİMYASALLARIN %99’NU ALIR. SUYUN TAT VE RENK DENGESİNİ DÜZENLER. YANİ İKİ KARBON FİLTRELİ OLDUĞU İÇİN, SUYU TAM OLARAK ARITIR. SU TAM OLARAK ARITILDIĞI İÇİN LG MEMBRANA BASKIYI AZALTIR, MEMBRANIN ÖMRÜNÜ UZATIR, BÖYLECE MEMBRAN DAHA UZUN SÜREDE DEĞİŞECEĞİ İÇİN PARANIZ CEBİNİZ DE KALIR.

4NCÜ AŞAMA : LG 80 GPD MEMBRAN FİLTRE CİHAZINIZIN BEYNİ LG TEKNOLOJİSİNE EMANET, NanoH2O™ Membranları Evsel Ters Ozmoz (RO) Membranı LG TWRO-1812 / LG TWRO-2012 80 GPD KAPASİTELİ ÜSTÜN KALİTE YÜKSEK GİDERİM VERİMİ YÜKSEK ÜRÜN SUYU KAPASİTESİ LG Chem CHEM TARAFINDAN EVSEL SU ARITIMI İÇİN TASARLANAN NanoH2O™ TERS OZMOZ MEBRANLARIN, EVİNİZDE SUYU GÜVENLİ VE ETKİLİ BİR ŞEKİLDE ARITMANIZ İÇİN İLERİ İNCE -FİLM- NANO- KOMPOZİT MEMBRAN TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLMİŞTİR. BU MEMBRANLAR, NSF SERTİFİKALI OLUP DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAKİ MÜŞTERİLERE LG CHEM MARKASINDAN BEKLENİLDİĞİ GİBİ GÜVENİLİRLİK VE KALİTEYİ TAŞIR.

 

5,6,7,8,9ncu AŞAMA: 5 Lİ MİNERAL FİLTRE; BU FİLTRE 5 FİLTRASYONU TEK BAŞINA YAPAR, 0-12 YAŞ GRUBU ÇOCUK, YAŞLI VEYA HAMİLE BAYANLARIN OLDUĞU AİLELERİN DAHA ÇOK İLGİ GÖSTERMESİ GEREKEN ÜRÜN. ZİRA MİNERAL FİLTRE SU ARITILDIKTAN SONRA, SUYUN İÇERİĞİNDE OLMASI GEREKEN AMA SULARDA OLMAYAN VEYA GEREKLİ MİKTARDA BULUNMAYAN VİTAMİNLERİ (mineral,sodyum,potasyum ve özellikle kalsiyum) SUYUN İÇERİĞİNE KATARAK HEM   VÜCUDUNUZUN  BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR HEM DE VÜCUDUN DİRENCİNİ YÜKSELTİR.

10ncu AŞAMA: ÜRÜNÜMÜZDE BULUNAN DETOX FİLTRE VÜCÜTTAKİ TOKSİNLERİN ATILMASINA YARDIMCI OLUR. TOKSİNLERİN ATILMASIYLA METABOLİZMAYI HIZLANDIRACAĞINDAN KİLO VERMEDE YARDIMCI OLUR. YORGUNLUK VE  HALSİZLİKLERİN ÖNÜNE GEÇİLMESİNDE YARDIMCI BİR FİLTREDİR.

DETOX (BİO-SERAMİK) FİLTRE, TÜPLERİNİN İÇİNDEKİ SERAMİK KÜRELERİN

YAYDIĞI FIR (UZAK KIZILÖTESİ IŞINLAR), İÇME SUYU, SU MOLEKÜLLERİNİ AKTİVE ETMEK İÇİN, KAN DOLAŞIMI VE METABOLİZMAYI CANLANDIRMAK İÇİN KULLANILIR.

BİYOTEKNOLOJİ ALANINDAKİ SON ÇALIŞMALAR UZAK KIZILÖTESİ IŞINLARI OLUŞUMU VE TÜM CANLI ORGANİZMALARIN BÜYÜMESİ İÇİN ÖNEMLİ BİR ROL OYNADIĞI SAPTANDI. BU NEDENLE, BU ÇOK ÖZEL KIZILÖTESİ IŞINLAR “BİOGENETİC IŞINLARI DENİR.

DETOX FİLTRENİN FAYDALARI;

TOKSİNLERİN BİRİKMESİNİ ENGELLER

METABOLİZMANIZI HIZLANDIRIR

KİLO VERMENİZE YARDIMCI OLUR

ENERJİ VERİR VE DİNÇLEŞTİRİR.

 

11NCİ AŞAMA: ALKALİN FİLTRE, REVERSE OSMOSİS SU ARITMA CİHAZINDAN ÇIKAN SUYA KALSİYUM, MAGNEZYUM, SODYUM, POTASYUM GİBİ MİNERALLER EKLEYEREK PH SEVİYESİNİ YÜKSELTİR.

ALKALİN PH FİLTRELERİ YARDIMIYLA YABANCI MADDELERİ ARINDIRARAK SUYU ÇOK DAHA SAF, KALİTELİ, SAĞLIKLI VE FONKSİYONEL HALE GETİRİR. İYONİZE VE PH’I YÜKSELTİLMİŞ SU, VÜCUDUN HÜCRE SEVİYESİNDE YENİLENEREK GENÇ, SAĞLIKLI VE DİRİ KALMASINA YARDIMCI OLUR.

ORGANLARIMIZIN PH DERECELERİ KÜÇÜK FARKLILIKLAR GÖSTERSE DE BEDENİMİZ İÇİN İDEAL ORTAM HAFİF ALKALİ OLANDIR. KANI DOĞRU BİR PH DERECESİNDE TUTMAK BEDENİMİZİN EN ÖNEMLİ GÖREVİDİR. UFAK SAPMALARIN BİLE SAĞLIĞIMIZ ÜZERİNDE BÜYÜK ETKİLERİ OLUR.

 

12nci AŞAMA: %100 COCONATDA (HİNDİSTAN CEVİZİ KABUĞUNDAN) ÜRETİLMİŞ, 120 İODİNE POST CARBON FİLTRE İLE SUYUNUZ KAYNAK SUYU KIVAMINA ULAŞIR.

 

 

**HAFTA İÇİ SAAT 16.00, CUMARTESİ 12.00'YE KADAR VERDİĞİNİZ SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.**

 

*** SU ARITMA CİHAZIMIZDA 8 FİLİTRE VE 12 AŞAMA VARDIR ****

# Filtre Değişim Süreleri Hakkında Bilgilendirme #

5 Micron Sediment Filtre:     Değişim Süresi 9 İla 12 Ay Arasında Değişmektedir.

Cto Block Karbon Filtre:     Değişim Süresi 9 İla 9 Ay 12.

UDF Granül Aktif Karbon Filtresi:     Değişim Süresi 9 İla 12 Ay Arasında Değişmektedir

LG Membran 80 GPD:     Ortalama Ömrü 2 ila 3 Yıldır.

Tatlandırıcı Post Carbon Filtre:     Değişim Süresi 12 İla 16 Ay Arasında Değişmektedir.

5'li Mineral Filtre :   Değişim Süresi 12 İla 16 Ay Arasında Değişmektedir.

Detox ve Alkalin filtre :  Değişim süreleri 12 ila 16 aydır.

 

FİLTRE DEĞİŞİM SÜRELERİ KULLANIMA GÖRE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.

ÜRÜNÜMÜZ, 2 YIL GARANTİLİ, ADINIZA FATURALI, SIFIR OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

ÜRÜN MONTAJI MÜŞTERİYE AİTTİR

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Montaj İşlemi Nasıl Yapılmakta:       Size göndereceğimiz kolay kurulum kitapçığından faydalanarak kendiniz montaj işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca montaj işlemi 75tl-120 tl karşılığında il merkezlerinde de yapılmaktadır.   

Teslimat Ne Şekilde Yapılmaktadır:   Satın aldığınız ürün aynı gün yada ertesi gün kargoya teslim edilerek en erken 1 gün en geç 5 iş günü içinde teslim edilmektedir.  

Ürün Arıza Durumunda Ne Yapmalıyım:    Arızaya neden olan parçanın tespitinden sonra, söz konusu parça ücretsiz olarak değiştirilecektir.  

POMPALI VE POMPASIZ ARASINDA NE FARK VARDIR:   Pompasız model ürünler su basıncınız düşük ise çalışmaz en az 4 bar su basıncınız olması gerekmektedir. Pompalı model ise su basıncınız düşük olan yerlerde membran filtreye basınç oluşturmak için kullanılır.  

SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİR:     Hafta içi verilen tüm siparişler en geç 16.00'a kadar verilmesi gerekmektedir.16.00 dan sonra verilen kargolar ertesi güne aktarılmaktadır.  

RESİMDE GÖRDÜĞÜM ÜRÜN MÜ GELECEK:   Ürünümüzün dış kutusunda değişiklik yapma hakkını firma saklı tutar. Ürün resimleri, ürünlerimizin kendi fotoğrafları olup birebir aynı olarak gönderilecektir.  


KARGO TESLİMATI SIRASINDA YAŞANACAK OLUMSUZ DURUMLARDA NE YAPMALIYIM:   Kargo esnasında hasar görmüş ürünleri lütfen teslim almayınız. Teslimat sırasında kargo teslim tutanağı tutarak, ürünü geri gönderimini sağlayınız. Bu durumu lütfen bize bildiriniz.  

ÜCRETSİZ KARGO İÇİN ÜCRET TALEP EDİLİRSE NE YAPMALIYIM:   Ücretsiz kargo ile gönderimi yapılan ürünlerle ilgili bazen kargo firmasından kaynaklanan hatadan dolayı kargo ücretini siz değerli müşterilerimizden talep edebilmektedirler. Bu durum karşısında kesinlikle kargo teslim almayınız. Bize bilgilendirme yaptığınız anda kargo şirketi ile irtibata geçerek bu durumu düzeltebiliriz.

Teslimat Bilgileri

En geç 26 Haziran Çarşamba günü kargoya verilir.

Teslimat Ne Şekilde Yapılmaktadır: Satın aldığınız ürün aynı gün yada ertesi gün kargoya teslim edilerek en erken 1 gün en geç 5 iş günü içinde teslim edilmektedir. Kargo Teslimatı Sırasında Yaşanacak Olumsuz Durumlarda Ne Yapmalıyım: Kargo esnasında hasar görmüş ürünleri lütfen teslim almayınız. Teslimat sırasında kargo teslim tutanağı tutarak geri gönderimini sağlayınız. Bu durumu lütfen bize bildiriniz. Ücretsiz Kargo İçin Ücret Talep Edilirse:Ücretsiz kargo ile gönderimi yapılan ürünlerle ilgili bazen kargo firmasından kaynaklanan hatadan dolayı kargo ücretini siz değerli müşterilerimizden talep edebilmektedirler. Bu durum karşısında kesinlikle kargo teslim almayınız. Bize bilgilendirme yaptığınız anda kargo şirketi ile irtibata geçerek bu durumu düzeltebiliriz.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis

 • Firmamız tarafından satılan tüm ürünler 2 yıl boyunca T.C. Ticaret ve Sanayi Bakanlığı koşulları uyarınca garanti altındadır. Garanti kapsamında olan bir ürün için, cihazdan kaynaklanan bir arıza olduğunda, tüm donanımlar ücretsizdir.


 • Sistemin sağlıklı çalışması ve arıtma işlemini %100 verimli olarak gerçekleştirmeye devam etmesi için filtre değişiminin düzenli olarak yapılması şarttır.


 • Filtreler sarf malzeme kapsamındadır, garanti içeriğini kapsamaz.

 • Kargo ücretleri garanti kapsamı dışındadır. 
   

 • Ev veya işyerine arıza servis hizmeti ücreti karşılığında yapılır veya müşteri cihazı söküp, kargo ücretini ödeyerek merkeze gönderir, merkez arızayı giderip karşı ödemeli kargo ile cihazı müşteriye geri gönderir

Montaj Müşteriye aittir

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 226,33 TL 679,00 TL
4 - -
5 - -
6 113,17 TL 679,00 TL
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 226,33 TL 679,00 TL
4 - -
5 - -
6 113,17 TL 679,00 TL
9 - -
12 - -
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 226,33 TL 679,00 TL
4 - -
5 - -
6 113,17 TL 679,00 TL
9 - -
12 - -
Finansbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 226,33 TL 679,00 TL
4 - -
5 - -
6 120,98 TL 725,85 TL
9 - -
12 - -
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 226,33 TL 679,00 TL
4 - -
5 144,62 TL 723,11 TL
6 - -
9 - -
12 - -
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 226,33 TL 679,00 TL
4 - -
5 - -
6 122,90 TL 737,38 TL
9 - -
12 - -
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 226,33 TL 679,00 TL
4 169,75 TL 679,00 TL
5 - -
6 - -
9 - -
12 - -
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 226,33 TL 679,00 TL
4 - -
5 - -
6 120,98 TL 725,85 TL
9 - -
12 - -

Ticari Kredi Kartları

Ürün Notu: 5 Yıldız
5 yıldız
(47)
4 yıldız
(8)
3 yıldız
(0)
2 yıldız
(0)
1 yıldız
(0)
En Yeni Yorum

Arıtma cihazı güzel kurulumu kolay, kendiniz yapabilirsiniz, ancak çevrenizden araştırın su basıncı sorun, akmıyor sızıyor.

