• FİLLİ BOYA FAWORİ SİLİKONLU DIŞ CEPHE DUVAR BOYASI TÜM RENKLER
 • FİLLİ BOYA FAWORİ SİLİKONLU DIŞ CEPHE DUVAR BOYASI TÜM RENKLER
 • FİLLİ BOYA FAWORİ SİLİKONLU DIŞ CEPHE DUVAR BOYASI TÜM RENKLER
 • FİLLİ BOYA FAWORİ SİLİKONLU DIŞ CEPHE DUVAR BOYASI TÜM RENKLER
 • FİLLİ BOYA FAWORİ SİLİKONLU DIŞ CEPHE DUVAR BOYASI TÜM RENKLER
 • FİLLİ BOYA FAWORİ SİLİKONLU DIŞ CEPHE DUVAR BOYASI TÜM RENKLER

FİLLİ BOYA FAWORİ SİLİKONLU DIŞ CEPHE DUVAR BOYASI TÜM RENKLER

FAWORİ SİLİKONLU DIŞ CEPHE BOYASI AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO

 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (1)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Baz Su
Marka Fawori
Parlaklık Mat
Kg 10 Kg , 20 Kg , 3.5 Kg

Fiyat Takibi

Ayrıntılar


İADE VE DEĞİŞİM YOKTUR

BOYALARIMIZ RENK MAKİNAMIZDAN SİPARİŞİNİZE ÖZEL HAZIRLANDIĞI İÇİN N11 İADE VEDEĞİŞİM KOŞULLARINDA DA BELİRTİLDİĞİ GİBİ İSTEĞİNİZ İLE SİZE ÖZEL OLARAKÜRETİLEN VEYA ÜZERİNDEN DEĞİŞİKLİK YA DA İLAVE YAPILARAK SİZE ÖZEL HALEGETİRİLEN ÜRÜNLER MADDESİNE GÖRE CAYMA HAKKI KAPSAMI DIŞINDADIR BUNDAN DOLAYIKESİNLİKLE GERİ İADESİ VE DEĞİŞİMİ YOKTUR SİPARİŞLERİNİZİ BU KOŞULU GÖZ ÖNÜNDEBULUNDURARAK VERİNİZ LÜTFEN SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ


ÜRÜN TANIMI
 
Silikonlu, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı mat görünümlü son kat dış cephe boyasıdır

ÖZELLİKLERİ 
Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşullarına ve hava kirliliğine,güneş ışınlarına dayanıklıdır. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeylerde oluşan nemin dışarı çıkmasınısağlar. Uygulandığı yüzeylerde yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. 

UYGULANACAK YÜZEYLER 
Sıva, serpme sıva, tarak mozaik, silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, MDF, OSB, renginikaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir

UYGULAMA 
Uygulama yapılacak yüzeyin sağlam, kuru, temiz ve kendini taşıyabilecek durumda olmasıgerekmektedir. Varsa her türlü kir, toz, kalıp yağı ve gevşek tabakalardan arındırılmalıdır. Beton, brütbeton, yeni sıvalı yüzeylerde priz süresi beklenmeli (28 gün), gevşek sıva tanecikleri yüzeyden raspaveya benzeri yöntemlerle temizlenmelidir. Gerekliyse yüzey düzeltme ve tamiratları yapılmalıdır.Uygun astar uygulandıktan sonra boya işlemine geçilmelidir. Sıcak havalarda saat 10.00-16.00 arasıuygulama yapılması önerilmemektedir. Gölge olan cephelerde uygulama yapılması tavsiye edilir.Uygulama ve ürün kuruma süresi boyunca ortam ve yüzey sıcaklığının +5°C ile +30°C arasındaolması ve her türlü yağış, çiğ ve dondan korunması gerekmektedir.Ürünlerimizin, 30.06.2007 tarih 26568 no’lu İnşaat Genel Teknik Şartnamesi ’ne uygun yapılan alt yapıyüzeylerinde uygulanması gerekmektedir.

UYARILAR 
İlk defa boyanacak çimento esaslı yüzeyler için Fawori Dış Cephe Macunu’na, ağırlığının %20’si kadartaze beyaz/gri çimento + su karışımı (boza kıvamında) ilave edilerek karıştırılmalıdır. Oluşturulankarışım nemlendirilip temizliği yapılmış sıva/beton yüzeylere direkt uygulanmalıdır Eski boyalıyüzeylerde macun uygulaması yapılacaksa ham sıvalı yüzeye ulaşmak için yüzeyde sıkça çentiklemeişlemi yapılmalıdır. Kullanıma hazır macunlar çatlama ve çökme yapmaması için maksimum 1 mmkalınlığında uygulanmalıdır.0-3 mm yüzey tesviye ve düzeltme için Stako 0 uygulanmalıdır. İnceltme için 1 kg Lateks + 4 kg Sukullanılması önerilir.3-10 mm yüzey tesviye ve düzeltme için Stako uygulanmalıdır. İnceltme için 1 kg Lateks + 4 kg Sukullanılması önerilir.5-40 mm yüzey tesviye ve düzeltme için Stako Plus uygulanmalıdır. İnceltme için 1 kg Lateks + 4 kgSu kullanılması önerilir.Çatlak uygulaması bir doğru boyunca ilerliyorsa o doğru boyunca 10 cm genişliğinde, yoğun çatlaklarvarsa tüm yüzey boyunca ek yerlerinde 10 cm bini yapılarak donatı filesi uygulanmalıdır. Donatı filesiuygulama yapılacak yüzey düzeltme ve tesviye malzeme toplam kalınlığının 1/3’ü kadar dış yüzeyeyakın şekilde uygulanmalıdır.Özellikle çimento esaslı yüzey düzeltme ve tamir macunları uygulamasından, son kat boyaya kadargeçen sürede yüzeyler aşırı çiğ ve yağıştan korunmalıdır. Aksi takdirde yüzeyde beyaz kusmalaroluşacaktır. Böyle bir görüntüde, yüzey bir araç yıkama fırçası ile nemlendirilerek 1 ölçek Disboxan451 + 1 ölçek Su karışımı yüzeye uygulanmalıdır. 

Havasız (Airless) Püskürtmede 
Basınç :140 barMeme Açısı : 50 °CMeme Ölçüsü (inch) : 0.019”-0.021”İnceltme : %5 

İNCELTME 
Fırça ve rulo ile uygulamalarda, en fazla %15, püskürtme ile yapılacak uygulamalarda en fazla %5oranında temiz su ile inceltilmelidir. Oluşabilecek renk tonu farklılıklarının önüne geçmek için kullanılantüm ürünlerin aynı oranda inceltilmesi gerekmektedir.

KURUMA SÜRESİ (20°C, %65 HR’de) 
Dokunma kuruması : 1-2 saatAstar ve katlar arası kuruma : 6-8 saatSon kuruma : 24 saat 

SARFİYAT 
Uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 Litre ile tek katta 7-10 m² arasındaalan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır

DEPOLAMA 
Açılmamış ambalajında, serin ve kuru yerde dondan, direkt güneş ışığından korunarak 3 yılsaklanabilir. Ambalajın kapağını kullanımdan hemen sonra hava almayacak şekilde kapatınız. 

RENK KARTELASI

Teslimat Bilgileri

En geç 27 Nisan Salı günü Konya şehrinden kargoya verilir.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Taksitli alışveriş için sipariş tutarı
en az 150 TL olmalıdır
Ürün Notu: 5 Yıldız
5 yıldız
(1)
4 yıldız
(0)
3 yıldız
(0)
2 yıldız
(0)
1 yıldız
(0)
Ürüne sadece yıldız verilmiş.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor