The Witcher Serisi Özel Kutulu Set (7 Kitap)

The Witcher Serisi Özel Kutulu Set (7 Kitap)

Andrzej Sapkowski

Hemen AL Sepete Ekle
Peşin Fiyatına, Faizsiz, Masrafsız Alışveriş Kredisi Detaylı Bilgi için Tıklayın >
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (405)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Kitap Türü Ciltsiz
ISBN 9786052998502
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 3352
Baskı Sayısı 1
Basım Tarihi Ocak 2020
Çevirmen Regaip Minareci

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

SON DİLEK

 

THE WITCHER SERİSİ - 1

 

İngiltere için Tolkien,

Amerika için George R. R. Martin neyse

Doğu Avrupa için Sapkowski odur.

 

Rivyalı Geralt bir Witcher’dır. Henüz küçük bir çocukken seçilmiş, eğitilmiş, büyülerle donatılmış ve mutasyon geçirmiş bir canavar avcısı. Acımasız, tekinsiz, karanlık ve canavarlarla dolu bir dünyada yaşar.

Onun dünyasında peri masalları hiç de saf değildir. Pamuk Prenses bir haydut çetesinin başındadır. Güzel ve Çirkin’deki roller çok farklıdır. Üç dilek hakkı sunan cinlerle karşılaşmak bile istemezsiniz.

Masumların savunucusu Geralt, kızları canavara dönüşmüş ensest krallarla, intikam hırsıyla yanan cinlerle, âşık vampirlerle ve daha nicesiyle karşılaşıyor. Hepsi çok tehlikeli ve hiçbiri göründüğü gibi değil.

 

 

 

 

KADER KILICI

 

THE WITCHER SERİSİ - 2

 

 

Rivyalı Geralt bir Witcher’dır. Daha küçük bir çocukken seçilmiş, eğitilmiş, büyülerle donatılmış ve mutasyon geçirmiş bir canavar avcısı. Acımasız, tekinsiz, karanlık ve canavarlarla dolu bir dünyada yaşar. 

Bir Witcher’ın hayatı kolay değildir. Yaptığı iş gereği boğazına kadar pisliğe batıp tüm şehri tehdit eden ölümcül canavarların peşine düşer, denizkızlarını ikna etmeye çalışır. Asıl meselenin ejderhayı öldürmek değil hazinesinin nasıl paylaşılacağı olan bir maceraya gönülsüzce katılmak, insanların mı yoksa kadim türlerin mi daha büyük canavarlar olduğuna karar vermek zorunda kalır. Sihirbazlar, prensler, canavarlar, derebeyleri, rahipler, ozanlar ve her türden canavar bu topraklarda yaşar, hayatta kalmak için savaşır, sever ve nefret eder. Hepsinin arasında ise Rivyalı Geralt tek başına yürür.

 

 

ELFLERİN KANI

 

THE WITCHER SERİSİ - 3


  Rivyalı Geralt, Witcher serisinin ilk romanıyla 

geri döndü ve bu sefer dünyanın kaderini 

ellerinde tutuyor. 

 

“Ben Witcher’ım. Yapay olarak yaratılmış bir mutant. Para karşılığında canavar öldürürüm. Anne babaları bedelini öderlerse çocukları korurum. Parasını Nilfgaardlı anne babalar öderlerse Nilfgaardlı çocukları da korurum. Dünya harap olsa bile -ki bunu hiç sanmıyorum- bir canavar beni öldürünceye kadar bu dünyanın harabeleri üzerinde canavar öldürmeyi sürdürürüm. Bu benim yazgım.” 

 

Yüzyıldan fazla bir süredir insanlar, cüceler ve elfler barış içinde yaşıyordu. Ancak zaman değişti. Barış sona erdi ve farklı ırklar tekrar savaşmaya başladı. Hem birbirlerine karşı hem de kendi aralarında. Cüceler hısımlarını öldürüyor, elfler de insanları ve insanlarla dostluk kuran elfleri. 

Bu çalkantılı çağda kâhinlerin beklediği bir çocuk doğar. Cintra Aslanı Kraliçe Calanthe’nin torunu Ciri’nin garip güçleri ve daha da garip bir kaderi vardır. Kehanetler onu “Alev” diye niteliyor, iyi veya kötü dünyayı değiştirecek kişi olarak. 

 

 

NEFRET ÇAĞI

 

THE WITCHER SERİSİ - 4

 

  Rivyalı Geralt, kendisini büyücülerin karşısında ve korkunç bir savaşın ortasında buluyor. 

 

“Yapamam... Onu yazgısına teslim edemem. Yapayalnız o şimdi... Oysa hiç yalnız kalmamalı, Dandelion. Sen bunu anlayamazsın. Kimse anlayamaz ama ben anlıyorum. Eğer yalnız kalırsa, bir zamanlar... Bir zamanlar benim başıma gelenleri o da yaşayacak... Sen bunu anlayamazsın…” 

 

Nilfgaard İmparatoru Emhyr var Emreis harekete geçmek üzere. Tek bir hamleyle Kuzey Krallıkları’nı parçalamak, önüne çıkmak talihsizliğine düşen herkesi öldürmek veya esir almak istiyor. Geçmişte Sodden Tepesi’nde büyücüler yüzünden yenilen Nilfgaard İmparatoru bu sefer zaferle arasına hiç kimsenin giremeyeceğinden emin. 

İnsanların ve devletlerin çıkar savaşlarına kesinlikle bulaşmamayı ve daima tarafsız kalmayı seçen Rivyalı Geralt bu sefer çok zor bir karar vermek zorundadır. Kehanetlerde bahsedilen, tüm dünyayı değiştirmeye yazgılı çocuk onun kendi kızı gibi sevdiği Ciri’dir. Ve Ciri’yi korumak için Geralt’ın yapmayacağı şey yoktur. Nihayet bir taraf seçmek ve canını hiçe saymak dâhil. 

 

ATEŞLE İMTİHAN

 

THE WITCHER SERİSİ - 5


  Hiç beklenmedik yol arkadaşlarıyla birlikte bir savaşın ortasında kalan Rivyalı Geralt, hedefine ulaşabilmek için her şeyi göze alıyor.

 

 

“Kan döken ve kan içen,” dedi kız başını kaldırmadan, “bedelini kanla ödeyecek. Üç gün geçmeden birinde bir şey ölecek, ardından herkesin içinde bir şey ölecek. Ağır ağır ölecekler, parça parça… Ve sonunda demir pabuçlar aşınıp gözyaşları kuruduğunda son kalan zerre de ölecek. Asla ölmeyen şey bile ölecek.” 

 

Tüm dünya karanlık ve amansız bir savaşın pençelerinde kaybolmuş, saklanacak güvenli bir liman kalmamıştır. Elfler insanlar tarafından avlanmaktadır. Büyücüler kanlı bir darbeyle dağılmışken büyünün geleceği de belirsizliğini korumaktadır. Binlerce köylü kanlı bir savaşın ortasında mülteci olmuş, rüzgârın önünde savrulmaktadır. 

Ölümcül yaralar alan Rivyalı Geralt, Brokilon’da çaresizce iyileşmeyi beklemektedir. Bilinen dünya yangın yerine dönmüş, insanların yürekleri acı ve korkuyla kararmışken Geralt’ın aklında sadece bir şey vardır: Ciri’yi bulmak ve onu kurtarmak. 

 

 

KIRLANGIÇ KULESİ

 

THE WITCHER SERİSİ - 6

 

Vahşi Av hasadını topluyor! 

 

“Yosunlarla kaplı, samandan yapılma çatısı çökmüş kulübeye hava karardıktan sonra biri usulca yaklaşıp içeriye bakacak olsa alevlerin ışığında ve ocağın korunda bir post yığınının üzerine eğilmiş kır sakallı bir ihtiyar görürdü. Ayrıca kül sarısı saçlı, bir çocuğunkini andıran yeşil gözleriyle uyumsuz, yanağında berbat bir yara izi taşıyan bir kız da görürdü.” 

 

Tüm dünya amansız bir savaşın ortasında kalmıştır. Bir haydut takımına katılıp hayatında ilk kez özgürlüğün tadını çıkaran Ciri ise bir tuzağa doğru çekilmektedir. Nilfgaard ajanları, kelle avcıları, büyücüler, Yennefer, Geralt ile arkadaşları geleceği kehanetlerde anlatılan genç kızın peşine düşmüştür. Geralt ve arkadaşları onu kurtarmak için var güçleriyle çalışırken, düşmanlarının onu ölü veya diri ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur. 

 

Saklanabileceği bir yer kalmayan Ciri’nin kaçabileceği tek bir yer vardır: Kırlangıç Kulesi! 

 

 

 

GÖLÜN HANIMI

 

THE WITCHER SERİSİ - 7

 

 

 Döngü tamamlanıyor. 

 

“Bu hikâyenin,” dedi bir süre sonra Ciri, ekose pelerine iyice sarınarak, “gitgide bir başlangıcı yokmuş gibi geliyor. Gerçekten bitip bitmediğinden ben de hâlâ kuşkuluyum. Geçmiş ve gelecek korkunç biçimde iç içe geçti. Bir elf, durumumun şu kendi kuyruğunu ısıran yılana döndüğünü söylemişti. Ouroboros yılanı. Kuyruğunu ısırması, çemberin tamamlandığı anlamına gelir. Zamanın her anında geçmiş, bugün ve gelecek bir aradadır. Her anın içinde sonsuzluk vardır. Anlıyor musun?” 

 

 

Ölümden kıl payı kurtulup Kırlangıç Kulesi’ndeki geçide giren Ciri, kendini tamamen farklı bir dünyada bulur… Elflerin dünyasında. Kapana kısılan Ciri bir çıkış yolu bulamaz. Bu dünyada zaman yok gibidir ve kendi dünyasına geri dönebileceği bir geçit veya yol da yoktur. 

 

Ancak kehanetin çocuğu Ciri yenilgiyi kolayca kabul edecek değildir. Kaçıp Geralt’a ve onun yol arkadaşlarına kavuşması gerektiğini, bu uğurda en kötü kâbusuyla yüzleşeceğini de çok iyi bilmektedir. Onu yakalayan, yaralayan ve ona işkence eden Leo Bonhart onun peşindedir. Bütün dünya da hâlâ savaşın girdabında boğulmaya devam etmektedir. 

 

Teslimat Bilgileri

En geç 3 Aralık Perşembe günü İstanbul şehrinden kargoya verilir.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 72,52 TL 217,57 TL
6 - -
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 72,52 TL 217,57 TL
6 38,06 TL 228,38 TL
9 25,92 TL 233,32 TL
12 19,88 TL 238,51 TL
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 72,52 TL 217,57 TL
6 37,59 TL 225,53 TL
9 25,06 TL 225,53 TL
12 19,84 TL 238,02 TL
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 72,52 TL 217,57 TL
6 37,89 TL 227,36 TL
9 26,54 TL 238,88 TL
12 20,49 TL 245,82 TL
Finansbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 72,52 TL 217,57 TL
6 37,34 TL 224,05 TL
9 26,17 TL 235,55 TL
12 20,07 TL 240,78 TL
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 72,52 TL 217,57 TL
6 37,34 TL 224,05 TL
9 26,48 TL 238,29 TL
12 20,42 TL 245,01 TL
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 72,52 TL 217,57 TL
6 37,86 TL 227,14 TL
9 26,02 TL 234,15 TL
12 19,98 TL 239,75 TL
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 72,52 TL 217,57 TL
6 37,34 TL 224,05 TL
9 26,17 TL 235,55 TL
12 20,07 TL 240,78 TL

Ticari Kredi Kartları

Alışveriş Kredisi

Ürün Notu: 4,5 Yıldız
5 yıldız
(330)
4 yıldız
(53)
3 yıldız
(11)
2 yıldız
(5)
1 yıldız
(6)
En Yeni Yorum

Kargo ufak bir hasar vardı önemli değil 2 günde elime ulaştı teşekkür ederim. İyi günler

azmi börekçi
Tüm yorumlar gösteriliyor. Tüm yorumları gör
 • azmi börekçi - 21.11.2020
  kitap

  Kargo ufak bir hasar vardı önemli değil 2 günde elime ulaştı teşekkür ederim. İyi günler

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • ZAFER AKPINAR - 13.11.2020
  Hızlı ve özenli

  Hızlı ve özenli

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Caner Şahin - 27.10.2020
  8. kitap gelmeden iyi oldu.

  ürünler gayetkorunaklı birşekilde elime ulaştı ufak tefek şeyler dışında sorun yok.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Mertcan Koç - 15.10.2020
  Kalite

  Hızlı teslimat, güzel paketleme, kaliteli ürün.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • musab hamza çelik - 08.10.2020
  Hızlı kargo 👏🏻

  Siparişimden ertesi gün elime ulaştı. Kargo paketleme güzeldi. Ama keşke her kitabın kendi ayracı konulsaydı içine. Onun yerine tek kitap ayracından 7 tane konulmuş

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • CUMALİ PADAK - 17.09.2020
  Hızlı ve kaliteli hizmet

  Harika hizmet. Hızlı ve güvenli. Çok teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 16.09.2020
  Beklenilenin ötesi

  Kitaplara denecek yorum pek yok çünkü yazar buna izin vermiyor. Sizi okurken başka bir dünyaya götürüyor ama bunu hissettirmeden, usulca yapıyor.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Mustafa Elen - 15.09.2020
  Geldi

  Ürün 2 gün gibi kısa bir aürede geldi. Çok hızlı kargo şirketine teşekkür ederim. Ürün fotoğraftaki gibi 7 tane geldi. 6 tane kitap ayracı var icinde. Kitaplarda hasar yok gayet temiz. Getirilen kutunun yablari yamuktu ama kitaplara zarar vermemiş. Genel olarak ortalamanin ustu bir iş.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 15.09.2020

  Ürün tam beklediğim gibi geldi paketlemesi sağlamdı.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • FİKRET KARAMAN - 07.09.2020
  The witcher serisi ozel kutulu set- 7 kitap

  evet guzel basladim ama 3. kitapta okumaya ara verdim sıkıldım oyununu oynamak daha zevkli ileride yine baslarım diye dusunuyorum.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor