Erken Rezervasyon | Likya Turu 5 Gece

3* ve 4* Otellerde

939,90 TLKDV
DAHİL

'den başlayan fiyatlarla

30 TL MaxiPuan hediye! Detay
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Tur Programı

 • Ek Hizmetler

 • İptal İade Koşulları

 • Taksit Seçenekleri

 • Soru ve Cevap

1. Gün: GECE YOLCULUĞU

Siz saygıdeğer misafirlerimizi, saat 22.00 de Bakırköy Eski İncirli Boyner Mağazası Önü, 23.00 Beşiktaş Yıldız Camisi Önü, 23.59 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önünden alıyoruz.


2. Gün: SELÇUK – KÖYCEĞİZ GÖLÜ – DALYAN TEKNE TURU – İZTUZU PLAJI – GÖCEK – KATRANCI KOYU

00. 15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E-5 Ankara İstikameti ), 00.30 Çayırova Mc Donalds önü, 01:15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı ) önü, 03:45 Bursa Özdilek Önü - Hilton Otel Yanından katılacak olan misafirlerimizi alıyor ve Gezimod ikramları eşliğinde, gece yolculuğumuza başlıyoruz. Susurluk civarında verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir ( 07:30 İzmir Bornova sapağı-Ege Üniversitesi Girişi Önünden İzmir deki misafirlerimizin alınması ) üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk'a ulaşıyoruz. Selçuk'ta verilen serbest kahvaltı molasını takiben, Aydın, Çine üzerinden Dalyan'a ulaşıyoruz. Burada, nehir kenarında otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen kanal teknemize biniyoruz. Antik dönemde Calbis nehri olarak geçen ve Köyceğiz gölünü Akdeniz'e bağlayan bu tatlı su kanalında yapacağımız keyifli tekne turunda 2200 yıllık Kral Mezarlarını görüyoruz. ( 1. Tekne Turu ) Burada rehberimizin yapacağı anlatımların ardından tekrar muhteşem güzellikteki sazlıkların arasından yol alarak bu sefer Dünya'nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağların yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Burada verilen yüzme molasını takiben tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz. Daha sonrasında yolumuzun üzerindeki Göcek'e ulaşıyoruz. Verilen serbest zaman sonrasında Katrancı Koyunu fotoğraflayıp Fethiye'de bulunan otelimiz'e ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

Sabah Kahvaltısı: Selçuk tesislerde serbest alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Dalyan’da menü alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* ve 4* otellerde konaklama
Tur Güzergâhı: İstanbul-Bursa-İzmir-Aydın-Göcek-Fethiye / 894 KM


3. Gün: BELCEKIZ PLAJI – KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU (SOĞUKSU KOYU, GEMİLER ADASI, AKVARYUM KOYU) – ÖLÜDENİZ - KAYAKÖY

Kahvaltı öncesi (dileyen misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan (Ekstra) Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölü Deniz'e tekrar aşık olacaksınız. Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası otobüsümüzle Belcekız plajına doğru hareket ediyoruz. Daha sonrasında burada otobüsümüzden inerek Belcekız plajında bizleri bekleyen teknemize binerek Kelebekler vadisi tekne turuna başlıyoruz. ( 2 . Tekne Turu ) Dünyaca ünlü kaplan kelebeği ile meşhur bu vadide arzu eden misafirlerimiz ile bu güzel vadide teknemizden sahile çıkarak yürüyüş yapıyoruz. Daha sonrasında buradan ayrılarak Akdeniz'in muhteşem koylarını geziyoruz. Yüzme molası verip göreceğimiz koylar arasında Soğuksu Koyu, Gemiler adası, Akvaryum koyu gibi koylar sayılabilir. Gün boyu sürecek olan bu muhteşem tekne turu sonunda tekrar belcekız plajına geri dönüyoruz. Teknemizden inerek bu sefer Türkiye'nin en güzel plajlarından biri olan Ölüdeniz'e giderek burada serbest zaman veriyoruz. Bu güzel plajın tadını çıkarttıktan sonra tekrar otobüse binerek bu sefer eski bir Rum köyü olan, hayalet Köy olarak geçen Kayaköy'e gidiyoruz. 1924 mübadele yıllarında terk edilen bu köyde rehberimizn eşliğinde geziyoruz. Ardından Tekrar otobüsümüze binerek otelimiz'e geri dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe alınacak olup, tur ücretine dâhildir. 
Öğle Yemeği: Tekne’de menü alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* ve 4* otellerde konaklama
Tur Güzergâhı: Fethiye-Ölüdeniz-Kayaköy-Fethiye / 35 KM


4. Gün: XANTHOS ANTİK KENTİ – KALKAN – KAPUTAŞ PLAJI – KAŞ – ÜÇAĞIZKÖYÜ – KEKOVA TEKNE TURU ( HAMİDİYE KOYU, ESMERALDA KOYU, TERSANE KOYU YÜZME MOLALARI)

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, antik çağdaki Likya devletinin başkenti ve 3 oyla temsil edilen Xanthos Antik Kentine ulaşıyoruz. Burada rehberimizin anlatımları eşliğinde antik kenti dolaşıyoruz. Göreceklerimiz arasında Harpyler anıtı, Antik tiyatro, Likya tipi mezarlar, Antik yol, Agora, Bazilika. Çekilen fotoğraflar ardından, buradan ayrılarak muhteşem manzaraya sahip Kalkan'a ulaşıyoruz. Güzel manzaraları takiple Türkiye'nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajına geliyoruz. Ve bu güzel plajda kısa bir yüzme molası vererek Akdeniz'in serin sularının tadını çıkartıyoruz. (Yoğunluk yüzünden otopark problemi yaşanması durumunda burada durulamayabilir). Ardından Kaş'a ulaşıyoruz. Güzel manzarasında verilen fotoğraf molasını takiben, Kekova'nın giriş kapısı olan Üçağız Köyüne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek, Kekova tekne turuna başlıyoruz. ( 3. Tekne Turu ) Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası, denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batıkşehir bulunacak. Aynı zamanda Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu, Esmeralda Koyu, Tersane Koyu gibi yerler olacak. Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile lobide buluşarak Fethiye'nin vazgeçilmezi olan Mehtap turuna çıkıyoruz. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe alınacak olup, tur ücretine dâhildir. 
Öğle Yemeği: Tekne’de menü alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* ve 4* otellerde konaklama
Tur Güzergâhı: Fethiye-Kaputaş Plajı-Kaş-Kekova / 290 KM


5. Gün: LETOONİA ANTİK KENTİ – PATARA PLAJI – YAKAPARK – TLOS ANTİK KENTİ – SAKLIKENT 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, Likya devletinin en önemli dinsel merkezi olan ve sayısız tapınağa sahip tanrıça Leto adına yapılmış, Letoonia antik şehrine ulaşıyoruz. Burada otobüsümüzden inerek rehberimizden, Tanrıça Leto'nun mitolojik hikayesini dinleyip antik şehirdeki tapınakları geziyoruz. Ardından buradan ayrılarak bu sefer Likya devletinin en önemli limanlarından olan Patara'ya ulaşıyoruz. Antik şehir içerisinden otobüsümüz ile geçerek buradan Sahiline ulaşıyoruz. Altın sarısı kumlarında verilen uzun yüzme molasını takiben tekrar otobüsümüze binerek bu sefer Toros dağlarının yamaçlarında, eski yörüklerin yaşamından izler taşıyan ama bu gün artık buz gibi suları ve alabalığı ile ünlü bir sayfiye merkezi olan Yakapark'a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çam ve ceviz ağaçlarının altında temiz dağ kokusunu içimize çekiyoruz. Yenilen Alabalıkların ardından otobüsümüz bizleri yamaçlardan aşağıya indirirken Tlos Antik kentinin içerisinden otobüsümüzle geçiyoruz. Panaromik olarak göreceğimiz bu antik kentin ardından Akdağların eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Toros dağlarının gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek kısa bir yürüyüşle, dağın altından çıkan buz gibi sularına giriyoruz. Arzu eden misafirleirmiz 18 km deriniliğindeki bu kanyonda yürüyüş yapabilir. Arzu eden misafirlerimiz de sıcak çaylarını buz gibi sularında yudumlayabilir. Bu keyifli dakikaların ardından, Fethiye'de bulunan otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe alınacak olup, tur ücretine dâhildir. 
Öğle Yemeği: Yakapark’ta rehberimizin yönlendireceği restoranda alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* ve 4* otellerde konaklama
Tur Güzergâhı: Fethiye – Patara – Yakapark – Saklıkent - Fethiye / 195 KM


6. Gün: GÖCEK – 12 ADALAR TEKNE TURU ( TAVŞAN ADASI, KIZIL ADA, GÖCEK ADASI, YASSICALAR ADASI, ZEYTİNLİ ADA, TERSANE KOYU, DOMUZ ADASI) – KATRANCI KOYU

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, Göcek'e hareket ediyoruz. Göcek Marina da bizleri bekleyen teknemize biniyor ve 12 Adalar tekne turumuza başlıyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Ada, Tersane Koyu, Domuz Adası bulunmakta. (4.Tekne Turu) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Göcek Marina'ya ulaşıyoruz. Verilen serbest zaman sonrasında yolumuzun üzerinde ki Katrancı Koyunu fotoğraflayıp otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe alınacak olup, tur ücretine dâhildir. 
Öğle Yemeği: Tekne’de menü alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Fethiye 3* ve 4* otellerde konaklama
Tur Güzergâhı: Fethiye-Göcek Marina-Fethiye / 59 KM


7. Gün: AKYAKA – GÖKOVA TEKNE TURU (YEŞİL DENİZ, ZEYTİNLİ KOY, İNCE KUM, LACİVERT KOY, SEDİR ADASI, KLEOPATRA PLAJI) – AZMAK ÇAYI TEKNE TURU – AŞIKLAR YOLU - ŞİRİNCE

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, Göcek üzerinden, Akyaka beldesine ulaşıyoruz. Akyaka beldesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikâyeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama sahası olan Gökova tekne turumuza başlıyoruz. (5. Tekne Turu) Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy, Sedir Adası ve elbette Klopatra adına Marcus Antonius tarafından yaptırılan Kleopatra Plajına gidiyoruz. Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Daha sonrasında gün içerisinde yapacağımız ikinci tekne turuna başlıyoruz. Bu sefer yöre insanın Gayık diye tabir ettikleri kanal teknelerine binerek Azmak Çayı tekne turuna başlıyoruz. (6. Tekne Turu ) Sit alanı olarak tescillenmiş, birbirinden farklı göçmen kuşlara, su samurlarına ev sahipliği yapan, buz gibi sularında balıkların üreme olanağı bulduğu bu muhteşem çay da yapacağımız keyifli tekne turu sonrası otobüsümüze binerek Aşıklar Yoluna gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek Aydın üzerinden akşamüstü saatlerinde 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları, meyve Şarapları ile ünlü Şirince'ye geliyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz burada akşam yemeklerini alabilirler. Sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra İzmir, Bursa, İzmit üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe alınacak olup, tur ücretine dâhildir. 
Öğle Yemeği: Tekne’de menü alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Şirince’de veya yol üstü tesislerinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama: Bu gün otel konaklaması bulunmamaktadır. 
Tur Güzergâhı: Fethiye-Gökova-Aydın-Şirince-İzmir-Bursa-İstanbul / 954 KM


8. Gün: İSTANBUL’A VARIŞ

Sabah saatlerinde siz sayın misafirlerimizi bir başka Gezimod turlarında buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

3* veya 4* Otellerde 5 gece yarım pansiyon konaklama

Özel müzelere giriş ücretleri

Profesyonel rehberlik hizmeti

Lüks turizm araçları ile ulaşım

Açık büfe 5 sabah kahvaltısı

Açık büfe veya set menü 5 akşam yemeği

Programda belirtilen tüm çevre gezileri

Aracımızda program süresince sınırsız çay, kahve, meşrubat çeşitleri ikramı

Otopark ücretleri

Gezimod güvencesi

1618 sayılı kanun gereği zorunlu seyahat sigortası

Tekne Turları (Kelebeler Vadisi tekne turu, Oniki Adalar tekne turu, Kekova tekne turu, Dalyan tekne turu ve Azmak Çayı tekne turu)


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.) 50 TL

Tüm özel harcamalar

Tüm öğle yemekleri

Tüm yemeklerde alınan içecekler

Ekstra olarak belirtilen tüm geziler, etkinlikler ve faaliyetler

GENEL ŞARTLAR
Gezi süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 7 gece 8 gün olup, 2 gecesi yolda geçmek şartı ile, 5 gece otel konaklaması bulunmamaktadır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezimod’un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 10 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezimod’da saklıdır. Turun iptali durumunda Gezimod iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Turlarımızda 08 - 12 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 13 - 23 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüks midibus, 24 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüks midibus, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza KDV dâhildir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Taksit Akbank Garanti Bankası Finansbank Türkiye İş Bankası Türkiye Halk Bankası Yapı Kredi
3
313,30 TL
939,90 TL
313,30 TL
939,90 TL
313,30 TL
939,90 TL
313,30 TL
939,90 TL
313,30 TL
939,90 TL
313,30 TL
939,90 TL
6
156,65 TL
939,90 TL
164,41 TL
986,46 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
156,65 TL
939,90 TL
166,47 TL
998,83 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
156,65 TL
939,90 TL
163,40 TL
980,39 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
156,65 TL
939,90 TL
164,41 TL
986,46 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
156,65 TL
939,90 TL
164,41 TL
986,46 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
156,65 TL
939,90 TL
163,40 TL
980,39 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
9
110,98 TL
998,83 TL
-
104,43 TL
939,90 TL
108,93 TL
980,39 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
110,29 TL
992,61 TL
112,39 TL
1.011,52 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
110,98 TL
998,83 TL
110,29 TL
992,61 TL
110,98 TL
998,83 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
12
84,29 TL
1.011,52 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
-
83,24 TL
998,83 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
86,49 TL
1.037,88 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
85,38 TL
1.024,53 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
84,29 TL
1.011,52 TL
Sadece ticari kartlar için geçerlidir.
Ödeme seçeneklerine göz at tıklayın
Peşin fiyatına taksit seçeneği
Ticari kredi kartlarına özel taksit seçeneği

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Acenteye Sor