• Under Armour Gece Koşuları
  • Under Armour Gece Koşuları

Under Armour Gece Koşuları

Yarış,Belgrad Ormanı Neşet Suyu parkurunda gerçekleşecek.

70,00 TLKDV
DAHİL

'den başlayan fiyatlarla

Bu ürün satışa kapalı

  • Tur Programı

  • İptal İade Koşulları

  • Taksit Seçenekleri

  • Soru ve Cevap


Ateşböcekleri Belgrad Ormanı’nda buluşuyor!
I. Under Armour Gece Koşuları 24 Mart’ta start alıyor.


Yılın farklı zamanlarında Belgrad Ormanı Neşet Suyu parkurunda gerçekleştirilen Under Armour Gece Koşuları’nın

en büyük amacı gece koşmanın keyfine varmak ve katılımcılarına festival havasında bir spor deneyimi yaşatmak.

 

Uzunetap tarafından düzenlenen ışıl ışıl, eğlenceli ve spor ile taçlandırılmış serinin 2018’deki ilk koşusu 6K ve 12K kategorileri ile 24 Mart Cumartesi günü Belgrad Ormanı Neşet Suyu parkurunda

gerçekleşecek.


Ateşböcekleri misali kafa lambalarıyla koşacak/yürüyecek katılımcılar, start öncesi gerçekleşecek olan mini festival ve  organizasyon tarafından hazırlanan küçük sürprizler ile ışıl ışıl ve spor dolu gecenin tadına varacaklar.

Siz de eğlence dolu bu gecede koşarak geceyi gündüze çevirmeye var mısınız?

 

Under Armour Gece Koşuları

 

Yarış Hakkında

Yılın farklı zamanlarında Belgrad Ormanı Neşet Suyu parkurunda gerçekleştirilen Under Armour Gece Koşuları ile eğlence ve spor dolu ışıl ışıl bir gece sizleri bekliyor!

Tüm yılın en unutulmaz gece koşusu deneyemini vaad eden seri 6K ve 12K olmak üzere iki parkurda gerçekleştirilmektedir.

 

Under Armour Gece Koşuları

 

24 Mart 2018, Cumartesi

Belgrad – 6K / 12K

23 Haziran 2018 Cumartesi

Belgrad – 6K / 12K

8 Eylül 2018 Cumartesi

Belgrad – 6K / 12K

 

 

Kategoriler ve Parkur

 

Kategoriler

Under Armour Gece Koşuları serisi Belgrad Ormanı Neşet Suyu koşu parkurunda gerçekleştirilmektedir.

 

6K

Parkur Süresi: 1 saat

Bu kategoride sporcular etabı bir tur dönerek finish noktasına ulaşacaktır.

6K koşusu için “yaş” kategorisinde tasnif yapılmayacaktır. Kadın ve erkek olmak üzere 2 kategoride genel değerlendirme yapılacaktır.

 

12K

Parkur Süresi: 2 saat Bu kategoride sporcular parkuru iki tur dönerek finish noktasına ulaşacaktır.

12K koşusu için “yaş” kategorisinde tasnif yapılmayacaktır. Kadın ve erkek olmak üzere 2 kategoride genel değerlendirme yapılacaktır.

 

Parkur

Belgrad gece koşusu, Belgrad Ormanı Neşet Suyu koşu parkurunda 6K ve 12K olmak üzere iki kategoride koşulur. Parkur stabil orman içi yoludur.

 

 

Kurallar & Genel Bilgiler

• Yarışa katılabilmek için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekir. 18 yaşının altındaki katılımcılar eşlik eden (koşucu olarak) ebeveynlerinin varlığında yarışa katılabilirler. 18 yaşın altındaki katılımcıların, kayıt esnasında, linkte yer alan Veli İzin Formunu doldurarak, yasal velilerine imzalatmaları ve organizasyon yetkililerine fakslamaları gerekmektedir. Formun aslı yarış başlangıç esnasında organizasyon görevlilerine teslim edilmelidir.

• Katılımın gerçekleşebilmesi için, katılımcının başvuru bölümünden gerekli formu doldurması ve katılmak istediği kategoriye ait katılım ücretini yatırmış olması gerekir. Katılımcıların yarış boyunca üzerlerinde taşımakla yükümlü oldukları göğüs numaraları, yarış günü start noktasında kurulacak kayıt masasından dağıtılacaktır.

• Organizasyon ekibi ve hakemler yarışın herhangi bir noktasında sporcunun sağlığı ile ilgili riskli bir durum görmesi halinde koşucuyu yarış dışı bırakma hakkına sahiptir.

• Yarış öncesinde yapılacak kontrol sonrası, zorunlu malzeme listesinde belirtilen malzemelere sahip olmayan sporcular yarışa kabul edilmeyecektir.

• Zorunlu malzemeleri bulundurmayan ya da yukarıda belirtilen kurallara uymayan ve herhangi bir sebeple, hakem kararıyla yarış dışı bırakılan sporculara ücret iadesi yapılmaz.

• Kayıt yaptırmış olan sporcuların yarışa katılımları kendi sorumluluğundadır. Yarışa gelmeme durumunda ya da kayıt iptali talebinde katılım ücretleri iade edilmez.

• Organizatör tarafından herhangi bir kategorinin iptal bilgisi verilmediği sürece kategoriye katılım sayısı ne olursa olsun yarış gerçekleştirilir. Katılım sayısının az olması nedeniyle ücret iadesi yapılmaz.

 

Kayıt & Başvuru

Kayıt işlemleri online olarak yapılır. Başvuru sekmesinde istenen bilgileri eksiksiz girerek ön kaydınızı oluşturabilir ve ödeme işlemlerini gerçekleştirerek kesin kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Kaydınız tamamlandıktan sonra otomatik bir e-posta ile kayıt onayınız size ulaşacaktır. Otomatik onay maili ulaşmaması durumunda lütfen spam klasörünüzü kontrol ediniz ve organizasyon yetkililerini info@uzunetap.com adresinden bilgilendiriniz.

Kesin kaydı tamamlanmış olan katılımcılar “Kayıtlı Koşucular” listesinden isimlerini kontrol edebilirler.

Yarışmacılar, kitlerini Pazar günü yarış alanında kurulacak olan kit dağıtım alanından kimlik ibrazı ile alabilirler.

 

Mesuliyet ve Sigorta

Organizasyona katılımda mesuliyet katılımcılara aittir. Organizatör firma her türlü mesuliyetten muaftır. Buna kazalar, kayıp eşyalar ya da başka araç / gereçler de dâhildir. Katılım belgelerinin ulaşmasıyla tüm katılımcılar, kendilerinin ve ekip arkadaşlarının koşuya katılmalarında herhangi bir sağlık engelinin bulunmadığını kabul ederler.

Bununla birlikte TAF (Türkiye Atletizm Federasyonu) özel yol yarışları talimatı gereğince yarışmaya katılan tüm sporcular yarış süresi boyunca Federasyon tarafından sigortalanır. Sigorta bedelleri organizatör firma tarafından karşılanır.

 

Diskalifikasyon

Göğüs numarasının ve çipinin başka kişilere devredilmesi, diskalifiye nedenidir.

Yarış güzergâhından çıkılması veya güzergâhın değiştirilmesi yarışmacının diskalifiye edilmesine neden olur.

 

Zorunlu Malzemeler

Her katılımcı aşağıda belirtilen malzemeleri yarış süresi boyunca yanında bulundurmakla yükümlüdür. Kayıt esnasında yapılacak malzeme kontrolü sırasında eksik malzemesi bulunan sporcuların yarışa katılmalarına izin verilmez.

Tüm katılımcılar için zorunlu malzemeler:

• Kafa lambası ve iki adet yedek pil

• Düdük

• Yarış boyunca cep telefonunuzun yanınızda olması ve sürekli açık olması gerekmektedir.

Acil durumlarda size yarış öncesinde dağıtılacak telefon rehberinden görevli arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

Ücret iadesi yapılmaz.
Taksitli alışveriş için sipariş tutarı
en az 75 TL olmalıdır

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Acenteye Sor