VENTO ÖN MUHASEBE PROGRAMI

İşletmeler için ön muhasebe ve fatura programı

Ürün yorumu yok
Hemen AL Sepete Ekle
Yerli Üretim
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (0)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Marka Diğer

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

Ön Muhasebe ve Fatura Programı
    
      Cari, Stok, Banka, İrsaliye, Fatura, Çek, Senet modüllerinden oluşmaktadır.
             
   Deneme sürümünü indirin, ücretsiz kullanaya başlayın.


        Cari Borç alacak, stok takibi yapmak isteyen ve fatura kesmek isteyen işletmeler için kolay kullanıma sahip ön muhasebe programı.
Vento Ön Muhasebe Programı, bütün ayrıntılardan kaçınılarak hazırlanmış, bilgisayar bilginiz olsun olmasında herkes tarafından kolayca kurup kullanabileceğiniz bir programıdır.


Kullanım kolaylığı, basit ve anlaşılır fatura ve borç / alacak ekranları, kolay raporlama seçenekleri ile ihtiyaç duyacağınız her türlü özelliği içinde barındırmaktadır.


Kullanıcı adı ve parola desteği güvenliğinizi sağladığı gibi, hangi fişi kimin açtığını yada değiştirdiğini kolayca görebilirsiniz. Yetkilendirme özelliğini kullanarak diğer kullanıcıların yetkilerini kısıtlayabilirsiniz.


Ağ ortamın da çalışabilme özelliği sayesinde ister evinizde, ister iş yerinizde istediğiniz kadar bilgisayardan kayıtlarınıza erişerek kullanabilirsiniz. (*)
      

Kurulum ve kullanımı herkes tarafından kolayca yapılabilen Vento programını ömür boyu lisans olarak satın alabilirsiniz. 

  

Ön muhasebe takibi yapmak isteyen herkes tarafından kullanılır.
      
TEMEL ÖZELLİKLERİ

İşletmeler İçin Vento Ön Muhasebe Programı


Küçük ve orta ölçekli işletmelerin, ticarethanelerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Kolay kullanımı, basit arayüzü sayesinde stok giriş - çıkış işlemleri, cari tahsilat - tediye işlemleri, irsaliye - fatura işlemleri, çek - senet işlemleri, banka işlemleri gibi bütün ihtiyaçlarınıza çözüm vento ön muhasebe programı.


Stoklarınızı kontrol altına alıp, cari borç - alacaklarınızı takip ederek karlılık analizleri yapıp, firmanız için ilgili kararları zamanında alabilirsiniz. Birden fazla firmanızı vento ön muhasebe programı ile takip edebilirsiniz. 


Stok Giriş Çıkış Takibi

Vento ön muhasebe programına, sınırsız sayıda stok kartı tanımlayabilirsiniz. Stok kartlarınızı alış - satış fiyatlarına göre basit bir şekilde tanımlayıp, bu fiyatlar üzerinden alış - satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Stok fişleri / stok giriş - çıkış hareketlerinizi düzenleyebilirsiniz. Stokları gruplayarak, grup bazında filtreleyip çeşitli raporlar üretebilirsiniz.


Cari Hesap Takibi

Vento ön muhasebe programına, Sınırsız sayıda cari kart tanımlayabilirsiniz. Cari kartlarınızı Alıcı / Satıcı bazında basit bir şekilde tanımlayıp, daha sonra Alıcı / Satıcı bazında çeşitli raporlar üretebilirsiniz.Cari fişleri / cari hesaplarınıza ait tahsilat \ tediye işlemleri gerçekleştirebilir, bu işlemleri makbuz olarak yazıcıdan çıkartabilirsiniz.


Fatura / İrsaliye İşlemleri

Vento ön muhasebe programı ile satıcılardan aldığınız mallara istinaden Alım İrsaliyesi, müşterilerinize sattığınız mallara istinaden de Satış irsaliyesi düzenleyebilirsiniz. Daha sonra girdiğiniz bu irsaliyeleri faturalandırabilirsiniz. Giriş yaptığınız İrsaliyelerinizden faturalanmış \ faturalanmamışları takip edebilirsiniz. Yaptığınız satışları perakende \ toptan olarak gerçekleştirebilirsiniz.Satış irsaliyeleri / faturaları düzenleyerek bu irsaliye / faturalarınızı yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.


Müşteri Çek / Senetleri 

Vento ön muhasebe programı ile müşterilerinize yaptığınız satışlara yönelik aldığınız çek - senetlerin girişini yapıp, bu çek - senetlerin durumlarına göre takibini yapabilirsiniz.


Kendi Çek / Senetleriniz

Vento ön muhasebe programı ile mal aldığınız firmalara düzenlediğiniz çek - senetlerinizin çıkış işlemlerini yapıp, ödeyeceğiniz çek - senetlerin takibini yapabilirsiniz.


Banka Hesap Takibi

Vento ön muhasebe programı ile bankalara gelen / giden havaleleri, bankalara çıkışını yaptığınız çek / senetlerin girişini yaparak, bankalardaki mevcut kıymetlerin takibini yapabilirsiniz.


Vento Raporlar 

Stok Raporları: Stok raporları ile alış - satış, ortalama alış - satış fiyatları üzerinden mevcut stokların değerini görebilir, ayrıca işlem türlerine göre stok giriş / çıkışlarına ait raporlar üretebilirsiniz.Cari Raporları:   Mevcut cari borç - alacaklarınızı raporlayıp, cari hesaplarınıza ait ekstreler üretebilirsiniz. Ayrıca işlem türlerine göre cari fişleri raporlayabilir.


İrsaliye / Fatura Raporları:  Mal Alış ve Satışlarına yönelik İrsaliye ve Faturalara ait raporlar üretebilirsiniz.


Çek / Senet Raporları:  Çek / Senet fişlerini türlerine göre raporlayabilir, ayrıca durumlarına göre çek / senetlerin takibini yapıp, ödeyeceğiniz çek ve senetlere ait raporlar üretebilirsiniz.


Banka Raporları:  Çalıştığınız bankalarla yaptığınız işlemlerinizin takibini yapıp, bankada mevduatlarınıza ait raporlar üretebilirsiniz.


Ağ Üzerinde Çok Kullanıcı

Vento ön muhasebe programı ağ / İnternet ortamında çalışabilmektedir. Satın alacağınız ek terminal lisansları ile ihtiyacınız oldukça ağ üzerinde istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabileceği gibi internet üzerinden de kullanılabilmektedir.


Kullanıcı Tanımları 

Vento ön muhasebe programı birden fazla kullanıcı paylaşacak ise bu bölümden farklı kullanıcılar / şifreler tanımlayabilir, tanımlanan her kullanıcının programın hangi bölümlerine erişebileceğini / hangi işlemleri yapabileceğiniz belirleyebilirsiniz.

MAKRO kullanıcısı ana kullanıcıdır. Parolasını değiştirebilirsiniz ancak bu kullanıcıyı silemez / yetki tanımlaması yapamazsınız. Bu nedenle MAKRO kullanıcı şifresinin sadece tarafınızdan bilinmesi güvenlik açısından önemlidir.


HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYIN


Hiç beklemeden    www.makrocell.com/dosya/vento_demo_kur.exe    adresinden programı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

* Ömür boyu lisanslı sürümlerde birden fazla bilgisayardan kullanım için Ek Terminal Lisansı satın alınmalıdır.
* Yazılım Microsoft Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır.


  

Teslimat Bilgileri

En geç 24 Eylül Cuma günü Ankara şehrinden kargoya verilir.

Ürünü teslim almadan önce kutularda yıpranma ya da ezilme olup olmadığını kontrol ediniz. Sorun varsa kargo görevlisine mutlaka tutanak tutturunuz.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis


Bireysel Kredi Kartları

Ticari Kredi Kartları

Alışveriş Kredisi

n11.com’dan satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor