• Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad
 • Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad
 • Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad
 • Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad
 • Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad
 • Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad
 • Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad
 • Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad

Under Armour Gece Koşuları, 9 Eylül 2017 - Belgrad

Yarış, Belgrad Ormanı Neşet Suyu koşu parkurunda gerçekleşecektir

50,00 TLKDV
DAHİL

'den başlayan fiyatlarla

Bu ürün satışa kapalı

 • Tur Programı

 • İptal İade Koşulları

 • Taksit Seçenekleri

 • Soru ve CevapKurallar & Genel Bilgiler

Yarışa katılabilmek için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekir. 18 yaşının altındaki katılımcılar eşlik eden (koşucu olarak) ebeveynlerinin varlığında yarışa katılabilirler. 18 yaşın altındaki katılımcıların, kayıt esnasında, linkte yer alan Veli İzin Formunu doldurarak, yasal velilerine imzalatmaları ve organizasyon yetkililerine fakslamaları gerekmektedir. Formun aslı yarış başlangıç esnasında organizasyon görevlilerine teslim edilmelidir.

Katılımın gerçekleşebilmesi için, katılımcının başvuru bölümünden gerekli formu doldurması ve katılmak istediği kategoriye ait katılım ücretini yatırmış olması gerekir. Katılımcıların yarış boyunca üzerlerinde taşımakla yükümlü oldukları göğüs numaraları, yarış günü start noktasında kurulacak kayıt masasından dağıtılacaktır.


Organizasyon ekibi ve hakemler yarışın herhangi bir noktasında sporcunun sağlığı ile ilgili riskli bir durum görmesi halinde koşucuyu yarış dışı bırakma hakkına sahiptir.


Yarış öncesinde yapılacak kontrol sonrası, zorunlu malzeme listesinde belirtilen malzemelere sahip olmayan sporcular yarışa kabul edilmeyecektir.


Zorunlu malzemeleri bulundurmayan ya da yukarıda belirtilen kurallara uymayan ve herhangi bir sebeple, hakem kararıyla yarış dışı bırakılan sporculara ücret iadesi yapılmaz.


Kayıt & Başvuru

Kayıt işlemleri online olarak yapılır.


Başvuru sekmesinde  istenen bilgileri eksiksiz girerek ön kaydınızı oluşturabilir ve ödeme işlemlerini gerçekleştirerek kesin kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Başvuru Formu : 

https://uzunetap.com/TR/?p=Basvuru&cat=17

 

Kaydınız tamamlandıktan sonra otomatik bir e-posta ile kayıt onayınız size ulaşacaktır. Otomatik onay maili ulaşmaması durumunda lütfen spam klasörünüzü kontrol ediniz ve organizasyon yetkililerini

info@uzunetap.com

adresinden bilgilendiriniz. Kesin kaydı tamamlanmış olan katılımcılar “Kayıtlı Koşucular” listesinden isimlerini kontrol edebilirler.

Yarışmacılar, kitlerini Pazar günü yarış alanında kurulacak olan kit dağıtım alanından kimlik ibrazı ile alabilirler.


Mesuliyet ve Sigorta

Organizasyona katılımda mesuliyet katılımcılara aittir. Organizatör firma her türlü mesuliyetten muaftır. Buna kazalar, kayıp eşyalar ya da başka araç / gereçler de dâhildir. Katılım belgelerinin ulaşmasıyla tüm katılımcılar, kendilerinin ve ekip arkadaşlarının koşuya katılmalarında herhangi bir sağlık engelinin bulunmadığını kabul ederler.

Bununla birlikte TAF (Türkiye Atletizm Federasyonu) özel yol yarışları talimatı gereğince yarışmaya katılan tüm sporcular yarış süresi boyunca Federasyon tarafından sigortalanır. Sigorta bedelleri organizatör firma tarafından karşılanır.


Diskalifikasyon

Göğüs numarasının ve çipinin başka kişilere devredilmesi, diskalifiye nedenidir.

Yarış güzergâhından çıkılması veya güzergâhın değiştirilmesi yarışmacının diskalifiye edilmesine neden olur.

 

Katılım Ücretleri

Under Armour Gece Koşuları bir etkinlik için katılım ücreti 50 TL’dir.

Yarışmaya katılabilmek için katılımcının, başvuru bölümünde yer alan formu doldurması ve katılım ücretini yatırmış olması gerekmektedir. Katılım formundaki tüm bilgiler eksiksiz doldurulmalıdır. Katılımcıların yarış boyunca üzerlerinde taşımakla yükümlü oldukları göğüs numaraları, etkinlik günü kayıt masasından dağıtılacaktır.

 

Zorunlu Malzemeler

Her katılımcı aşağıda belirtilen malzemeleri yarış süresi boyunca yanında bulundurmakla yükümlüdür. Kayıt esnasında yapılacak malzeme kontrolü sırasında eksik malzemesi bulunan sporcuların yarışa katılmalarına izin verilmez.


Tüm katılımcılar için zorunlu malzemeler: 

 
• Kafa lambası ve iki adet yedek pil
• Düdük
• Kontrol noktalarından verilecek suyun taşınabilmesi için küçük sırt ya da bel çantası. 
• Yarış boyunca cep telefonunuzun yanınızda olması ve sürekli açık olması gerekmektedir. 
Acil durumlarda size yarış öncesinde dağıtılacak telefon rehberinden görevli arkadaşlara ulaşabilirsiniz.

 

Öneriler & İpuçları

Etkinliğin gerçekleşeceği tarihteki hava ve coğrafi şartları göz önünde tutarak aşağıdaki malzemelerden uygun olanları yanınızda bulundurmanızda fayda vardır;

• Hafif bir yağmurluk
• Matara taşıma aparatı
• Küçük sırt ya da bel çantası
• Çok amaçlı kullanılabilir buff / bandana/ bere
• Yedek kıyafet

Yarış sonrası değiştirebilmek için katılımcıların yanlarında yedek kıyafet getirmesi önerilir. Bu malzemeler yarış esnasında organizasyon tarafından muhafaza edilecek ve finish noktasında teslim edilecektir.

Under Armour Gece Koşuları kimi zaman şehir içinde kimi zaman ise ormanlık arazilerde gerçekleştirilir. Hangi şartta olursa olsun parkuru kafa lambası ile koşmak zorunludur. Etkinliğe gelmeden once kafa lambanızın sorunsuz bir şekilde çalıştığından ve yeterli görüşü sağladığından emin olun.


Sağlıkla İlgili Öneriler


Solunum yolları ve kalp hastalıkları olanlar, yarışa katılmamalıdırlar. 
Spor ayakkabınızı mutlaka çorapla giyiniz. 
Yarış esnasında oluşan bir sağlık sorunu için yarışı terk ederek, control noktalarındaki ekiplerden ve sağlık görevlilerinden yardım isteyiniz.
Yeterli antrenman, kondisyon ve sağlık, başarılı bir koşu için şarttır. Bu konudaki mesuliyet katılımcıların kendilerine aittir.

Ücret iadesi yapılmaz.
75 TL ve üstü ürünlere taksit uygulanmaktadır.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Acenteye Sor