2 Kişi, Yılbaşı, Budapeşte & Viyana & Prag, 7 Gece 8 Gün

2 Kişi Toplam Fiyatıdır.Türk Hava Yolları ile

6.664,86 TLKDV
DAHİL

'den başlayan fiyatlarla

Hemen AL Sepete Ekle
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Tur Programı

 • Ek Hizmetler

 • İptal İade Koşulları

 • Taksit Seçenekleri

 • Soru ve Cevap

Budapeşte & Viyana & Prag

  “BUDAPEŞTE (2) VİYANA (3), PRAG (2) “

 

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

YILBAŞI DÖNEMİ

28 Aralık 2018 Hareket

 

                                                                                                                                                                    7 Gece 8 Gün

 

(Budapeşte gidiş - Prag dönüş)

 

1. GÜN                  İSTANBUL-BUDAPEŞTE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk havayolları kontuarında siz değerli misafirlerimizle saat 09:30’da buluşma. Türk Havayolları’nın TK1033 sefer sayılı uçuş ile 12:35’de Budapeşte’ye hareket 12:40’da Budapeşte’ye varış. Varışımıza istinaden panoramik Budapeşte panoramik şehir turu. Şehir turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otele transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlence turuna katılabilirler(50 Euro). Bu turumuzda Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının  müzikleri  eşliğinde dans ederken limitsiz içkili ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz, meşhur Tokaji şaraplarının tadımını yapıyoruz. Geceye giderken yolda gidişte ve dönüşte Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

  

 2. GÜN               BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre turuna katılabilirler (50 Euro) . Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi  ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad kasabasin’da Rönesans atmosferini yansıtan bir mekanda öğle yemeğini aliyoruz. Yemek sonrasi Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye yola çıkıyoruz. Otele varışımızın ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler . Bu turumuzda dünyanın en görkemli nehirlerinden biri olan Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzu yaparken meşrubat veya içki ikramı. Avrupa’nın en güzel gece aydınlatmalarının yapıldığı Budapeşte’de Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

3.Gün                      BUDAPEŞTE – VİYANA
Sabah kahvaltısının ardından Budapeşte’den ayrılıp Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bratislava turuna katılabilirler (30 Euro) . Kişi başı 25.000 €’luk milli gelirle Orta Avrupa’nın en zengin başkentlerinden olan Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları , Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski şehir merkezi, Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası ve Mozart’ın 6 yaşında konser verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Viyana’ya yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna katılabilirler (50 Euro). . Bu turumuzda Viyana’nın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restarauntlarından birinde kemanlar, akordeonlar,  Viyana şarkıları eşliğinde unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu turumuz öncesinde şehrin en hakim tepesi Kahlenbergi’yi ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün       VİYANA  
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Mayerling, Seegrotte Baden Şehri (Wienerwald Turu) turuna katılabilirler (60 Euro). .. Nazi Almanyası’nın 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotte’de tekne turu yapıyoruz, Viyana’nin muhteşem ormanlarinda geçilecek bir sonraki duragimiz, Beethoven'in 9. Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Badenolacak. Schönbrunn Sarayin Bahcesini ve Viyana şehir merkezine dönüyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Konser turuna  katılabilirler.

5.Gün           VİYANA

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafındna ekstra olarak düzenlenecek Salzburg turuna katılabilirler. Salzburg’a Varışın ardından yürüyerek yapılacak  şehir turumuz da görülecek yerler Mirabell bahçeleri, salzach nehri, mozart ın doğduğu ev, Getreidegasse, dünyaca ünlu  cafe tomasseli, rezidence aras, şehir turumuz sonrasi serbest zaman , aksama Viyana otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

6. Gün         VİYANA – PRAG

Sabah kahvaltısının ardından Viyana’dan ayrılıyor ve Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Cesky Krumlov turuna  katılabilirler (30 Euro) . . Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile sizi ortacağa geri götürecek. Turumuz sonrası Prag’a devam ediyoruz. Prag’a varışımızı takiben panoramik şehir turu. Sehir turumuzda Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır.. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehri Tekne turuna katılabilirler (35Euro) .  . Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün           PRAG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dresden   turuna katılabilirler.(60 Eur) Prag’a 160 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, II. Dünya Savaşı sonrası küllerinden doğan ve barok mimarisi ile inşa edilmiş muhteşem şehir merkezini ziyaret ederek şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO’NUN Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman.  Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler. (50Euro) .  Prag'ın yerel restoranlarınında Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceme otelimizde.

 

 

8. GÜN                  PRAG–İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçağın saatine bağlı olarak rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1770 Sefer sayılı uçuş ile  19:15’de İstanbul’a hareket ve saat 23:55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

.

 

 

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.****

 

Vize Durumu :

Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 

·                     Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)- Budapeşte (BUD) / Prag (PRG) - Istanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

·                     Havalimanı vergileri

·                     3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

·                     Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

·                     Şehirler arası transferler

·                     Panoramik, Budapeşte , Viyana ve Prag şehir turları

·                     Şehir vergileri

·                     Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

·                     Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 

·                     Vize ücreti (120 Euro)

·                     Özel Seyahat sağlık sigortası (10 Euro)

·                     Yurt dışı çıkış harcı bedeli

·                     Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

·                     Opsiyonel turlar

·                     Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

 

**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.****

 

Vize Durumu :

Tura katılım için Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulanmamaktadır.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 

·                     Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)- Budapeşte (BUD) / Prag (PRG) - Istanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

·                     Havalimanı vergileri

·                     3* ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

·                     Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

·                     Şehirler arası transferler

·                     Panoramik, Budapeşte , Viyana ve Prag şehir turları

·                     Şehir vergileri

·                     Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

·                     Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 

·                     Vize ücreti (120 Euro)

·                     Özel Seyahat sağlık sigortası (10 Euro)

·                     Yurt dışı çıkış harcı bedeli

·                     Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

·                     Opsiyonel turlar

·                     Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 

 

 

iptal iade ve değişim yapılmamaktadır.

Bireysel Kredi Kartları

Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 2.221,62 TL 6.664,86 TL
4 - -
5 1.413,00 TL 7.065,02 TL
6 - -
9 818,27 TL 7.364,40 TL
Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 2.221,62 TL 6.664,86 TL
4 - -
5 - -
6 - -
9 - -
Finansbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 2.221,62 TL 6.664,86 TL
4 - -
5 - -
6 1.110,81 TL 6.664,86 TL
9 796,16 TL 7.165,41 TL
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 2.221,62 TL 6.664,86 TL
4 1.749,41 TL 6.997,63 TL
5 - -
6 - -
9 829,41 TL 7.464,65 TL
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 2.221,62 TL 6.664,86 TL
4 - -
5 - -
6 1.205,24 TL 7.231,46 TL
9 829,41 TL 7.464,65 TL
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 2.221,62 TL 6.664,86 TL
4 1.666,22 TL 6.664,86 TL
5 1.386,30 TL 6.931,50 TL
6 - -
9 796,16 TL 7.165,41 TL

Ticari Kredi Kartları

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Acenteye Sor