Ahmet Gün
Tüm yorumlar gösteriliyor. Tüm yorumları gör
 • Ahmet Gün - 23.06.2019
  ürün pompaya ihtiyaç duyudu

  Arıtma cihazı güzel kurulumu kolay, kendiniz yapabilirsiniz, ancak çevrenizden araştırın su basıncı sorun, akmıyor sızıyor.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • emre alabaş - 22.06.2019
  çok iyi ürün.

  ürün tam istediğim gibi. kurulumu güzel oldu. biraz uğraştım. gönderdikleri vana ve borular çok işimi gördü. sistemi kurarken ilave olarak üç yollu bir musluk aldım. böylelikle mermer tezgahini delmeye gerek kalmadı. ilk başlarda suyun sertliğini ve oh değerlerine baktığımda çok iyi sonuçlar aldım. daha sonra tekrar kontrol ettiğimde suyun kalitesi gene çok yakın değerler aldım. bilgisayar kasası olması fazla yer kaplaması sayesinde tezgah altında sığdırmayı başardım. eve artık şu taşımadan kurtuldum. çayımı yemeğimi içme suyumu buradan temin ediyorum. fiyat performans olarak çok iyi. tavsiye ederim. teşekkürler aqua piksel.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • erkan karaca - 20.06.2019
  Fiyatîna göre iyi bir ürün

  Ürünü beğendim, ürünü kendim kurdum, eğer ürünü kendiniz kuracaksanız filtreleri sırası ile yıkamayı unutmayın, yoksa filtrelerinizi ve tankınızı kirletebilirseniz.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 19.06.2019
  👍👍👍

  Ürün tam anlatıldığı gibiydi montajı kolay çıkan ufak tefek aksiliklerde serviste mağazada çok ilgiliydi ve kısa sürede sorunum çözüldü tavsiye ederim. Ürünü almak isteyenlere tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 18.06.2019
  Harika

  Fazla söze gerek yok ürün gerçekten güzel keşke daha önce alsaydım mağaza sorduğum her soruya anında cevep verdi kurulum basit ayrıca kahve için teşekürler 😊😀

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • göksel öcal - 18.06.2019
  Anlatildigi gibi

  Ürün bu fiyata alınabilecek bir cihaz.uzun vadede deneyip göreceğiz.mağaza iletişimi ve ilgisi çok güzel.sorduğum tüm sorulara cevap bekletmeden verdiler.çok hızlı bir şekilde kargolandı.teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • serkan ışıkveren - 17.06.2019
  güzel

  çok düşünmeye gerek yok. fiyatıda güzel ürünün kendiside

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 17.06.2019
  keşke daha önce alsaydım

  Ürün gayet başarılı 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. Kurulumu kolay çok yer kaplamıyor Bi bilgisayar kasası kadar anca. Suyun berraklığı lezzeti güzel tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 14.06.2019
  Mukemmel Tat, Cok Hizli Kargo, Cok Ilgili Satici

  Urun cok iyi. Zaten icindeki bu kadar filtre suyun kalitesini oldukca artiriyor, suyu icince hem tasarruf yaptigim hem de saglikli oldugum icin mutlu oluyorum. Cok hizli kargoya verildi ve call center daki gorevli cok ama cok ilgiliydi. Whatsapp tan yazdigim her soruma ve talebime birkac dakika icinde yanit verildi. Kurulum icin geldiler ve servis 40 liraya bir su baglanti urunu satti bize cunku gonderilen baglanti aleti yeni evlere uygunmus ve bizim ev eski. Servisin bu 40 liralik firsatciligi genel memnuniyetimi bozmuyor cunku yakinlardan bir yerden bu urunu alsam 1500 liradan asagi tutmayaxagini dusunuyorum(pompali kasasiz modeller, 5 asamali 800 liraya satiliyor.). Kesinlikle tavsiye ediyorum urunu cok memnunuz. Pompali modelini de akrabama aldim zaten, yakinda onada yorum yapacagim. J

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Ramiz Coskun - 12.06.2019
  beğendim

  Arıtma çok güzel su lezzetli tek sıkıntısı fazla atık su çıkarması, 12 aşama olmasa bile 9 aşamalı da aynı lezzeti vereceğine eminim, düşünmeden alın 2 tane ben aldım.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor