TP-LINK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ
  • TP-LINK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ
  • TP-LINK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

TP-LINK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

TP-LINK MC210CS GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Hemen AL Sepete Ekle
  • ORİJİNAL ÜRÜNE
    %100 DESTEK
  • ÖDEME
    KORUMA SİSTEMİ
  • İNTERNETTE
    GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • Ürün Bilgileri

  • Taksit Seçenekleri

  • Ürün Yorumları (2)

  • Soru ve Cevap

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

 

Gigabit Ethernet Medya Dönüştürücü MC210CS
  • IEEE 802.3ab ve IEEE 802.3z standartlarıyla uyumlu.
  • FX portu için Force/Auto transfer mod switch kontrolü
  • Fiber mesafesini 15 km'ye kadar çıkarır
MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Temel Fonksiyon Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Fiber mesafesini 15km'ye dek çıkarır
Portlar 1 1000M SC/UPC portu
1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
Dalga Boyu 1310nm
Ağ Ortamı 1000BASE-FX Tekil Mod Fiber
Network Media 1000BASE-LX Single-mode Fiber
Network Media 1000BASE-X "Network Media 1000BASE-LX
1000BASE-LX"
Ağ Ortamı 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Göstergeleri PWR, LINK, RX
Boyutlar (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Güç Kaynağı Harici Güç Adaptörü
Maks. Güç Tüketimi 5.5W
Güvenlik & Emisyon FCC, CE, RoHS
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Saklama Sıcaklığı: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
Türü Medya Dönüştürücü
Kablosuz Aktarım Hızı 100 Mbps
Ethernet/Arabirim 1x RJ45 (10/100)
Kullanım Yeri İç Ortam
Ürün resim ve özellikleri distribütör firmalara aittir.
Bu konuyla ilgili herhangi bir hatadan mağazamız sorumlu tutulamaz.
Ürünleri sipariş vermeden önce lütfen aradığınız ürün olduğundan emin olunuz.
Bu konulara hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Teslimat Bilgileri

En geç 13 Nisan Salı günü Samsun şehrinden kargoya verilir.

Lütfen faturayıda kargo ile birlikte gönderin

İade / Değişim Bilgileri

  • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
  • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
  • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
  • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis

Satış Sonrası Servis Hizmeti verilmektedir

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 103,72 TL 311,17 TL
4 - -
5 - -
6 54,14 TL 324,81 TL
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 103,72 TL 311,17 TL
4 - -
5 - -
6 54,65 TL 327,88 TL
9 - -
12 - -
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 103,72 TL 311,17 TL
4 77,79 TL 311,17 TL
5 62,23 TL 311,17 TL
6 53,47 TL 320,82 TL
9 - -
12 - -
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 103,72 TL 311,17 TL
4 77,79 TL 311,17 TL
5 - -
6 56,29 TL 337,75 TL
9 - -
12 - -
Finans Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 103,72 TL 311,17 TL
4 - -
5 - -
6 53,12 TL 318,69 TL
9 - -
12 - -
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 103,72 TL 311,17 TL
4 77,79 TL 311,17 TL
5 - -
6 53,57 TL 321,41 TL
9 - -
12 - -
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 103,72 TL 311,17 TL
4 - -
5 - -
6 54,21 TL 325,26 TL
9 - -
12 - -
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 103,72 TL 311,17 TL
4 - -
5 - -
6 53,12 TL 318,69 TL
9 - -
12 - -

Ticari Kredi Kartları

Alışveriş Kredisi

Ürün Notu: 5 Yıldız
5 yıldız
(2)
4 yıldız
(0)
3 yıldız
(0)
2 yıldız
(0)
1 yıldız
(0)
Ürüne sadece yıldız verilmiş.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor