Evinizdeki Kütüphane 40 Kitaplık Mega İndirimli Set

Süper İndirim!!! Birçok Ödüllü 40 Kitaplık Mega Set

Ürün yorumu yok
Hemen AL Sepete Ekle
Peşin Fiyatına, Faizsiz, Masrafsız Alışveriş Kredisi Detaylı Bilgi için Tıklayın >
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (0)

 • Soru ve Cevap

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

-Hepsi Senin İçin- Tuhaf Aşk Öyküleri- Atilla Dorsay:  Atilla Dorsay, bunca kitaptan sonra ilk kez hikayeyi deniyor. Ana tema olarak "tuhaf aşklar"ı seçiyor ve biraz gözlemlerinden, biraz da hayal gücünden çıkıp gelen garip, aykırı kimi zaman ölümcül tutkuları yazıyor.
-Türkiye Benimle Gurur Duyuyor - Canan Tan : Türkiye’de mizah öyküleri kitabı olan ilk ve tek kadın mizah yazarı unvanını kazanmış yazarımız.Hepsi de yaşamın içinden, keyifle okuyacağınız öyküler. Kadın-erkek, her yaştan, her kalıptan, her huydan insan için...-
-Postacının Aşkı- Denis Thériault:  Her şeyin rüyalardaki gibi ağır çekim yaşandığı, insanı sürükleyen felsefi bir hikâye, bir solukta okuyup başından kalkamayacağınızı garanti ediyoruz.
-Çay Bir Mucizedir - Prof. Dr. Osman Müftüoğlu : Çay ve sağlıklı yaşam,Çay kanseri önler mi?,Kalp-damar hastalıklarına iyi gelir mi?,Bağışıklığı güçlendirir mi?Theanin mi kafein mi?
-İsmail Tunalı Kitabı-Ümit Sezgin, Vural Yıldırım : Yaşanan dönemin siyaset, sanat ve entelektüel arenada ki olaylarını samimi bir dille bizlere sunuyor.
-Hayallerim Senin Olsun-Necati Göksel:  Yaşadığımız şehirleri,ülkeleri,sahici,katıksız bir aşkı anlatıyor.
-Ege'nin Karşı Yakasından 2:  Çağdaş Yunan Edebiyatının en beğenilen yazarlarından en beğenilen öyküleri. Ege'nin karşı yakasında ki yüzyıllar boyunca aynı kaderi paylaştığımız halde çok az tanıdığımız bir halk. Aşkı, ihaneti, dostluğu algılayışları bize benzeyen, bizimle aynı yemekleri yiyen,aynı müzikte coşan insanlar...
-Gece Gündüz- Necati Göksel:  Baze yanlışla doğru öylesine yer değiştiriyor ki,yerini bulamayan vicdan boşlukta sallanıp duruyor. Bu dünyada mucizevi insanlar var. Bu dünyayı, bu hayatı yaşıyor ama kirlenmiyorlar. Yağmurda yürüyor ama ıslanmıyorlar.
-Hadi Konuşalım Söyleşiler- Esra Harmanda:  Esra Harmanda ile Hadi Konuşalım” programından süzülen söyleşilerle oluşan kitabımızın bu seferki seçkin konukları Televizyoncular. Bu kitapta onların, acılarını, sevinçlerini, bulundukları yere nasıl geldiklerini, kamera arkasında yaşadıklarını ve ekranda kırdıkları potları kimi zaman tebessümle kimi zaman da şaşkınlık içinde okurken, hem onları daha yakından tanıyacak hem de televizyon dünyasının bilmediğiniz yönlerini keşfedeceksiniz. Bu kitapta kimler mi var? kim yok ki :)
-Hadi Konuşalım Söyleşiler 2- Esra Harmanda:  Esra Harmanda ile Hadi Konuşalım” programından süzülen söyleşilerle oluşan kitabımızın bu seferki seçkin konukları Televizyoncular. Bu kitapta onların, acılarını, sevinçlerini, bulundukları yere nasıl geldiklerini, kamera arkasında yaşadıklarını ve ekranda kırdıkları potları kimi zaman tebessümle kimi zaman da şaşkınlık içinde okurken, hem onları daha yakından tanıyacak hem de televizyon dünyasının bilmediğiniz yönlerini keşfedeceksiniz.
-Kutsal Mavi-Christopher Moore: dansçı kızların, bayat ekmeklerin ve kaliteli Fransız konyaklarının su gibi aktığı; entrika, şehvet ve sanat tarihinin birbirine karıştığı sürprizlerle dolu bir roman.
-YÖNETİCİLİKLE İLGİLİ BİLDİĞİM HER ŞEYİ KÖPEĞİMDEN ÖĞRENDİM - MARTİN P. LEVİN :  Yazar kitabında altmış yıllık kariyerinde edindiği deneyime, başarı ve başarısızlık öykülerine, karşılaştığı güçlüklere nasıl adapte olduğuna dikkat çekerken; bu öykülerin ve kişinin beden dilinin iletişime etkilerinden, akıllıca sorun çözmenin ve karar vermenin kararlılık ve azimle birleştiğinde kaçınılmaz başarıya nasıl ulaşılacağından da bahsediyor.
-Ruhların Son Baharı - Kent Haruf :  Addie’nin kocası, Louis’in de karısı yıllar önce ölmüştür. İki yaşlı insan, küçük bir kasabada, sessizlikle çevrili boş evlerinde geçmek bilmeyen yalnızlık saatlerini paylaşmaya karar verirler. Birbirlerine sırlarını, düşlerini,hayal kırıklıklarını, umutlarını,acılarını ve sevinçlerini açarken günden güne güçlenen bir sevginin dokunaklı ve ilham verici hikayesini örerler. 
-Kan Kadar Kırmızı - Salla Simukka : Ünlü Finli polisiye yazarı Salla Simukka’nın eşsiz gerilim dizisi Pamuk Prenses üçlemesinin ilk kitabı, Kan Kadar Kırmızı’yı okurken tüyleriniz ürperecek!
-Sevgi Hakkında Öğrendiğim 10 Şey - Sarah Butler :  Kaybedilip bulunana, bir yere kök salamamaya, yuvaya dönmeye ve insanları birbirine bağlayan şeylerin gücüne dair bu eşsiz hikâye yürekleri burktuğu gibi hayatın olumlu yönlerini de önümüze seriyor. Bu, tüm babalar ve kızlarının hikâyesi...
-Rondo'nun Anahtarı - Emily Rodda :  Leo ve Mimi'nin sıradan yaşamı bir anda tersine döner ve iki kuzen kendilerini Rondo adlı fantastik bir dünyada bulurlar. Bu heyecanlı yolculukta iki kafadarı pek çok macera beklemektedir...
-Hayat Dersleri - Paola Zannoner :  Hayat Dersleri hepimizin gençlik hayallerinin, ilk aşkın, hataların ve bunlardan çıkarmamız gereken tüm derslerin vurucu bir özeti âdeta...
-Hayatı Yakala - Ellie Rollins :  Hayatı anlamak ve sevgi üzerine sıcacık bir öykü.Tüm dünyanın sihirli olduğunu bu kitap kanıtlıyor!
-Saatçi Peygamber - Necati Göksel:   İtalya'da köle olarak satılan bir Müslümanın çocukken, yıllar sonra menkıbesini Doğu’da aramaya başlayan Kınalı Peygamber’in ilginç ve gizemli öyküsünü bulacaksınız.
-Beyin Fırtınası - Eric Maisel : Bu kışkırtıcı ve kullanışlı rehber kitabında Maisel bize yaratıcılığımızı geliştirebilmek için saplantılardan nasıl yararlanacağımızı, kendimize ve başkalarına verdiğimiz sözleri nasıl gerçekleştireceğimizi anlatıyor. 
-Sübliminal A.Ş. - Ferdi Bişkin:  Bu kitap yıllar süren araştırmanın ve kuşkuculuğun sonucunda okuyucuda da kuşku yaratmayı amaçlıyor. Özellikle reklamlarda olduğu iddia edilen gizlenmiş simgelerin subliminal etkisi yoksa? Yapılan uygulamalar insan davranışları üzerinde söylendiği gibi etkili değilse? Aslında etkili oldukları yönündeki inançlar yüzünden etkili oluyorsa?
-Hayaller Serisi: Organik Tarım- Yasemin Balaban:  Elma Yayınevi, bu yaz ellerden düşmeyecek yepyeni bir seri hazırladı! Hayaller Serisi'nin ilk kitabı Organik Tarım, gönlünü doğal yaşama kaptıranların hayallerini gerçekleştirmeye hazır!
-Hayaller Serisi Organik - Bir Kafe - Restoran Açsam- Ahmet Destici:  Elma Yayınevi, bu yaz ellerden düşmeyecek yepyeni bir seri hazırladı! Hayaller Serisi'nin ikinci kitabı Bir Kafe-Restoran Açsam, "Bir gün kendi mekânımı açacağım" diyenlere o günün geldiğini hatırlatıyor!
Yepyeni bir başlangıç yapma hayali kuranlar için rehber niteliğinde hazırlanan Hayaller Serisi kitaplarının ikincisi olan Bir Kafe-Restoran Açsam, hemen öncesinde raflarda yerini alan serinin ilk kitabı Organik Tarım ile birlikte bu yazın en çok okunan kitaplarından biri olacak
-Bir Gizli Servis Mensubunun Anıları : Çuvaldız 1 -Yılmaz Tekin:  Millî İstihbarat Teşkilatı'nda dolu dolu geçirilen uzun yıllar... Duyulan, görülen ve çoğunlukla doğrudan yaşanılan onca ciddi ve önemli olay... Her olay bir anı, her anı bir gerçek... Bir de ortada "Çuvaldız" var... Hani, hak edenler için!
İlk gençlik yıllarından titizlikle seçip bir dantel gibi işlediği birkaç mizah damlasını bu kitapta toplayarak, toplumun "cıs..." diye bildiği bir kurumun öykülerini yine topluma aktarırken, aynı zamanda bir "ilk"e de imza atıyor.
Nefes almadan bir çırpıda okuyabileceğiniz bir kitap…
-Geleceğe Yön Veren Sözler- Anıl Alıcı:  Akın Alıcı'nın Geleceğe Yön Veren Sözler adlı sevilen kitabı, gözden geçirilmiş yeni baskısıyla Elma'da! Yazar, geçmişten geleceğe ışık tutan özlü sözleri derlediği bu kitapla gelişime açık olanlara sesleniyor: "Düşlerdeki bir yaşam düşüncelerde başlar"
-Evliliğin Sayıları- Özer Fırat: Siz Evliliğin Sayıları'nı okumaya başlamadan hemen önce şunu söyleyeyim, bu kitabın içinde standart evlilik sorunlarını arıyorsanız, daha önsözündeyken kapatın gitsin! Bu kitapta çok sayıda alıntı, teori, allı pullu açıklamalarla bezeli akademik bir dil istiyorsanız onu aldığınız rafa bırakın! Size hiçbir şeyi sorgulatmayan sabun köpüğü gibi bir sadelik istiyorsanız da bu kitabı boş verin!
vliliğin Sayıları'nda okuyacaklarınız, bugün hangi evlilik sayısında olursanız olun (ya da evlilik yolunda bile olmayan bir ilişkide) bir yerinde sizinle buluşacağı hemen hemen kesin, yaşanmış, yaşanmakta olan ve yaşanacak ayrıntıları içeriyor.
- Aradığınız Hayata Şuan Ulaşılamıyor - Hakan Urgancı:   Elma Yayınevi deneyimlerin ve farklılıkların her zaman bir rehber olacağı inancıyla yeni bir kitapla daha ulaşıyor okuyucuya… Aradığınız Hayata Şu An Ulaşılamıyor. Aynı yollardan geçmiş ve aynı soruları sormuş biri olarak bulabildiğim bazı yanıtları derledim sizin için... Hayatın telefonundan farklı olarak, bu kitabın sayfaları sizler için 7/24 açık olacak. İyi okumalar...
-İlk Marka Hz. Adem Mi? -Serhan Ok:  Hayat Âdem babamızla başlamışsa, tarihin ilk markası da kesinlikle odur. Bir adı, bir varoluş amacı, bilmesek de özgün bir yüzü, vücut şekli, hiç duymamış olsak da özgün bir sesi, hiç tanımasak da bir kişiliği vardı. O bir markaydı ve tarihin ilk markasıydı.  Marka danışmanlığına gönül verenler kadar kendi markasını yaratıp yönetmek isteyenlere de yepyeni bir pencere açacak olan İlk Marka Hz. Âdem mi?, zengin örnekleri ve vaka analizleriyle meraklılarına ışık tutacak.
-Kitap, Kahve, Kırmızı Kalem- Ferdi Bişkin:  -Ruh kaç gram eder? -Hangi fizikçi makalesini kedisiyle birlikte yazdı? -Benjamin Franklin ve Charles Darwin'i karar verme sürecinde birleştiren yöntem neydi? -Titrek Hamsi Örgütü'nün mensupları kimlerdi? -Hangi makine The Turk diye adlandırılıyordu?  -"Evcil taş" satışından nasıl milyonlar kazanıldı? -Bir asırdır yanan ampul kimleri aydınlattı? -Facebook'un "beğen" düğmesine bağımlı olanlar nasıl iyileşecek?
-Elektrikli otomobili kim öldürdü?
Kitap, Kahve, Kırmızı Kalem birbirinden ilginç 185 hikâyeyi okurlarıyla paylaşıyor ve her başlık yaşanmış bir olayı anlatıyor. Üç bölümü kapsayan bu çalışmada, bilimsel olaylar ve kitaplarla ilgili hikâyeleri Kitap bölümünde, bir kahve sohbetine eşlik edecek hikâyeleri Kahve bölümünde okuyacak; acı, aşk ve ateşle ilgili hikâyeleri ise Kırmızı Kalem bölümünde tadacaksınız.
-Zen ve Bütünsel Proje Yönetimi- Murat Cem Mekik:   Proje yöneticisi, kendi işinin dengeyi bulmak ve konuyu çeşitli paydaşlarına -ekip, sponsor, müşteri, ürün müdürleri- "satmak" olduğunu bilir. Bütünsellik, girişilen gerçekleştirme işine bütün açılarından bakabilmeyi öngörür.
Proje yönetim danışmanı, eğitmen ve aktivist Murat Cem Mekik Zen ve Bütünsel Proje Yönetimi'nde, proje yönetiminin uluslararası standartlarda tüm evrelerini ele alırken, Ulusal Puslu Atılım Yönetimi kavramı ile alana bambaşka bir açılım da getiriyor. Bu çalışma aynı zamanda proje yöneticisini başarıya taşıyacak özelliklerin de altını çiziyor.
-Teog mu O iş Kolay - Bora Serhat Çelik: Türkiye birincilerine rehberlik ettiği kadar ortalama sınav başarısına sahip öğrencileri de olan bir eğitimcinin kaleminden ortaokullu öğrencilerin ve velilerin ihtiyacına odaklanmış özel bir eser; akıcı içeriği ile kalıcı bilgiler sunuyor. Liselere giriş sınavına hazırlananlar için de rehber kitap niteliğinde.
-Dolphin Video Rıza Kıraç:  1980'lerin Cihangirini kendi tecrübelerinden anlatıyor. Suş. mahalle ortamı sıcaklık gibi birbirine tezat ama ne olursa olsun samimi dönemler.
Cihangir de, eski adıyla Tavuk çıkmaz, şimdiki adıyla Akyol Yokuşu'nda bir videocu, Dolphin Video. Ve burada çalışan Çeliklitepeli Civciv'le Cihangirli Cino..
-
O Zaten Yoktu- Cahit Tanyol: Mahmut Aziz, günlüğün kapağında kendisine gülümseyen küçük kızın soluk resmine daldı. Resim içinde uyuyan çocukla yer değiştirdi. Yıllarca baktığı her yüzde onu aramıştı. Ama O Zaten Yoktu...
-Ev Sahibi- Onur Baştürk:  Hürriyet Gazetesi yazarı Onur Baştürk'ün en beğenilen kitabıdır.   Sizin Kapınız Kim? Sırma ve Selma... Taban tabana zıt karakterde iki hostes. New York- İstanbul uçuşunda bir araya geldiklerinde henüz içine düştükleri tuhaaf labirentin farkında değiller... Birden çok çıkış kapısına sahip bu labirentin gizemli mimarını da asla yeterince tanımıyorlar. Ama o, yani Ev Sahibi herkesi tanıyor!
-Ben Buranın Yabancıyım-Selim Adanır  Edebiyatımızın yeni soluklarından Selim Adanır, Ben Buranın Yabancısıyım ile hiciv sanatında yepyeni bir pencere açıyor. Distopik kara mizahın ülkemizdeki bu nadir örneğini elinizden bırakamayacaksınız.
-Ve Gök Çizgi Kırıldı - Erdoğan Kahyaoğlu: Ve Gökçizgi Kırıldı sadece gizemli bir dünyanın içine girip bugüne yürüme iddiasında bulunmuyor… Aynı zamanda masalsı anlatımı, yepyeni dili ve özgün kurgusuyla edebiyatımızda kendine özel bir yer açıyor.
-Gam - Hakan Yel:  Gam, beklenmedik ve büyük acıların, buz tutmuş kalplerin ve birbirine tamamen zıt kültürlerin kaosunda aşkla kenetlenen sevdalı ruhların öyküsüdür...
-Sevginin İpek Kanatları - Zeliha Akçagüner:  Erdem'in yuvada geçen hayatı, çocukluktan ergenliğe geçişi, farklı ailelerin yanına bırakılışı, kurduğu dostluk ve arkadaşlıklar, yaptığı büyük hatalar onun zamanla olgunlaşmasını ve hayata daha sıkı tutunmasını sağlayacak mıdır?
Onun hikâyesi aslında içimizden birilerinin de hikâyesi. Zeliha Akçagüner hayatın içinden doğan bu duygu yüklü romanda genç okurlarıyla yeniden buluşuyor.
- Çocuk İsimleri : Çocuğunuza verebileceğiniz, bilinen çocuk isimleri dışında kalan ve çok çeşitli isimler ve anlamları.
- When Life Lights Up - Serdar Özkan : Orijinal İngilizce yazılmış bir roman

Teslimat Bilgileri

En geç 7 Aralık Pazartesi günü Ankara şehrinden kargoya verilir.

* Mağazamız “%100 Müşteri Memnuniyeti” hedefi ile hizmet Vermektedir. *Hafta içi 17.00 - cumartesi günü 12.00'ye kadar gelen siparişler, aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Pazar günü resmi tatil olduğundan teslimatlar pazartesi günü yapılmaktadır. * Siparişleriniz Aras Kargo ile Türkiye'nin her yerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Yayınevimiz Ankara'da olduğundan, paketlerinizi; Aras kargo ile 1 günde veya uzaklığınıza bağlı olarak en fazla 2 günde teslim etmekteyiz. (Kampanya dönemlerinde Aras Kargonun yavaş kalacağı veya sizin şubenizdeki yoğunluktan dolayı almayacağı durumlarda, size çabuk ulaşması veya müşteri memnuniyeti adına başka kargoyla da gönderebiliriz.) Whatsapp Destek Hattı: 0312 4959520 * Sipariş durumu, ürün bilgisi, teslimat gibi konulardaki bütün sorularınızı "Satıcıya Soru Sor" butonunu kullanarak çekinmeden tarafımıza sorabilirsiniz. Mesajlarınız en kısa sürede cevaplanacaktır.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis

Paydos Yayıncılık
Birlik Mah. 393. Cad. No:15/A 
Çankaya ANKARA
paydosyayincilik@gmail.com
Whatsapp hattı: 03124959520

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 49,97 TL 149,90 TL
6 - -
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 49,97 TL 149,90 TL
6 26,23 TL 157,35 TL
9 17,86 TL 160,75 TL
12 13,69 TL 164,33 TL
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 49,97 TL 149,90 TL
6 25,98 TL 155,88 TL
9 17,43 TL 156,84 TL
12 14,09 TL 169,03 TL
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 49,97 TL 149,90 TL
6 26,11 TL 156,65 TL
9 18,29 TL 164,58 TL
12 14,11 TL 169,37 TL
Finansbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 49,97 TL 149,90 TL
6 25,73 TL 154,36 TL
9 18,03 TL 162,29 TL
12 13,82 TL 165,89 TL
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 49,97 TL 149,90 TL
6 25,73 TL 154,36 TL
9 18,24 TL 164,18 TL
12 14,07 TL 168,80 TL
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 49,97 TL 149,90 TL
6 26,08 TL 156,49 TL
9 17,92 TL 161,32 TL
12 13,77 TL 165,18 TL
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 49,97 TL 149,90 TL
6 25,73 TL 154,36 TL
9 18,03 TL 162,29 TL
12 13,82 TL 165,89 TL

Ticari Kredi Kartları

Alışveriş Kredisi

n11.com’dan satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor