Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolü, Yeni Nesil Sıcak Soğuk Terapi

Mikrodalgada ya da fırında ısıt veya buzlukta soğut.

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo En geç 22 Nisan Pazartesi günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

99,99 TLKDV
DAHİL
Hemen AL Sepete Ekle
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (11)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Ürün Miktarı Diğer
Marka Diğer

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

Boynu ve Omzu Rahatlatan
Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolü

 

 

 

 

Hem fırında hem de mikrodalgada ısıtılabilen Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolünü, boynuna ve omuzuna sararak ısı terapisi uygulamak; 

 

 

1 - Boyun ağrılarını rahatlatmaya yardımcı olur.
2 - Omuz ağrılarını rahatlatmaya yardımcı olur.
3 - Baş ağrısını ve migreni rahatlatmaya yardımcı olur.
4 - Stres ve vesveseye bağlı depresyonu gidermeye yardımcı olur.
5 - Kas spazmlarını ve tutulmaları hem önlemeye hem de gidermeye yardımcı olur.

 

 

 

 

beddo sıcak kil terapisi etolü

 

 

Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolü
Nasıl Kullanılır?

 

 

ADIM - 1:
Öncelikle Beddo Etolü temiz bir tabağa yerleştir. Böylece fırında önceden kalmış yağ ve benzeri gıda artıkları ile kirlenmesini önlemiş olursun.

 

 

ADIM - 2:

Seçenek 1 Mikrodalgada Isıt:  2 Dakika 40 saniye mikrodalgada ısıt. Böylece içinde KİL taneleri bulunan etol 70 derecelik bir ısıya ulaşır

 

 

Seçenek 2 Fırında Isıt: Önceden 100 derecede ısıttığın fırında 15 dakika beklet. Böylece içinde KİL taneleri bulunan etol 70 derecelik bir ısıya ulaşır.

 

 

ADIM - 3:
Isınan Beddo etolü omzuna koy ve sıcak KİL terapisinin tadını çıkar.

 

 

 

 

Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolünün
Özellikleri Nelerdir?

 

 

1 - Yumuşacık Peluş Kumaş :
Isıya dayanıklı %100 Polyester Peluş kumaştan dikilmiştir.

 

 

2 - Eşsiz Modern Tasarım :
Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabildiği, boynu da kaplayan harika bir etol.

 

NOT: ETOL NEDİR? Omzu örtmek ya da sarmak için kullanılan kolsuz ve kısa şala etol denir.

 

 

3 - Dayanıklı ve Sağlam :
Dikiş kalitesinden kumaş seçimine kadar her şey yıllarca kullanılması için tasarlandı. Defalarca ısıt, defalarca kullan.

 

 

4 - İç Dolgu Maddesi Kil :
Beddo Isı Terapisi Etolünün ana dolgu maddesi olarak kil kullandık. Çünkü kil ısıyı en uzun süre tutan doğal topraktır. Böylece terapi süresi 50 dakikaya kadar çıkar.

 

 

5 - İç Dolgu Maddesi Keten Tohumu :
Moist heat terapi yani nemli ısı terapisi, ağrıları dindirmede, kuru ısı terapisine göre çok daha etkilidir. Bu nedenle Beddo Etolün iç dolgusun da nem vermesi için Keten Tohumu da kullanıldı.

 

 

6 - İç Dolgu Maddesi Papatya :
Isı terapisine ek olarak, aromaterapi sağlamak için iç dolguda papatya, lavanta, nane ve limonotu da kullanıldı.

 

 

 

 

Beddo Isı Terapisi Etolünün
Faydaları Nelerdir?

 

 

Beddo Isı Terapisi Etolünün Faydaları Nelerdir?

 

 

KİL ISIYI SİYAH TAŞLARDAN BİLE DAHA UZUN SÜRE HAPSEDER
Kas ve eklem ağrılarının rahatlatılmasında ısı terapisi yıllardır kullanılır. Doktorlar ağrı kesici ilaçlara alternatif olarak ısı terapisini mutlaka tavsiye ederler. Isı terapisinin uygulanmasında en verimli ve etkili yöntem ısıtılmış KİL kullanımıdır. Kil ısıyı diğer maddelere göre çok daha uzun süre tutma yeteneğine sahiptir.

 

 

1 - Beddo Etol ile yapılan ısı terapisi, kas spazmları, yani kas tutulmalarında, gerilen kasları yumuşatarak ağrıları dindirmeye yardımcı olur.

 

 

2 - Isı terapisi ayrıca, eklem ağrılarına neden olan iltihap ve inflamasyonun yol açtığı ağrıları dindirmeye yardımcı olur.

 

 

3 - Fiziksel etkisinin yanında Beddo etol ile yapılan ısı terapisinin psikolojik etkileri de vardır. Boyunda ve omuzda hissedilen tatlı sıcaklık huzur verir, rahatlatır. Stresten ve vesveseden uzaklaştırır.

 

 

4 - Beddo Isı Terapisi Etolü ile yapılan ısı terapisi baş ağrılarını dindirmeye de yardımcı olur. Migren seviyesindeki şidetli baş ağrısı durumlarında bile sıcak kilin, rahatlatıcı etkisi kullanıcının hızlıca rahatlamasına ve hatta uykuya dalmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

Beddo Isı Terapisi Etolü
Omuzlarda Nasıl Masaj Etkisi Yapıyor?

 

 

Beddo Isı Terapi Etolünün ağırlığı, içindeki KİL dolgusu nedeni ile 1.2 kilogramdır. Bu ağırlık boyun ve omuzdaki basınç noktalarına hafif bir baskı uygulayarak, rahatlama sağlar.

 

 

Beddo Isı Terapisi Etolü
Nasıl Aroma Terapi Uyguluyor?

 

 

Beddo Isı Terapi Etolünün iç dolgusunda KİL tanelerinin yanı sıra KETEN TOHUMU, KURUTULMUŞ NANE, LAVANTA VE PAPATYA bulunur. Mikro dalga fırında ısınan kuru çiçekler hoş ve aromatik bir koku yaymaya başlar. Gözlerinizi kapatıp içinize çekeceğiniz bu koku sizi yemyeşil kırlarda huzur dolu bir gezintiye çıkaracak.

 

 

 

 

Beddo Isı Terapisi Etolünü
Kimler Kullanmalı?

 

 

Beddo Isı Terapisi Etolünü Kimler Kullanmalı?

 

 

ÇOCUKLAR KADINLAR VE ERKEKLER MUTLAKA KULLANMALI
Beddo Isı Terapisi Etolünü çocuklar, erkekler ve kadınlar mutlaka kullanmalı. Çünkü cinsiyetten ve yaştan bağımsız olarak hepimizin rahatlamaya, huzur bulmaya ve ağrısız bir yaşam sürmeye ihtiyacımız var. Bu nedenle;

 

 

1 - Rahatlamak, huzur bulmak, kendine zamn ayırmak isteyen, kadın, erkek ve çocuk herkes Beddo Isı Terapisi Etolü kullanmalı.

 

 

2 - Boyun ve omuz bölgesinde, kas ve eklem ağrısı bulunan, kadın erkek ve çocuk, herkes Beddo Isı Terapisi Etolü kullanmalı.

 

 

3 - Baş ağrısı ve migren şikayetleri bulunan, kadın, erkek ve çocuk herkes Beddo Isı Terapisi Etolü kullanmalı.

 

 

4 - Vücuduna üşütme gelenler ısınmak için, uykuya dalmakta zorlananlar rahatlayarak daha kolay uyumak için Beddo Isı terapisi etolü kullanmalı.

 

 

 

 

Fizik Tedavi Uzmanları ve Doktorlar Neden Isı Terapisinde Beddo Etolü Öneriyor?

 

 

 

 

Ortopedi uzmanları, fizyo terapi uzmanları, manuel terapi uzmanları ve doktorlar Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolünü öneriyorlar. Çünkü ısı terapisi ağrıları dindirmeye yardımcı olarak, kimyasal ağrı kesici kullanımını azaltmaya yardımcı oluyor. Üstelik Beddo'nun KİL dolgu içeriği ısıyı 45 dakikaya kadar muhafaza edebildiği için hem su torbalarına hem de jel maddelere göre çok daha uzun bir etki sağlıyor.

 

 

 

 

Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolü
Kullanıcı Yorumları

 

 

Keşke daha önceden duysaydım
Siparişim teslim edildiği gün kötü bir gün geçiriyordum. Arabam bozulmuştu, doktor randevum vardı...derken Beddo geldi. Mikrodalgada 2 dakika tuttum. Hassas bir omzum ve boyun ağrılarım var. Mikrodalgadan çıkınca omzuma koydum ve ben şok. Anında rahatladım. Çok hoş kokular da yayıyor. Harika
Zeynep Ahıskatürkü / Ev Hanımı

 

 

 

 

Vallahi güzel bir ürün
Bütün aile Beddo etolü seviyoruz. 8 yaşındaki oğlum bile bugün beddo etolü ısıtıp uyudu. Ailece evde en az 2 beddo kil terapisi etolü bulunması gerektiğine karar verdik.
Jasmin Kudretli/ Diş Doktoru

 

 

 

 

Boyun fıtığına bire bir

Etol kelimesini, kelime dağarcığıma kazandırdı. Meğerse omuza atılan atkı gibi şeye etol deniyormuş. Boyun fıtığı nedeniyle ağrılarım var. Beddo ile sıcak kil terapisi ağrıları alıp götürüyor.
Kemal Olgaç / Emekli

 

 

 

 

Mükemmel işe yarıyor
Bir moda tasarımcısı olarak yıllardır kıyafet tasarlıyorum. Beddo terapi etolünü kullanmaya başladığım ilk günden beri kendime kızıyorum; "Niye bu fikri ben akıl edemedim?" diye. Bir ofiste bir de evde var. Sıkıldığım zaman, huzur ve rahatlama istediğim zaman, boynum kasıldığı zaman hemen sıcak terapimi uyguluyorum. Cennete gidip geliyorum sanki.
Defne Yaprak / Tasarımcı

 

 

 

 

"Ya Sev Ya İade Et®" Garantisi

 

 

Beddo olarak en değer verdiğimiz prensibimiz müşterilerimizin mutlu olmasıdır. Müşterilerimiz mutlu değilse onların parasını almak istemeyiz. Bu nedenle tüm Beddo ürünlerinde "Ya Sev Ya da iade Et" garantimiz var.

 

 

90 gün boyunca Beddo'nuzu gönül rahatlığı ile deneyin ve test edin. Sevmediniz mi? iade edin ve ödemenizi son kuruşuna kadar geri verelim.

 

 

İade işlemi başlatmak için N11 hesabınızdan başvurmak yeterli.

 

 

İade kargo paketi depomuza ulaştıktan sonra ki takip eden 5 iş günü içinde ödediğiniz ücretin tamamı banka hesabınıza ya da kredi kartınıza iade edilir.

 

 

 

 

Hızlı Sorular & Hızlı Yanıtlar

 

 

Sorularınıza Olabildiğince Çabuk Yanıt Vermek İçin Kullanıcıların Sordukları Soruları Derledik. Mutlaka Bir Göz Atın. Sizin Sorunuz da Cevaplanmış Olabilir.

 

 

1 - Kumaşı hangi malzemeden üretildi?
Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolü %100 Polyester Peluş kumaştan imal edilmiştir. Polyesterin kullanılmasının nedeni ısıya olan dayanıklılığı ve aşırı nem tutmaması.

 

 

2 - Ne kadar süre sıcak kalıyor?
Mikro dalgadan ilk çıktığında 70 derece sıcak oluyor. İlk 20 dakikanın sonunda 50 dereceye kadar iniyor. Sonraki 30 dakikanın sonunda ise 37 dereceye kadar iniyor. Böylece her seans 50 dakika sürüyor. Sonrasında 2 dakika tekrar mikro dalgada tutup bir 50 dakika daha rahatlayabilirsiniz.

 

 

3 - Soğuk terapi için uygun mu?
Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolü buzlukta soğutularak soğuk terapi için de kullanılabilir.

 

 

4 - Çamaşır makinesinde yıkanabilir mi?
Beddo Sıcak Kil Terapisi Etolünü asla yıkanmamalı. Su, kil dolgu maddesini çamura dönüşür. Beddo'nun polyester peluş kumaşı, nemli bir bezle kolayca silinerek temizlenebilir. Eğer Beddo yanlışlıkla ıslanırsa, mikro dalgaya koymadan önce mutlaka tamamen kurumasını bekleyin.

 

 

 

 

Beddo Ulusal Medyada

 

 

beddo milliyet beddo hürriyet beddo sözcü beddo star beddo sondakika beddo akşam beddo güneş

 

 

 

 

 

Beddo®Başarılı Sporcuların Yanında

 

 

Türkiye Kick Box camiasının parlayan yıldızı Milli Boksör Üzeyir Çukadar, Beddo® 'nun ana sponsorluğunda 6. Türkiye şampiyonluğunu kazandı. Kendisini bir kez daha tebrik ediyor ve ana sponsoru olarak yetenekli sporcumuza destek olmaktan onur duyuyoruz.

 

 

beddo sponsorluk

beddo kickbox

 

 

 

 

Beddo yu Tercih Etmek İçin 3 İyi Neden

 

 

Mutlu Kullanıcılar
Beddo Ürünleri Genç Yaşlı 1000'lerce Kullanıcı Tarafından Her Gün Keyifle Kullanılıyor.

 

 

Ya Sev Ya İade Garantili
Tüm Beddo ürünleri 90 gün sorgusuz sualsiz iade garantili.

 

 

Doktorlara Danışıldı
Kullanıcıların Beddo ürünlerinden en verimli şekilde yarar gördüklerinden emin olmak için her aşamada uzman doktorlara danışıyoruz.

 

 

 

 

Beddo Müşteri Hizmetleri

 

 

Beddo Satış Sonrası da Hizmetinizde
Lütfen her hangi bir nedenle, Beddo ürün veya hizmetleri ile ilgili bir sorun yaşarsanız, N11 hesabınızdan mesaj atarak, müşteri hizmetleri ekibimize ulaşın. Size hizmet için hazır bekliyoruz.

 

 

Çalışma Saatlerimiz
Tüm mesajlarınızı mesai saatleri içerisinde yanıtlamaya çok özen gösteriyoruz.
Hafta içi sabah 10'dan akşam 6'ya kadar hizmetinizdeyiz.
Cumartesi günleri ise sabah 10'dan ve öğleden sonra 4'e kadar hizmetinizdeyiz.
Pazar günü ise müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere daha iyi hizmet vermek üzere dinleniyor ve enerji topluyor.

 

 

 

 

TELİF HAKLARI UYARISI

 

 

Beddo markası, ürün tasarımı, ürün resimleri, canlandırma resimleri, sayfa tasarımı, site tasarımı, ve yazılı içerik ayrı ayrı patentlidir ve Türkiye Patent Enstitüsü koruması altındadır. İzinsiz yapılan tüm alıntılar karşısında yasal haklarımızı kullanacağımızı belirtiriz.

 

Teslimat Bilgileri

En geç 22 Nisan Pazartesi günü kargoya verilir.

Saat 15:00 'a kadar verdiğiniz siparişleriniz Yurt İçi Kargo firması ile aynı gün yola çıkar. En geç 3 iş günü içinde adresinize ulaşır. Bir gecikme yaşamanız durumunda lütfen bize bildirin. Böylece sorunu gidermek için hemen harekete geçebiliriz. Şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Saygılarımızla Komander Ekibi

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 33,33 TL 99,99 TL
4 - -
5 - -
6 16,67 TL 99,99 TL
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 33,33 TL 99,99 TL
4 - -
5 - -
6 16,67 TL 99,99 TL
9 11,89 TL 106,98 TL
12 - -
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 33,33 TL 99,99 TL
4 26,35 TL 105,39 TL
5 21,20 TL 105,99 TL
6 - -
9 12,15 TL 109,39 TL
12 - -
Finansbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 33,33 TL 99,99 TL
4 - -
5 - -
6 17,82 TL 106,89 TL
9 12,15 TL 109,39 TL
12 - -
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 33,33 TL 99,99 TL
4 - -
5 21,30 TL 106,49 TL
6 - -
9 12,32 TL 110,89 TL
12 - -
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 33,33 TL 99,99 TL
4 - -
5 - -
6 18,10 TL 108,59 TL
9 12,46 TL 112,18 TL
12 - -
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 33,33 TL 99,99 TL
4 25,00 TL 99,99 TL
5 - -
6 - -
9 12,25 TL 110,24 TL
12 - -
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 33,33 TL 99,99 TL
4 - -
5 - -
6 17,82 TL 106,89 TL
9 12,15 TL 109,39 TL
12 - -

Ticari Kredi Kartları

Ürün Notu: 4 Yıldız
5 yıldız
(7)
4 yıldız
(1)
3 yıldız
(1)
2 yıldız
(1)
1 yıldız
(1)
En Yeni Yorum

Omzumda ve boynumda geçirdiğim trafik kazası sonucu oluşan bir gerginlik var. Bu nedenle fizik tedavi görüyorum ve tedavimin önemli bir kısmını da soğuk ve sıcak terapi uygulaması alıyor. Önceleri daha çok soğuk terapi uygularken Devamı

n11.com üyesi
Tüm yorumlar gösteriliyor. Tüm yorumları gör
 • n11.com üyesi - 16.04.2019
  Hoş bir ağırlığı ve huzur verici uzun süren sıcaklığı var

  Omzumda ve boynumda geçirdiğim trafik kazası sonucu oluşan bir gerginlik var. Bu nedenle fizik tedavi görüyorum ve tedavimin önemli bir kısmını da soğuk ve sıcak terapi uygulaması alıyor. Önceleri daha çok soğuk terapi uygularken beddo etol geldikten sonra sıcak terapiyi daha çok sevdim.Bu ürüm beklentilerimi çok aştı.Boynumdan omzuma ve sırtıma kadar olan geniş bir alanı kapsıyor ve sıcaklığı kemiklerimde hissediyorum.İçindeki kil tanelerinin omzumda yarattığı ağırlığı sanki yere uzanıp küçük oğlumu sırtımda yürüttüğüm de hissettiğim rahatlamayı hissettiriyor.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 16.04.2019
  SANKİ MİNİ BİR SAUNA

  Sıcağı çok severim bu yüzden bu ürünü görür görmez sipariş ettim.Ben mikrodalgada ısıtmayı tercih ediyorum ama itiraf edeyim kullanım kılavuzunda yazandan 1 buçuk dakika daha uzun tutuyorum. Ne kadar sıcak o kadar iyi...omzumda mini bir sauna var sanki.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 16.04.2019
  Memnunum

  Eleştirenlerde olmuş ama ben memnunum.Evde tek ben kullanmıyorum dün kızım karnım ağrıyor dedi ısıttım koydum bi baktım öylece uyumuş kalmış.Tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • MURAT UNAT - 10.04.2019
  İlgi-Alaka

  Aldığım ilk üründe küçük bir defo oldu ve delindi. Mağaza benimle iletişime geçip hemen yenisini gönderdi. İlgi ve alakalı bu yaklaşım için teşekkür ederim. Ürün güzel tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 10.04.2019

  Omuzlara fazla yük biniyor fıtık ve düzleşmesi olanlar için ağrı daha artıyor birde ürünün içinden çok ince olunca killer dökülüyor elime geç ulaştı geri gönderim süresini geçirdim yoksa iade ederdim

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 01.04.2019
  Kötü tasarım acemice

  Hayır beğenmedim

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 25.03.2019
  Kaliteli

  Beddonun minderinide kullanıyorum dik duruş korsesinide.Sıcak terapi etolü çıkınca onu da aldım.Beddo beni şaşırtmadı, bu yeni ürünleride hem kaliteli hem başarılı.Faydalı bri ürün sıcaklık çok rahatlatıyor.Soğuk olarakda kullanılıyormuş ama ben daha soğuk olarak denemedim.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 25.03.2019
  Fıtığıma iyi geldi

  Boynumda 2 fıtık var kronik olarak ağrıyor.Sıcak iyi geliyor ağrılarıma. Beddo sıcak kil terapiside çok iyi geldi çünkü en önemlisi güzel ısınıyor ve uzunca bir süre sıcak kalıyor kil sayesinde.Ağrısı olanlara tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 21.03.2019
  İlgili mağaza

  Urun kullanışlı normal fırın ile daha güvenli kullanabilirsiniz. Mikrodalga fırında sure ayarına dikkat etmelisiniz.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 18.03.2019
  Çok ağır

  Ürün çok ağır. Ayrıca mikrodalga tepsisine zor sığıyor.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor