HUAWEI Mini Hoparlör CM510 - Siyah Renk
 • HUAWEI Mini Hoparlör CM510 - Siyah Renk
 • HUAWEI Mini Hoparlör CM510 - Siyah Renk
 • HUAWEI Mini Hoparlör CM510 - Siyah Renk
 • HUAWEI Mini Hoparlör CM510 - Siyah Renk

HUAWEI Mini Hoparlör CM510 - Siyah Renk

2 YIL HUAWEI TÜRKİYE GARANTİLİDİR

Hemen AL Sepete Ekle
Peşin Fiyatına, Faizsiz, Masrafsız Alışveriş Kredisi Detaylı Bilgi için Tıklayın >
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (1)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Marka Diğer

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

NOT : HUAWEI 24 AY GARANTİLİDİR.

Huawei Mini Hoparlör - CM510

Mini Hoparlör CM510 Özellikleri

 

Bluetooth teknolojisinin akıllı cep telefonları başta olmak üzere birçok aygıtta kendine yer bulması, bu teknolojiden yararlanan çevre ve ses birimlerinin ortaya çıkmasına zemin hazırlıyor. Dâhili bataryaya sahip taşınabilir Bluetooth hoparlörler de son yılların en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından Huawei de teknoloji ve müzik meraklılarının temel düzeydeki gereksinimlerine yanıt verecek çözümler hazırlıyor. Şık ve sade tasarımının yanı sıra tatmin edici ses çıkış gücüyle dikkatleri üzerine çeken Huawei Mini Hoparlör CM510, taşınabilir yapıda bir Bluetooth hoparlör arayışında olanların alışveriş listelerine giriyor.

Mini Hoparlör CM510 Modelleri ile Favori Parçalarınızı Her Yerde Dinleyin

 • Özel tasarımı sayesinde en yüksek ses seviyesindeyken bile son derece temiz ve anlaşılır mid/tiz sesler sunarken taban kısmına yerleştirilen sürücüsüyle doygun baslar oluşturan Mini Hoparlör CM510 modelini kullanarak favori parçalarınızı dilediğiniz her yerde dinleyebilirsiniz.
 • Üründen iki adet alarak yönergeleri takip edip iki cihazı eşleştirebilir, sahip olduğunuz hoparlörü stereo olarak değerlendirebilir, toplamda 6 Watt’a varan bir ses çıkış gücü elde edebilirsiniz.
 • Minimal tasarımına karşın işlevselliğiyle öne çıkan modeli, yalnızca müzik parçaları, podcast içerikleri ve videolara ait sesleri dinlerken değil aynı zamanda telefon görüşmelerinde de kullanabilir, görüşme yaptığınız kişiyle iletişiminizi Huawei Mini Hoparlör CM510 sayesinde sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • 360 derece ses sunabilme özelliğiyle beğeni toplayan ürünü, nereye konumlandırırsanız konumlandırın etkileyici sesler alabilir, hoparlörün 600 mAh kapasiteli bataryasıyla 4 saate ulaşan bir müzik tecrübesi yaşayabilirsiniz.
 • Mini Hoparlör CM510 modelini daima yanınızda taşıyabilir, arzu ederseniz ürünün sahip olduğu suya dayanıklılık özellikleri sayesinde hoparlörü, havuz yanı ve sahilde de değerlendirerek müziğin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Bluetooth 4,2 ve üstünü destekleyen hoparlörü; akıllı cep telefonu, tablet, bilgisayar ve Bluetooth özellikli tüm cihazlarınızla kolayca eşleştirebilir, cihazın üzerindeki LED aydınlatmaları takip ederek bağlantı durumuna dair ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Boyundan Büyük Ses Sunabilen Mini Hoparlör

True Wireless Stereo (TWS) teknolojisinden yararlanan Huawei Mini Hoparlör CM510 özellikleri ile güncel gereksinimlere yanıt veriyor. Avuç içine sığabilecek boyutlarda olmasına karşın tam anlamıyla boyundan büyük ses üretebilen model, teknik yeterlilikleriyle hayranlık uyandırıyor.

Ses Çıkış Gücü: 3 Watt

Stereo Çalışabilme Özelliği: Var

Minimum Çalma/Şarj Olma Süresi: 4/2,5 saat

Suya Dayanıklılık: IPX4

Ağırlık: 12 gram

Akıllı cep telefonları ve tabletler, yapıları gereği yüksek ses çıkışı sağlayabilen hoparlörler içermeyebiliyor. Genel olarak dijital içerik tüketimi amacıyla kullanılan telefon ve tabletlerde müzik dinlemek, podcast takip etmek veya video izlemek, bu noktada her zaman arzu edilen şekilde gerçekleştirilemeyebiliyor. İlgili cihazların ses seviyeleri artırıldığında seste bozulma ve çatlamalar, ekolayzer ayarı yapılmasına karşın seste büyük değişimler olmaması ve cihazların bataryalarının ses seviyesinin artışına bağlı olarak daha kısa sürede azalması gibi durumlar gözlemlenebiliyor.

Bu noktada Huawei Mini Hoparlör CM510, multimedya meraklılarının ilgisini çekebilecek çözümlerden biri hâline geliyor. Akıllı telefon ve tabletlerle kıyaslanamayacak derecede yüksek ve doygun sesler üretebilen model, müzik parçalarındaki enstrümanların ve vokallerin net şekilde anlaşılabilmesini mümkün kılıyor. Gelişmiş akıllı aygıtlardaki ekolayzer ve ses geliştirme arayüzlerinden yapılabilecek özelleştirmeler neticesinde hoparlörün sunduğu sesler çok daha iyileşebiliyor.

Huawei Mini Hoparlör CM510 fiyatları ile müzikseverlerin bütçelerini zorlamıyor. Bu sayede aynı üründen iki tane alarak gerçek stereo ses çıkışı elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra aynı anda iki farklı Bluetooth hoparlöre ses aktarabilen akıllı cep telefonu ve tabletlerin bu özelliğinden yararlanılarak iki hoparlöre aynı ses iletilebiliyor ve farklı odalarda olunsa dahi aynı içeriğe dair sesler işitilebiliyor.

40 mm’lik sürücüsü taban kısmında ve erişilebilir bir yerde bulunan mini hoparlörün hünerleri bunlarla da bitmiyor. Yalnızca 2,5 saat içerisinde tam doluluğa ulaşan 660 mAh kapasiteli bataryasıyla dinleme esnasındaki ses seviyesine bağlı olarak 4 saat ve üstü kullanım süresi vadeden model, kullanılmadığı anlarda enerji tüketimini minimuma indiriyor.

IPX4 sertifikasıyla su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu ispat eden ürün, tatil yerlerinde ve açık alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Cebe ve küçük çantalara sığabilecek boyutlarda olmasının avantajını her an hissettiren ve bunu suya dayanıklılık gibi son yıllarda kullanıcılar tarafından özellikle beklenen bir imkânla birleştiren Huawei Mini Hoparlör CM510 modelleri, bu yönüyle de beğeni topluyor.

Mini Hoparlör Başarılı Bir Kutu İçeriğiyle Geliyor

Hem tekli hem de çift olarak alıp kullanabileceğiniz mini hoparlör, oldukça başarılı bir kutu içeriğiyle sizleri karşılıyor. Ürünün kutusundan; hoparlörün kendisi, şarj kablosu, ürünü kolayca taşımanız veya sabit bir yere asmanız için kullanabileceğiniz kayış, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu çıkıyor. Modeli tek başına veya çift şeklinde kullanabilmeniz için gerekli yönergelerin tamamı kullanım kılavuzu içerisinde yer alıyor.

Çin’in En Önemli Teknoloji Markalarından: Huawei

Ren Zhengfei tarafından 1987 yılında kurulan Çinli Huawei, teknoloji dünyasının en yenilikçi ve saygın markaları arasında bulunuyor. Shenzen merkezli kuruluş, üretimden gelen gücünü AR-GE faaliyetlerine yansıtarak yazılım ve yarıiletken üretimi noktasında da Uzak Doğu’nun en güçlü markaları içerisine katılıyor. Akıllı televizyon, akıllı telefon, tablet bilgisayar, geniş bant ağ ekipmanları, giyilebilir teknolojiler, çoklu ortam teknolojileri ve daha birçok alanda faaliyet gösteren Huawei, Honor gibi yan kuruluşları da kanatları altında bulunduruyor. Huawei’nin 2019 yılı itibarıyla 200 bine yaklaşan çalışanı bulunuyor ve bu sayı, markanın dünya çapında tanınırlık kazanmasıyla daha da artıyor.

Kurulumu ve Kullanımı Son Derece Kolay

Kutusundan çıkardığınızda, belirli seviyede şarjı bulunan ürünü, vadedilen kullanım süreleri doğrultusunda değerlendirebilmeniz için kullanım kılavuzu ve diğer yönergelerde tavsiye edilen süreler çerçevesinde şarj etmeniz gerekiyor. Şarj işlemini, bilgisayar ve hızlı şarj desteği olan/olmayan adaptörlerle gerçekleştirebilirsiniz ancak ürünün doğrudan doğruya hızlı şarj desteği olmadığı için batarya ömrünü kısaltmamak adına cihazı normal akım verebilen şarj birimleriyle tam doluluğa eriştirmeniz önem arz ediyor. Üzerindeki tuş aracılığıyla etkinleştirebileceğiniz ürün, tamamen aktif hâle geldikten sonra cep telefonu gibi birimlerin Bluetooth ayar bölümlerinde, tam adı çıkıyor. Birkaç saniye süren ilk eşleştirme işleminin ardından Huawei mini hoparlör, telefon veya eşleştirmek istediğiniz diğer cihazlarınızla eşleşiyor. Bu aşamadan sonra ses seviyesi kontrolü ve benzeri durumları, ses kaynağından yönetmeniz gerekiyor zira hoparlörün üzerinde ses seviyesi, parça değişimi gibi işlevleri olan tuşlar yer almıyor. Modelin üzerinde buluna tek tuş, açma/kapama, gelen çağrıları yanıtlama ve reddetme gibi fonksiyonları beraberinde getiriyor.

Aynı üründen iki tane alıp eşleştirmek istiyorsanız, öncelikli olarak kullanım kılavuzundaki yönergeleri dikkatle takip etmeniz öneriliyor. Pratik bir kurulum işlemi için ilk hoparlörü telefonunuzla eşleştirmeniz, ardından ikinci hoparlörü çalıştırmanız, bunun sonrasında da telefonunuzla eşleşen ilk hoparlörün üzerindeki tuşa iki kez tıklayarak kırmızı LED yanmasını sağlamanız gerekiyor. Bu işlemi doğru şekilde uyguladığınızda her iki hoparlör de birbirini tanıyıp TWS modunda çalışmaya başlıyor.

Eğer siz de gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz, derin baslar sunabilen, kompakt ve suya dayanıklı bir taşınabilir hoparlör almayı planlıyorsanız Huawei Mini Hoparlör CM510 modelini tercih edebilirsiniz.

Bağlantı Tipi Bluetooth
NFC (Yakın Alan İletişimi) Yok
Suya Dayanıklılık Yok
Toplam Güç (W) 3 W

Teslimat Bilgileri

En geç 27 Kasım Cuma günü İstanbul şehrinden kargoya verilir.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 56,00 TL 168,00 TL
6 - -
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 56,00 TL 168,00 TL
6 29,39 TL 176,34 TL
9 20,02 TL 180,16 TL
12 - -
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 56,00 TL 168,00 TL
6 29,02 TL 174,14 TL
9 19,35 TL 174,14 TL
12 - -
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 56,00 TL 168,00 TL
6 29,15 TL 174,91 TL
9 19,45 TL 175,02 TL
12 - -
Finansbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 56,00 TL 168,00 TL
6 28,83 TL 173,00 TL
9 20,21 TL 181,89 TL
12 - -
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 56,00 TL 168,00 TL
6 29,17 TL 175,02 TL
9 20,12 TL 181,10 TL
12 - -
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 56,00 TL 168,00 TL
6 29,23 TL 175,39 TL
9 20,09 TL 180,80 TL
12 - -
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 56,00 TL 168,00 TL
6 28,83 TL 173,00 TL
9 20,21 TL 181,89 TL
12 - -

Ticari Kredi Kartları

Alışveriş Kredisi

Ürün Notu: 4 Yıldız
5 yıldız
(0)
4 yıldız
(1)
3 yıldız
(0)
2 yıldız
(0)
1 yıldız
(0)
Ürüne sadece yıldız verilmiş.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor