Ankara Gelişim Tarama Envanteri

Ankara Gelişim Tarama Envanteri

Ankara Gelişim Tarama Envanteri

80,00 TL
50,00 TLKDV
DAHİL

'den başlayan fiyatlarla

%38 İndirim 30,00 TL Kazanç
Hemen AL Sepete Ekle
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Tur Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Soru ve Cevap

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

 

ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE)

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte); 0-6 yaş arasındaki çocukların gelişimsel açıdan değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanan bir envanterdir.

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) çocuk ruh sağlığı alanında çalışan Psikologlar tarafından uygulanmaktadır.

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) çocukların, 0-3 aydan başlayarak, 48-72 ay dilimine kadar aylık periyotlarla; dil gelişimi, zihinsel becerileri, küçük-kas gelişimi, büyük-kas gelişimi, sosyal gelişimi ve öz bakım becerileri tek tek incelenip gözlenerek puanlanır. Bu değerlendirme eğer mümkün ise anne-baba ve çocuğun bir arada olduğu bir ortamda yapılır.

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte)nde uygulayıcı tarafından anne-babaya yöneltilen soruların yanı sıra çocuk da aynı zamanda gözlem altına alınmaktadır. Adım adım çocuğun sahip olduğu her beceri değerlendirmeye alınmaktadır.

Ankara gelişim tarama envanteri (AGTE) , bebek ve çocukların gelişimi ile ilgili derinlemesine ve sistemli bilgi sağlayan bir değerlendirme aracıdır.

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) , 0-6 yaş bebek ve çocukların şu andaki gelişimini ve becerilerini annelerden alınan bilgiler doğrultusunda değerlendirmektedir.

Bu şekilde uygulama, annelere gelişim açısından önemli davranışları daha iyi gözleyebilme ve çocukları daha iyi tanıyabilme olanağı sağlamaktadır.

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) , anneler dışında babalar, bakıcılar ve öğretmenler tarafından da yanıtlanabilir.

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) nin materyalini almak için iletişime geçiniz.

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) ne isterseniz online ortamda katılabilir. Profesyonel Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte)nin profesyonel video eğitimine katılabilirsiniz.

 

Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) Eğitim materyalini almak ve Ankara Gelişim Tarama Envanteri (Agte) eğitimi hakkında ayrıntılı bilgi almak için;

Taksitli alışveriş için sipariş tutarı
en az 75 TL olmalıdır

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Acenteye Sor