Tek Kişilik Deprem Çantası ( Acil Durum Kiti )

Tek Kişilik Deprem Çantası ( Acil Durum Kiti )

Tek Kişilik Deprem Çantası ( Acil Durum Kiti )

Ürün yorumu yok
Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

369,90 TLKDV
DAHİL
Hemen AL Sepete Ekle
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (0)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Marka DİĞER

Fiyat Takibi

Ayrıntılar


Tek Kişilik Deprem Çantası (Acil Durum Kiti)  

Deprem Çantası içeriğinde toplam  36 Parçadan oluşan 126 Adet   ürün bulunmaktadır.
Deprem denildiğinde hepimiz önce tedirgin oluyoruz fakat almamız gereken tedbirleri her zaman erteliyoruz. Ülkemizde genelde felaketler başımıza geldikten sonra önlem planları yapmaya başlıyoruz ve bu daha büyük felaketlere ve kargaşalara yol açmaktadır. Bu felaketlerin başında da doğal afetler ve en önemlisi depremler gelmektedir.

Ülkemiz deprem kuşağında olduğu için her an tetikte bulunmak zorundayız. Unutmayalım ki depremi engelleme şansımız olmayabilir fakat gereken hazırlığı yapmak bizim elimizdedir. Deprem çantası ( Acil Durum Kiti ) hazırlamak da bunların başında gelir.  Deprem Çantası   enkaz altında ihtiyacım mı olur düşüncesinde değil deprem ve doğal afetler sonrası ilk yardım çalışmalarının sizlere ulaşana kadar size yardımcı olması kapsamında düzenlenmesi gereken ekipmanlardır.

Depremmalzemeleri.com   sizler için deprem çantanızda ( Acil Durum Kiti ) bulundurmanız gereken ürün gruplarını Hazır Deprem Çantaları seçeneği ile sunmaktadır. Depremmalzemeleri.com , Deprem Çantası olarak sizleri kısıtlı tutmamak adına birçok çeşitte deprem çantaları düzenlemiş olup yukarıdaki ürüne ilişkin içerik aşağıda detayları ile belirilmiştir.

Ürünler marka-renk-model olarak stok durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Kalite olarak aynı düzeyde olmaktadır.
Sizlere gönderilecek öğrenci deprem çantası ( Acil Durum Kiti ) içerisinde  126 adet   ürün bulunmakta olup, sizlerinde eklemesi gerekenler aşağıda ve deprem çantası içerisinde belirtilmiştir.

Lütfen eklemeniz gereken ürünleri atlamayınız ve sitemizde afet, ilk yardım notlarını okumanızı tavsiye ederiz. Tüm öneri ve eğitimler anasayfada blog alanımızdadır.

Not:  Aşağıdaki ürünlerin stok durumlarına göre eşdeğer şekilde marka ve model değişikliği gösterebilmektedir. Kalite olarak ürünlerimiz aynı kalite standartındadır. 

Farklı çanta modellerimiz için sitemize bakabilir dilerseniz isteğinize göre çanta içeriği konusunda teklif almak için bizlere mail veya telefon ile ulaşabilirsiz.

Ürün İsim Adet AÇIKLAMA
Kilitli Poşet 3 Önemli Evraklar için Kilitli Poşet Kullanılmalıdır.
Deprem Malzeme Logolu Çanta_yeni 1 Ürünlerin bir arada olmasını sağlayan Çantadır.
Baş Feneri Led' li 1 Elektriklerin kesilme ihtimalini göz önünde bulundurursak fener derdinize derman olacaktır.
Radyo 1 İstanbul halkı olası bir afet veya kriz durumunda en güncel bilgilere kesintisiz olarak ulaşabilecek. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü ile yapılan protokolle 103.0 Mhz frekansındaki Meteorolojinin Sesi Radyosu’ndan belirli gün ve saatlerde yayın yapan Afet FM, olası bir afet veya kriz durumunda halkın bilgilendirilmesi amacıyla yayınlarına kesintisiz devam etmektedir. Kriz ortamlarında yalan haberlerden kaçınmak için radyonuzdan dinleyebileceğiniz en güvenilir kanal ve en hızlı bilgilendirme yayınları olacağında radyonuzun mutlaka çantanızda olması gerekmektedir. Afet FM 103,00 dir.
Polar Battaniye Pamuk 1 Kış mevsiminde gerçekleşebilecek bir deprem veya afet durumları, sizi pijamalarınızla yakalar ise dışarıda sizi sıcak tutacak bir şeyler gerekir.
Stcik Şeker 3 gr 5 En kötü durumu düşünmeli, yemek bulamadığınız bir anda aç kalmamanız için geçici olarak şeker ile denge kurulabilir.
Ev İçerik Paketi 101 1 58 Adetten oluşan Ufak tefek yaralanmalara karşı yanınızda mutlaka bulundurmalısınız.
Çakmak 1 Ateş yakmanız, veya farklı sebeplerden ötürü ateşe ihtiyaç duyarsanız çakmak veya kibrit mutlaka çantanızda olsun.
Çok Amaçlı Çelik İsviçre Çakısı 1 Zor durumlar için çok amaçlı çakı
Metal Düdük 1 Sesinizi duyurmak için, sesinizin yetmediği anlarda düdük size çok yardımcı olacaktır.
Isınmatik Cep Sobası 12 Saat Etkili 2 Soğuk bir havada iseniz kesinlikle Deprem Çantanızda olması gereken bir üründür. Cep ısı sobası vücud ısınızın düşmemesi için çamaşırlarınıza sabitleyip 12 saat ısınabileceğiniz bir üründür. Isı yayması ile üşümenizi engelleyecektir.  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Kibrit 1 Ateş yakmanız, veya farklı sebeplerden ötürü ateşe ihtiyaç duyarsanız çakmak veya kibrit mutlaka çantanızda olsun.
Kullan At Yağmurluk Tek kişilik 2 Kötü hava koşullarını düşünürsek, şemsiye veya yağmurluk mutlaka çantanızda olmalıdır.
Kalem Pil 3 Elektronik aletler için gereklidir. Fener, Radyo vb..  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
İnce Pil 3 Elektronik aletler için gereklidir. Fener, Radyo vb..  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Makas Küçük Boy 1 Kesici alt kullanmanız gerektiğinde en küçük yardıcınız olacak Makas
Mum 2 Elektriğin olmadığı bir ortamda dışarıda mahsur kalırsanız gece aydınlatması olarak bulabileceğiniz en iyi çözüm mum olacaktır.
Not Defteri 1 Deprem sonrası birçok şeyi yaşayacağınızdan not almanız gereken işlemler olabilemektedir. Aynı zamanda Deprem öncesi aile planınızda deprem sonrası yapılabilecekleri unutmamak için önceden notlarınızı yazabileceğiniz bir üründür. Unutmayın ki alacağınız küçük bir not hayatınızı kolaylaştıracaktır. Özellikle öğrenci çantalarında çocuklarınız için yapması ve araması gereken bilgileri yazabilirsiniz.
Tükenmez Kalem 1 Not almanız gerektiğinde kullanmanız için gerekli üründür.
Colgate Diş Macunu 50 ml 1 Deprem sonrasında deprem çantasında olması gereken üründür. Temizlik ve hijyen açısından ağız sağlığınızıda düşünmeniz gerekmektedir. Bildiğiniz gibi deprem sonrası bir toz bulutu oluşmakta olup sık şekilde el yüz ve ağız temizliği önemlidir. Kurtulup hasta olmamanızda ön planda olmalıdır.  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Dış Fırçası 1 Deprem sonrasında deprem çantasında olması gereken üründür. Temizlik ve hijyen açısından ağız sağlığınızıda düşünmeniz gerekmektedir. Bildiğiniz gibi deprem sonrası bir toz bulutu oluşmakta olup sık şekilde el yüz ve ağız temizliği önemlidir. Kurtulup hasta olmamanızda ön planda olmalıdır.  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Kapaklı  Islak Medil 72 Li 1 Hijyenik ıslak mendiller, sizi bir süre boyunca suyun yerine geçerek idare edecektir.
Kotex  1 Bayanların ihtiyaçlarını karşılayacak olan ürün
Hacışakir Banyo Tekli  175 gr 1  Deprem çantasında olması gereken ürünlerden biride Sabun dur. Gerek duş alma gerek el yıkama veya temizlik konusunda ihtiyacınız olacaktır. Deprem çantasında hijyen açısından ürünler mutlaka unutulmamalıdır.  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Hobby Mini Şampuan  75 ml 1  Deprem çantasında olması gereken ürünlerden biride Şampuan dır. Gerek duş alma gerek el yıkama veya temizlik konusunda ihtiyacınız olacaktır. Deprem çantasında hijyen açısından ürünler mutlaka unutulmamalıdır.  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Tırnak Makası 1 Deprem sonrası hijyen temizliğiniz için gerekli olan kullanabileceğiniz alettir. Tırnaklarınız gerek yapacağınız koşuşturmadan gerek günlük işlerde kirleneceğinde kısa tutmanız gerekecektir.
Tuvalet Kağıdı 1 Yanınızda kuru bir peçete veya tuvalet kağıdı ihtiyaçlarınız için çok faydalı olacaktır.
Toz Maskesi - Ventilli 1 Toz maskesi mutlaka şarttır. Afet/Deprem durumlarında oluşacak olan toz bulutu veya çalışmalarda nefes alırken temiz hava gelmesi için sağlıklı bir üründür.
Plastik Bardak 5 Deprem Sonrası belli süre yiyeceklerinizi dışarıda yemek zorunda kalabilirsiniz. Temin ettiğiniz ve çantanızda bulunan yemekleri sağlıklı şekilde yiyebilemeniz açısında mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Afet durumlarında en önemli ihtiyaçlardandır.
Plastik Bıçak 5 Deprem Sonrası belli süre yiyeceklerinizi dışarıda yemek zorunda kalabilirsiniz. Temin ettiğiniz ve çantanızda bulunan yemekleri sağlıklı şekilde yiyebilemeniz açısında mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Afet durumlarında en önemli ihtiyaçlardandır.
Plastik Çatal 5 Deprem Sonrası belli süre yiyeceklerinizi dışarıda yemek zorunda kalabilirsiniz. Temin ettiğiniz ve çantanızda bulunan yemekleri sağlıklı şekilde yiyebilemeniz açısında mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Afet durumlarında en önemli ihtiyaçlardandır.
Plastik Kaşık 5 Deprem Sonrası belli süre yiyeceklerinizi dışarıda yemek zorunda kalabilirsiniz. Temin ettiğiniz ve çantanızda bulunan yemekleri sağlıklı şekilde yiyebilemeniz açısında mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Afet durumlarında en önemli ihtiyaçlardandır.
Plastik Tabak 5 Deprem Sonrası belli süre yiyeceklerinizi dışarıda yemek zorunda kalabilirsiniz. Temin ettiğiniz ve çantanızda bulunan yemekleri sağlıklı şekilde yiyebilemeniz açısında mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Afet durumlarında en önemli ihtiyaçlardandır.
İş Eldiveni 1 Deprem sonrasında yapılabilecek çalışmalarda en kaldırma işlemlerinde ellerinizin daha uzun süre dayanması konusunda korunabilmeniz amaçlıdır. Deprem Çantasında mutlaka olması gereken ürünlerden biridir.
Katlanabilen Portatif Kazma/Kürek ve Pusula Seti 1 Deprem sonrasında yaşanabilcek en kaz altında kalma durumlarında veya farklı ihtiyaclar sebebiyle ihtiyaç doğabilecek kazma ve kürek 2 si bir arada ihtiyacınızı gidermek için idealdir. 
Koli Bandı 1 Her türlü bantlama ihtiyaçlarınızı karşılamak içindir.
Bebekler İçin Bebek Maması ve Bakım Ürünleri Müşteri Tarafından Eklenecek Bebekli ailelerin mutlaka çantalarına eklemesi gereken ürünlerdir.
Bir Kat Giyisi ve İç Çamaşırı Müşteri Tarafından Eklenecek Sizin koymanız gereken bir üründür. Mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Sonuçta dışarıda ne kadar kalacağınızı ve ilk yardımın ne zaman geleceğiniz tahmin edemezsiniz. Bunun için geniş hacimli çantalar kullanılmıştır. Bir kat giyisinizi mutlaka Deprem Çantanızda / Afet Çantanızda bulundurmanız gerekmektedir.
Enerji Veren Yiyecek Müşteri Tarafından Eklenecek İlk saatlerdeki hengameyi atlatmak için çok faydası olacak bir tedbirle listemize devam ediyoruz. en azından ilk geceyi atlatmanıza yardım edecek kadar bisküvi, çubuk kraker, konserve ve türevleri olan yiyeceklerden bulundurursanız çok rahat edersiniz. Tok bir karın daha iyi karar vermenize yardım edecektir. Lütfen çantaya ilave ediniz.  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Su Müşteri Tarafından Eklenecek Açlığa katlanmak katlanılabilir bir durum olabilir sizin için belki ama vücudunuzun susuzluğa dayanabileceği saatler sınırlıdır. En hayati önem taşıyan madde içme suyudur bizim için. Bu yüzden yeteri kadar su bulundurmalısınız. Lütfen çantaya ekleyiniz.  Son kullanma tarihinde mutlaka güncelleyiniz.
Gözlük Kullananlar için yedeği Müşteri Tarafından Eklenecek Sizin koymanız gereken bir üründür. Deprem anında düşüp kırılabileceğinden veya yaşanacak bir sıkıntıda bulamayacağınız gözlüğünüz veya lensinizin yedeğini mutlaka çantanızda bulundurmanız gerekmektedir.Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Kulaklık kullananlar için yedeği Müşteri Tarafından Eklenecek Sizin koymanız gereken bir üründür. Duyma problemi olanlar için deprem sırasında yaşayacağı panik durumundan veya başka sebeplerden kaybedeceği kulaklığının yedeği mutlaka çantada olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Kıymetli Evraklar Müşteri Tarafından Eklenecek Tapu, sigorta, kimlik, Pasaport, Ruhsat,Ehliyet vs. gibi kıymetli evraklarınızın bir fotokopisi mutlaka çantanızda bulunmalı.
Arabanız var ise yedek anahtarı Müşteri Tarafından Eklenecek Sizin koymanız gereken bir üründür. Arabanız var ise deprem sonrası kullanım için yedek anahtarı mutlaka çantanız içinde bulundurunuz. Kilitli poşet içinde muhafaza ediniz.
Okuldaki Öğrenci için ise ailerine ait bilgiler (İletişim, Foto vb.) Müşteri Tarafından Eklenecek Sizin koymanız gereken bir üründür. Okuldaki çocuklarınıza hemen ulaşamayacağınızdan paniğe kapılmamaları ve okulda öğretmenleri eşliğinde sizleri beklerken ihtiyaç doğabilir. Mutlaka bilgileri güncel girip kilitli poşette muahafaza ediniz.
Okuldaki Öğrenci için ise kan grubu bilgisi Müşteri Tarafından Eklenecek Sizin koymanız gereken bir üründür. Her türlü ihtimale karşı kan grubu mutlaka olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Önemli İletişim Bilgileri Müşteri Tarafından Eklenecek Sizin koymanız gereken bir üründür. Mutlaka önemli iletişim bilgilerinizi bir not kağıtına veya çanta ile gönderilecek not defterine giriniz. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Bir Miktar Para Müşteri Tarafından Eklenecek Bu senaryoda her şeyin en kötüsünü düşünmek muhtemelen sizin için daha iyi olacaktır. Modern yaşamda artık yanımızda çok fazla nakit para taşımadığımız bir gerçek; fakat böyle bir durumda post makinelerinin çalışacağını kimse size garanti edemez. Bu yüzden deprem çantanızda sizi bir kaç gün idare edecek kadar bir nakit para bulundurmanız yararınıza olacaktır. Lütfen Çantaya ekleyiniz. Muhafazası için size kilitli poşet gönderilmiştir.
Reçeteli İlaçlar Müşteri Tarafından Eklenecek Depremden sonraki kaos anını düşünecek olursak açık bir eczane bulmak imkansız olacaktır. Bunun için çantanızda ağrı kesiciler ve mide pastilleri gibi size ortalık sakinleşene kadar zaman kazandıracak ilaçlara ihtiyacınız olabilir. Özellikle ağrı kesiciler çok iş görecektir. Ufak yaralanmalarda sağlık ekipleri gelene kadar sizin ve çevrenizdekilerin dayanmasını sağlayabilir.
Telefon kartı (Türk Telekom) Müşteri Tarafından Eklenecek Sizin koymanız gereken bir üründür. Cep telefonları hatlarında sıkıntı olabileceğinden telefon kartıda her ihtimale karşı Deprem Çantanızda / Afet Çantanızda olmalıdır. Kilitli poşette muhafaza ediniz.
Telefon Şarj aleti yedeği Müşteri Tarafından Eklenecek Telefona ne kadar ihtiyacımız olduğunu düşünürsek bu cihazlardan bir tane yedek edinmenin ne kadar mantıklı olduğunu daha iyi kavrayabiliriz. Mutlaka hem kullanım hem de oyalanmak açısında idel olacaktır. Günümüzde telefon bataryalarının ne kadar çabuk bittiği göz ardı edilmemeli. Ama burada dikkat etmemiz gereken tek olay deprem veya doğal afet sonralarında telefon hatlarının gereksiz yere meşgul edilmemesidir. Gerçekten ihtiyacı olanlar hatta bu sebeple düşebilmektedir. Lütfen çantaya eklemek isterseniz teminini sağlayınız.

Teslimat Bilgileri

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoya verilir.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis

Ürün ile ilgili sorularınız da firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 123,30 TL 369,90 TL
4 - -
5 - -
6 61,65 TL 369,90 TL
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 123,30 TL 369,90 TL
4 - -
5 - -
6 61,65 TL 369,90 TL
9 43,97 TL 395,77 TL
12 33,76 TL 405,08 TL
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 123,30 TL 369,90 TL
4 97,47 TL 389,87 TL
5 78,42 TL 392,11 TL
6 - -
9 44,96 TL 404,66 TL
12 34,31 TL 411,68 TL
Finansbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 123,30 TL 369,90 TL
4 - -
5 - -
6 65,90 TL 395,42 TL
9 44,96 TL 404,66 TL
12 34,65 TL 415,77 TL
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 123,30 TL 369,90 TL
4 - -
5 78,79 TL 393,93 TL
6 - -
9 45,58 TL 410,22 TL
12 35,20 TL 422,38 TL
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 123,30 TL 369,90 TL
4 - -
5 - -
6 66,95 TL 401,71 TL
9 46,11 TL 415,00 TL
12 35,76 TL 429,09 TL
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 123,30 TL 369,90 TL
4 92,48 TL 369,90 TL
5 - -
6 - -
9 45,31 TL 407,82 TL
12 34,94 TL 419,28 TL
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 123,30 TL 369,90 TL
4 - -
5 - -
6 65,90 TL 395,42 TL
9 44,96 TL 404,66 TL
12 34,65 TL 415,77 TL

Ticari Kredi Kartları

n11.com’dan satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor