Forscher 1 Kg Kombi Petek Tesisat Temizleme + Koruma Kimyasalı

Para İade Garantili, Faturalı, Orijinal Ürün

2 üründen biri %10 indirimli
Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo En geç 18 Ocak Cuma günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

59,90 TL
44,90 TLKDV
DAHİL
%25 İndirim 15,00 TL Kazanç
Hemen AL Sepete Ekle
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (20)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

BİLGİLENDİRME

Forscher dünyada ilk ve tek nano teknoloji ile üretilmiş kombi petek tesisat sistem temizleme kimyasalıdır. Kanada Waterloo Üniversitesi Nano Teknoloji Enstitüsü tarafından nano teknolojik materyal içerdiği doğrulanarak belgelendirilmiştir. Forscher diğerlerinden farklıdır. 3 boyutlu temizleme sağlayarak sisteme en ufak zarar vermeden diğer temizleme kimyasallarından %100 daha etkili ve performanslı çalışmaktadır. Sistemde kesinlikle gaz oluşturmaz. Genleşmelere sebep olmaz. İçeriğindeki yüksek performanslı inhibitörler ve nano aktif inhibitörler sayesinde sistemdeki hiç bir parçaya zarar vermez. Bugüne kadar kullanmış veya kullanacağınız tüm ürünlerden görüp görebileceğiniz en kaliteli, en zararsız kimyasaldır. İçeriğinde ki nano aktif kimyasallar sayesinde boru çeperlerinde ilerleyen zamanlarda meydana gelebilecek kireçlenmeleri tortulaşmaları geciktirir. Ayrıca İçeriğindeki organik hammaddeler sayesinde doğaya ve çevreye kesinlikle zarar vermez kirletmez. %100 memnuniyet garantisi. Üründen memnun kalmazsanız %100 para iade garantisi yalnızca Forscher'de. 


FORSCHER PROFESSİONAL

NANO COMBI CLEANER + NANO COMBI GUARD

2'Lİ SÜPER PAKET!

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ

0 ŞİKAYET %100 MEMNUNİYET!

ÜRÜNÜ BEĞENMEZSENİZ PARA İADE GARANTİSİ !

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

ISO 9001 VE ISO 14001 BELGELİ

"WATERLOO ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN 

NANO TEKNOLOJİK OLDUĞU BELGELENDİRİLMİŞTİR."

Waterloo Üniversitesi tarafından Forscher Nano Combi Cleaner ve Nano Combi Guard'ın nano teknolojik materyal içerdiği belgelendi! Türkiye ve Uluslararası bir çok üniversitenin iş birliği neticesinde Türkiye'nin ve Dünya'nın en kaliteli petek ve tesisat temizleme ve koruma kimyasalı N11.com'da 


 Waterloo Enstitüsü Nano Teknoloji Belgesi (09.01.2017 tarihinde Kanada Nano Teknoloji Enstitüsü tarafından nano teknolojik materyal içerdiği belgelendirilmiştir.) 

Waterloo Üniversitesi tarafından Forscher Kombi Temizleme ve Koruma Kimyasalı için 16.02.2017 tarihinde bağımsız bir test yapılmıştır. Bu test sonucunda yüzeyleri maximum bir şekilde koruduğu ayrıca yüzeyleri maksimum bir şekilde zarar vermeden temizlediği görülmüştür. Ürünümüz bir çok bağımsız kuruluş tarafından ve üniversiteler tarafından önerilmektedir. 

"3 BOYUTLU TEMİZLEME SAĞLAYARAK EN UÇ NOKTALARDAKİ KIŞIRLARŞMAYI DAHİ GİDERİR ÜSTELİK TESİSAT VE KOMBİYE KESİNLİKLE ZARAR VERMEZ. ÇÜNKÜ NANO PARÇACIKLAR ADETA BELLEKLERİNE YÜKLENMİŞÇESİNE HAREKET EDEREK YALNIZCA SİSTEMDE TIKANIKLIK YAPAN ETMENLER ÜZERİNDE ÇALIŞIR."

"FORSCHER MÜHENDİSLERİ VE ÜNİVERSİTELERİN İŞ BİRLİĞİ NETİCESİNDE İDDAALIYIZ TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN KALİTELİ KOMBİ PETEK TESİSAT TEMİZLEME KİMYASALINI ÜRETTİK! ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSANIZ %100 SINIRSIZ İADE GARANTİLİ"

 

 

NANO TEKNOLOJİK OLMASI NE GİBİ BİR AVANTAJ SAĞLIYOR DİĞER KOMBİ PETEK TESİSAT TEMİZLEYİCİLER ARASINDAKİ FARK NEDİR?

       Forscher içeriğindeki nano aktif bileşenler sayesinde sisteme kesinlikle zarar vermez. Nano aktif parçalar adeta akıllıca hareket ederek tıkanıklık etmenlerini bulur ve sisteme en ufak zarar vermeden giderir. Uygulandığı yüzeyde nano kalınlıkta sert bir tabaka meydana getirerek sistemin sudan kaynaklı yeniden çamurlaşmasını engeller. Sistemin temizlikten aylar sonra dahi ilk günki gibi sağlıklı çalışmasını sağlar. Bu sayede %100 memnun müşteri potansiyeliniz oluşur. Forscher Nano Teknolojik parçalar içerdiği Ontario Kanada'da bulunan Waterloo Üniversitesi Enstitüsü tarafından onaylanmış ve belgelendirilmiştir. 

 

3 BOYUTLU TEMİZLİK NEDİR? 

Diğer tesisat temizleyiciler petekleri ve tesisatı kesinlikle yeterince temizlemez. Derinlemesine işleyen kireç çamur ve kışıra karşı etkisiz kalır. Yeterince temizlenemeyen sistem aylar geçmeden yeniden tıkanır ve müşteri kayıpları yaşanmaya başlar. Oysa Forscher 3 boyutlu maximum temizlik sağlar. En derin noktadaki, sertleşmiş, işlemiş tüm pislikleri temizler ve en ufak kalıntı bırakmaz. Sistemin en ufak parçasına dahi zarar vermez. Çünkü Forscher bu tip sistemler için özel olarak üretilmiştir. 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hareketli su aşındırıcı bir etkiye sahiptir. Kombi kalorifer tesisatlarındaki su temas ettiği yüzeylerden (radyatörler, vanalar, kombi içindeki metal ve plastik parçalar, contalar) aşındırarak kopardığı parçacıkları (pas, çamur vs.) bünyesine kattıkça daha aşındırıcı olur. Dolayısıyla gün geçtikçe paslanma ve çamurlaşma artarak devam ederken, malzeme sorunları da farklı boyutlara ulaşır, su damlatmalar, kombide arızalar, pompa blokajları, kombi ve tesisatta sesli çalışma vs. Bir de suyun yapısında bulunan kireç tesisattaki suyun hızlı ısınıp soğumasından dolayı iyonlarına ayrışınca tesisattaki problemler daha da büyür.Her alanda ısıtma amaçlı kullanılan bütün sistemlerde zaman içinde suyun kimyasal yapısından dolayı kombiniz, petekleriniz ve boru hatlarında kireç , kışır ve organik çamurlaşmalar oluşmaktadır. Kireç, çamur ve kışır gibi etmenler zamanla peteklerinizi ve kombinizi tıkar. Sisteminizin sağlıklı olarak çalışmasını engeller. Forscher Nano Combi Cleaner bu tip tesisat tıkanmalarına yol açan partikülleri hiçbir metal ve plâstik yüzeye zarar vermeden temizleyip tesisatın ömrünü uzatan özel formüllü nano teknolojik bir kimyasal temizlik malzemesidir.

KULLANIM TALİMATI

Tesisatta dolaşan su miktarına göre (100 lt suya 1 kg Forscher Nano Combi Cleaner) kullanın. Tesisatınızın uygun bir yerinden pislik tutucu, radyatör ya da boşaltım vanasından sisteme karıştırın. Kombinizi 60-70 derece sıcaklıkta 45-60 dakika çalıştırın. Sirkülâsyon ile pis suyu boşaltın. Bir kaç kere durulama yaptıktan sonra sisteme temiz suyu ilave edin. Sisteminizi koruma altına almak için mutlaka temizlikten sonra  Forscher Nano Combi Guard kullanın. Uzman yardımıyla tesisat temizleme pompası ile yapılan işlemlerde de aynı işlem basamakları takip edilmelidir.

 

SİSTEME FAYDALARI NELERDİR?

Kombinizin daha verimli ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Peteklerde meydana gelen tıkanmaları önler ve giderir. İleride meydana gelebilecek pahalı masrafların önüne geçecektir. Yıllarca tesisatta devir daim yapan suyun kireçten pisliklerden temizlenerek daha iyi bir ısınma sağlanır. Tesisatta kirliliğinden dolayı sürekli arıza yapan kombilerde bakım masrafları azalır.  Daha az yakıt ile istenilen sıcaklığa ulaşabilmek için sistemin kimyasal bakım yapılması size %20?a varan tasarruf sağlayacağı gibi sistemde bakteriyel organik tortuların da oluşmasını engelleyecektir. Peteklerdeki ısı transferi netleşeceğinden beklemek gerekmeden tüm petekler aynı ölçüde ısınacaktır. 

İÇERİK BİLGİSİ

Nano aktif asitler, organik asitler, inorganik asitler, yüzey koruyucular, bakteri önleyiciler, asit inhibitörleri, nano aktif asit inhibitörleri, anti kalsiyum, anti silisyum, antipas ajanları ve deiyonize su içermektedir.

 

"ÜRÜNLE İLGİLİ AKLINIZA TAKILAN HER TÜRLÜ SORUYU 7/24 BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ. ÜRÜNÜN RAPORLARINI VE MSDS RAPORUNU TEMİN ETMEK İÇİN TARAFIMIZA MESAJ ATABİLİRSİNİZ."

 

 

3 BOYUTLU  KORUMA SAĞLAYARAK SİSTEMİNİZİ UZUN SÜRE KORUMA ALTINA ALIR TÜM DIŞ ETKENLERDEN KORUR!"

"FORSCHER MÜHENDİSLERİ VE ÜNİVERSİTELERİN İŞ BİRLİĞİ NETİCESİNDE İDDAALIYIZ TÜRKİYE'NİN VE DÜNYANIN EN KALİTELİ KOMBİ PETEK TESİSAT KORUMA KİMYASALINI ÜRETTİK! ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSANIZ %100 SINIRSIZ İADE GARANTİLİ"

 

Hareketli su aşındırıcı bir etkiye sahiptir. Kombi kalorifer tesisatlarındaki su temas ettiği yüzeylerden (radyatörler, vanalar, kombi içindeki metal ve plastik parçalar, contalar) aşındırarak kopardığı parçacıkları (pas, çamur vs.) bünyesine kattıkça daha aşındırıcı olur. Dolayısıyla gün geçtikçe paslanma ve çamurlaşma artarak devam ederken, malzeme sorunları da farklı boyutlara ulaşır, su damlatmalar, kombide arızalar, pompa blokajları, kombi ve tesisatta sesli çalışma vs. Bir de suyun yapısında bulunan kireç tesisattaki suyun hızlı ısınıp soğumasından dolayı iyonlarına ayrışınca tesisattaki problemler daha da büyür.

Tesisatta tıkanıklıklar buna bağlı olarak sirkülasyonun zayıflamasıyla bazı radyatörlere ısı ulaşamazken bazı radyatörler az ısınır bazılarının yarısı sıcak yarısı soğuk olur. Kirecin radyatör yüzeyinde oluşturduğu tabaka izolasyon etkisi göstererek ısı transferini azaltır. Tüm bunlar hem konforu hem de ısınma maliyetlerini olumsuz etkiler.

 

FORSCHER  KOMBİ SİSTEM KORUYUCU NEDEN KULLANILMALIDIR? 

Yeni tesisat yüzeylerinde kireç, pas ve mineral tuz kalıntısı oluşturmaz.Tesisatlarda film oluşumu ile metalik yüzeyleri korur suyu alkali (bazik) ederek pH değerini arttırır. Kireç, kışır çamurlaşma oluşturmadığı için ısı iletim kat sayısını yüksek tutarak enerji tasarrufu sağlar. Cihazların ve tesisat borularının kullanım ömrünü uzatır. Çözülen kirecin yapısını değiştirip tekrar oluşumunu önler ve tesisat içerisinde serbest dolaşım sağlar.


Teslimat Bilgileri

En geç 18 Ocak Cuma günü kargoya verilir.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Taksitli alışveriş için sipariş tutarı
en az 75 TL olmalıdır
Ürün Notu: 5 Yıldız
5 yıldız
(20)
4 yıldız
(0)
3 yıldız
(0)
2 yıldız
(0)
1 yıldız
(0)
En Yeni Yorum

Urun kaliteli kullanimi iyi

n11.com üyesi
Tüm yorumlar gösteriliyor. Tüm yorumları gör
 • n11.com üyesi - 07.01.2019
  Petek temizleme

  Urun kaliteli kullanimi iyi

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 11.12.2018
  evet

  Evet denedim. Pası söküyor

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Necdet Ozun - 01.11.2018
  İyi satıcı

  Evet güzel ürün

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 12.10.2018
  Faydalı ürün

  Ürün faydalı ve iyi.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Ünal-Nihal Yumurtacı - 27.11.2017
  Ürünü henüz kullanmadım ama paketleme çok özenli

  Ürünü henüz kullanmadım bu gün geldi ama markası itibari ile kalitesi belli. Paketleme ve zamanlaması güzel

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor