PRATİK İADE
VE DEĞİŞİM
ÖDEME KORUMA
SİSTEMİ
İNTERNETTE
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Daniel Klein DK3076-6 Polarize Camlı Erkek Güneş Gözlüğü
 • Daniel Klein DK3076-6 Polarize Camlı Erkek Güneş Gözlüğü
 • Daniel Klein DK3076-6 Polarize Camlı Erkek Güneş Gözlüğü
 • Daniel Klein DK3076-6 Polarize Camlı Erkek Güneş Gözlüğü
 • Daniel Klein DK3076-6 Polarize Camlı Erkek Güneş Gözlüğü
 • Daniel Klein DK3076-6 Polarize Camlı Erkek Güneş Gözlüğü
 • Daniel Klein DK3076-6 Polarize Camlı Erkek Güneş Gözlüğü

Daniel Klein DK3076-6 Polarize Camlı Erkek Güneş Gözlüğü

Orijinal ® | Polarize Filtre | Orijinal Kutusunda | Set Hediyeli!

6,95 TL x 36 ay alışveriş kredisi seçeneği ile
Alışveriş Kredisi Seçeneklerini Gör
HEMEN AL SEPETE EKLE
 • Paylaş
Ürün Bilgileri

Çerçeve Rengi

Füme

Cam Tasarımı

Diğer Tasarımlar

Cam Rengi

Siyah

Ekartman

66

Sap Uzunluğu

125

Çerçeve Tipi

Metal

Burun Kemiği

12

Ayrıntılar

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!!!


YÜZ ŞEKİLLERİ VE GÖZLÜK STİLLERİ

İlk olarak yüz şeklinizi belirlemelisiniz. Eğer yüz şeklinizden emin değilseniz, herhangi bir aynanın karşısına geçin ve yüzünüze bakın. Net bir görüntü elde etmek için alnınızı tam olarak açın. Aynaya ilk baktığınızda yüzünüzün şekli hakkında izleniminiz nedir? Bu konuda ve model seçiminde üstte yer alan görselimiz ile aşağıda yer alan yazımızdan yardım alabilirsiniz.


Kare Yüz

Kişilerin yüzleri köşeli ve kare biçimindedir. Bu tip yüzde kuvvetli bir çene çizgisi, geniş bir alın ve elmacık kemikleri bulunur. Genellikle bu yüzler dik çizgilere sahiptir ve geniştir. Köşeleri yumuşatmak için yumuşak, kıvrımlı çerçeveler seçilerek yüze anlam verilebilir. Klasik oval metal çerçeveler de bu yüz tipine yakışır. Kısaca bu kişiler, yuvarlak ve oval çerçeveli gözlükler tercih edilmelidir. Ayrıca köşeli ve dikdörtgen çerçeveli gözlüklerden uzak durmalıdır.


Yuvarlak Yüz

Genel olarak yuvarlak yüz hatlarına sahip bu kişilerin seçimlerinde, çerçevelerin yüzü daha uzun ve ince göstermesi gerekir. Genel anlamda aranması gereken yüzün en geniş kısmına eşit veya çok az daha geniş çerçevelerdir. Yüksek şakaklı çerçeveler yuvarlak yüzlerde daha uzun bir profil etkisi verir. Kaş çizgili çerçeveler de (kalın veya belirgin üst çerçeveler) gözü çekik gösterir ve bu etki yüzün daha uzun görünmesini sağlar. Köşeli, dikdörtgen ve geniş çerçeveler bu yüz tipine en çok yakışan modellerdir.


Üçgen Yüz 

Bu yüz tipi; aşağıya doğru daralan bir yüz, geniş alın ve dar çene yapısına sahiptir. Bu yüz tipinde göz bölgesi vurgulanarak yüzün alt kısmındaki vurgu azaltılmalıdır. Şakağa doğru sivrilen çerçeveler bu dengeyi sağlamakta yardımcı olabilir. Alt çerçevesi olmayan metal modeller de tercih edilebilir.


Dikdörtgen & Uzun Yüz 

Uzun bir yüz ve şakaktan yanağa doğru düz çizgileri olan bu yüz tipine sahip kişilerde yuvarlak ve kare çerçeveler çok başarılıdır. Yüzün en geniş yerinden daha geniş olmayan bir çerçeveyle yüzün olduğundan daha geniş ve kısa görünmesi sağlanabilir. Çerçevelerin üst kısmı veya sapları kalın tercih edilebilir. Enine hatları kısa, boyuna hatları uzun olan çerçeveler de bu yüz tipine göredir.


Oval Yüz 

Oval yüz tipinde uzunluk genişliğin bir buçuk katı kadardır. Orantıları iyi ve çenesi yuvarlak olan yüz şekline sahip bu kişiler gözlük seçimi konusunda kendini şanslı hissedebilir. Çünkü hemen hemen bütün güneş gözlüğü modelleri oval yüzler için uygundur. Dikkat edilmesi gereken yüzün büyüklüğü ile orantılı büyüklükte çerçeve seçilmesidir. Ayrıca yumuşak köşeleri olan ve şakağa doğru yükselen kare şeklinde çerçeveler oval yüzlere çok yakışır.


Elmas Şekilli Yüz 

Bu yüz tipine sahip kişilerde; geniş veya yüksek elmacık kemikleri, dar alın ve çene bulunur. Oval çerçeveler yüzün kenarlarını yumuşatırken, yumuşak kıvrımları olan kare çerçeveler de yine aynı etkiyi yaratarak yumuşak bir ifade kazandırır. Her iki seçimde de çerçevenin elmacık kemiklerinin genişliğinden daha geniş olmamasına dikkat edilmelidir. Oval ve kare gözlük modelleri bu yüz tipi için idealdir.


Kalp Şekilli Yüz 

Bu yüz tipine sahip kişilerde; elmacık kemikleri belirgin, çene yapısı dardır. Elmacık kemiklerinin belirginliğini ortadan kaldırmak için oval veya çerçevesiz gözlükler ideal seçim olacaktır. Seçim yaparken çerçevenin genişliğinin elmacık kemiklerinin genişliğinden daha geniş olmamasına dikkat edilmelidir. Etkin tercih oval ve çerçevesiz modellerdir.
5 MADDEDE GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ SEÇERKEN DİĞER DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER


 • 1.) UV ışınlarına karşı tam koruma sağlayan güneş gözlüklerini seçin. Bunu anlayabilmek için ürünlerin üzerinde yer alan marka etiketlerini veya stickerları kontrol edin. Bu etiketlerde; UVA ve UVB ışınlarını %100 bloke ettiği, ANSI Z80.3 bloke etme gereksinimlerini karşıladığı, UV400 koruması sağladığı, CE belgesi standartlarına uygun üretildiği, güneş ışığı kırma kategorileri gibi bilgilerin bir veya birkaçı yer almaktadır. Firmamızın satışa sunmuş olduğu güneş gözlüklerinin tamamı Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ve CE belgelidir. TS EN ISO 12870 – TS EN 1836 standartlarına uygundur. Cilde zarar verici kimyasallar içermez. Aynı zamanda UV400 filtrelerinin koruyuculuğu en az kategori 3 (yüksek güneş ışınlarına dayanıklı) seviyesindedir.


 • 2.) Doğru renk tonunu seçin. Çünkü renk tonu renklerin algılanmasında önemli rol oynar. Örneğin sarımsı ya da pembemsi camlar trafik ışıklarındaki değişimi ayırt etmenizi zorlaştırabilir. Buna karşın füme, yeşil ve kahverengi camlar renk saptırmasını en aza indirdiği için araba kullananlar için daha iyi bir seçimdir. Yine polarize camlı ürünler de; yazın trafikte veya dış alanda oldukça fazla zaman geçiren kullanıcılar için yansımaları engelleyen filtreye sahip olduğundan dolayı öncelikli olarak tercih edilmelidir. Ayrıca ürünlerin camlarının koyuluğu konusunda tercih yaparken ürün özellikleri kısmından ve ürün görsellerinden faydalanabilirsiniz. Koyu camlar resimlerde tek renk olarak gözükürken, daha açık renge sahip camlar ise degrade (koyudan açığa geçiş) veya şefaf fonda görünüm vererek kendini belli etmektedir. Siyah renk için ürün özellikleri; koyu=siyah, açık=füme olarak tanımlanmaktadır.


 • 3.) Alacağınız gözlüğün cam kalitesinin önemli olduğunu unutmayın ve cam kalitesine güvendiğiniz markaların gözlüklerini tercih edin. Camgöz Elektronik Hediyelik Eşya İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi olarak uzun yıllardır tüketiciye sunmuş olduğumuz ürünlerde öncelikle tüketici sağlığını ön planda tutarak; Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, CE belgesine sahip, insan sağlığı için gerekli koruyucu özellikleri sağlayan, herhangi bir kimyasal içermeyen, garanti belgeli ve kullanıcı dostu ürünlerin piyasa araştırmasını özenle yaparak tüketiciye sunmaktayız.


 • 4.) Yüzünüze tam oturan, çok büyük ya da küçük kalmayan, çok ağır olmayan ve kendinizi rahat hissedeceğiniz gözlükleri seçiniz. Bu konuda ürün görsellerinde ve ürün özellikleri kısmında detaylı ürün ölçüleri bilgisi verilmiştir. Seçim yaparken bu ölçüleri dikkate alınız.


 • 5.) Gözlüğünüzü aldıktan sonra iyi bir şekilde koruyun, kullanmadığınız zamanlarda kutusunda muhafaza ediniz. Böylece camlarının çizilmesini ya da gözlüğünüzün kırılmasını önleyebilirsiniz. Satışa sunmuş olduğumuz bütün ürünler tarafınıza koruyucu muhafaza kutuları ve temizlik setleri ile birlikte gönderilmektedir.
 •  
 •                                               
 •                                                              UV400 (UV FİLTRE) NEDİR?                                                     

 • UV, Türkçesi "mor ötesi" olan "ultraviyole", kelimesinin kısaltılmış yazılış şeklidir. UV ışınları dalga boyu 10 nm. ile 400 nm. arasında olan elektromanyetik dalgalardır. UV ışınları insan gözü  tarafından algılanmamasına rağmen, bu görünmez ışınlar bazı ciddi göz hastalıklarına neden olmaktadır. UV ışınları üç gruba ayrılmaktadır.
 • U.V.C. Işınları: Dalga boyu 100 nm. ile 280 nm. arasında olan ışınlardır. Ozon tabakası tarafından absorbe edildiği için bir risk teşkil etmemektedir.
 • U.V.B. Işınları: Dalga boyu 280 nm. ile 315 nm. olan "güneş yanığı" yapma özelliğinde olan ışınlardır. Göze zararlı olan bu ışınlar kar, kum ve su yüzeyinden yansıdığında tehlikeli olabilmektedir. 
 • U.V.A Işınları: Dalga boyu 315 nm. ile 400 nm. arasında olan ışınlar göze en zararlı U.V. ışınlarıdır. Düşük dozda dahi olsa uzun süre U.V.A. ışınlarına maruz kalmak katarakt, maküla dejenerasyonu gibi bazı kronik göz hastalıklarına sebep olabilmektedir. 
 • ►Güneş gözlüğü satın alırken öncelikle dikkat etmeniz gereken özellik U.V. korumasının olup olmadığıdır. Bilindiği üzere göz bebeklerimiz ışığa maruz kaldığında küçülür, karanlıktaysa büyür. Güneşe çıkan birinin göz bebekleri küçülür ve gözün içerisine girmeye çalışan zararlı ışınları keser.(doğal koruyucu mekanizma) Güneşte daha rahat görmek için kullandığımız güneş gözlükleri ise yalancı bir karanlık ortam etkisi yaratır. Eğer güneş gözlüğünün camı UV filtresi içermiyorsa gözlüğün oluşturduğu karanlık ortam etkisi nedeniyle gözbebekleri büyür. Bu da bir çok zararlı ışının normalden daha fazla göze ulaşmasına yol açar. Dolayısıyla UV filtresi bulunmayan güneş gözlüklerini kullanmak hiç güneş gözlüğü kullanmamaktan bile daha tehlikelidir. Çünkü gözümüz doğal refleksleri ile kendisini daha iyi korur. Bu sebeple U.V. filtreleri güneş gözlüğü seçimlerinde insan sağlığı açısından olmazsa olmazdır.(Firmamızın satışa sunmuş olduğu güneş gözlüklerinin tamamı UV400 filtresine sahip olup zararlı olan U.V.A. ve U.V.B. ışınlarına karşı tamamen koruyucu özellik taşımaktadır.)


 •    
 •                                                 POLARİZE CAM (POLARİZASYON) NEDİR?                                                  
 •     
 • Doğal ışık tüm yönleriyle titreşen ve polarize edilmemiş ışıktır. Ancak bir ışık ışını pürüzsüz bir yüzeye çarptığında; örneğin güneş ışınları ıslak bir yola vurduğunda ışık su tarafından kısmen yansıtılır ve bir doğrultuda yönlendirilir. Diğer bir deyişle polarize edilir. Polarize ışık yüzünden oluşan yansıma hoş olmayan bir kör edici etki (parlama) yaratır. Polarizasyon filtreli gözlük camlarını kullanan kişiler ise bu parlamadan dolayı herhangi bir güvenlik riskiyle karşılaşmaz. Polarizasyon filtresi yatay bir şekilde yerleştirilmiştir ve yansıyan dikey şekilde yönlenmiş ışığın içinden geçmesine izin vermez.  
 • Sonuç olarak; su yüzeyleri, ıslak yollar veya aşırı sıcak günlerde güneş ışınlarının asfaltta yapmış olduğu parlamalar gibi durumlarda dışarıya yayılan tehlikeli yansımalar polarizasyon filtresi sayesinde nerdeyse tamamen ortadan kalkmaktadır.
 • Polarize gözlük camları sizi daha güvenli kılarken, aynı zamanda camın özel renklendirmesi sayesinde; kapsamlı şekilde geliştirilmiş kontrast görme ve daha parlak/canlı renkler sağlamaktadır. 

Bu rehberin(metnin) ; başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması CAMGÖZ ELEKTRONİK HEDİYELİK EŞYA İNŞAAT VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple internet üzerinden satış yapılan web siteleri üzerinde yer alan bu bilgiler  CAMGÖZ ELEKTRONİK HEDİYELİK EŞYA İNŞAAT VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin  yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Bilgilerin bütünü veya bir kısmı diğer web sitelerinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi halde yasal işleme tabidir.
Fiyat Takibi
 • Haftalık
 • Aylık
Değişim Oranı: % -6
Ürün Yorumları (14)
Soru ve Cevap
Taksit Seçenekleri
(14)
(0)
(0)
(0)
(0)
ÜRÜN PUANI
5
SON EKLENEN YORUM

Mükemmel

Ürün hediye paketi yapılmış şekil de geldi ve satıcının hediye cam temizleme spreyi ile bubyn için teşekkür ederim ürüne gelince güzel çekici ve dk kalitesi

n11.com üyesi
7 Ürün Yorumu
 • Mükemmel
  Ürün hediye paketi yapılmış şekil de geldi ve satıcının hediye cam temizleme spreyi ile bubyn için teşekkür ederim ürüne gelince güzel çekici ve dk kalitesi
  n11.com üyesi | 04.09.2020
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • ürün iyi kaliteli orijinal
  mutlu çetin | 27.08.2020
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • tam istediğim gibi
  ürün orjinal güzel takmaya başladım gerçekten kendini gösteriyor
  n11.com üyesi | 21.08.2020
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • kaliteli ürün
  Paketleme süper. Kargolama çok hızlı. Kargo firması yurtiçi kargo.işinin ehli. Ürün kaliteli. Kutusu temizleme bezi. Temizleme suyu mevcut süper bir alışveriş. Mağazaya teşekkür ediyorum. Hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.
  n11.com üyesi | 05.06.2020
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • şık gözlük
  ürün cok güzel fiyatı cok iyi cam temizleme lozyon gönderilmesi ayrı güzel kutususaglam dayanıklı cam silmek icin verilen bezleri cok orjinal col rahat göz tavsiye ederim
  selcuk kocaturk | 23.04.2020
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Çok beğendim ve memnun kaldım
  Çok beğendim memnun kaldım herkese tavsiye ederim
  n11.com üyesi | 06.03.2020
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Teşekkürler
  Ürün güzel yalnız camlar tahmininden büyük çıktı ama olsun sıkıntı yok
  Volkan Yücebaş | 17.07.2019
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var ?

Mağazaya Sor

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 59,97 TL 179,90 TL
4 - -
6 - -
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 59,97 TL 179,90 TL
4 - -
6 31,59 TL 189,56 TL
9 21,56 TL 194,00 TL
12 16,56 TL 198,68 TL
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 59,97 TL 179,90 TL
4 - -
6 31,18 TL 187,07 TL
9 21,38 TL 192,43 TL
12 16,95 TL 203,42 TL
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 59,97 TL 179,90 TL
4 44,98 TL 179,90 TL
6 32,55 TL 195,27 TL
9 22,46 TL 202,16 TL
12 17,47 TL 209,58 TL
Finans Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 59,97 TL 179,90 TL
4 - -
6 30,71 TL 184,25 TL
9 22,15 TL 199,35 TL
12 16,95 TL 203,34 TL
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 59,97 TL 179,90 TL
4 44,98 TL 179,90 TL
6 30,93 TL 185,55 TL
9 22,14 TL 199,30 TL
12 17,14 TL 205,65 TL
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 59,97 TL 179,90 TL
4 - -
6 31,34 TL 188,04 TL
9 21,96 TL 197,65 TL
12 16,98 TL 203,80 TL
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 59,97 TL 179,90 TL
4 - -
6 30,71 TL 184,25 TL
9 22,15 TL 199,35 TL
12 16,95 TL 203,34 TL

Ticari Kredi Kartları

Alışveriş Kredisi

Teslimat Bilgileri

KARGO ÜCRETİ

Ücretsiz Kargo

KARGO ŞİRKETİ

Yurtiçi

ŞEHİR

Antalya

GÖNDERİM SÜRESİ

En geç 3 Mart Çarşamba günü Antalya şehrinden kargoya verilir.

Camgöz Elektronik Hediyelik Eşya İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi olarak; ✔️Ürünlerimizin tamamı orijinal ve sertifikalı ürünlerdir. ✔️Tarafınıza adınıza/şirketinize ait faturası, resmi onaylı garanti belgesi, orjinal kutu ve marka poşetleri ile birlikte hediyelik paket yapılarak iletilmektedir.

İade / Değişim Bilgileri

İade / değişim
talebini oluştur

Ürünü mağazaya
gönder

Mağaza iade / değişimini
onaylasın

Paran kartına
iade edilsin

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.