Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Dev Eko Paket 74ADET
 • Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Dev Eko Paket 74ADET
 • Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Dev Eko Paket 74ADET
 • Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Dev Eko Paket 74ADET
 • Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Dev Eko Paket 74ADET
 • Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Dev Eko Paket 74ADET
 • Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Dev Eko Paket 74ADET

Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Dev Eko Paket 74ADET

En iyi fiyat

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo En geç 28 Mart Perşembe günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

175,00 TL
108,90 TLKDV
DAHİL

Bu ürün satışa kapalı

 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (81)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Kiloya Göre 11-18 kg
Marka Prima
Beden 5 Beden
Adet Diğer

Fiyat Takibi

AyrıntılarHer açıdan emek ve özen gerektiren bebek bakımında bebek bezlerinin ayrı bir yeri ve önemi bulunuyor. Yeni doğanların ve tuvalet alışkanlığı kazanana kadar tüm bebeklerin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan tuvalet ihtiyaçlarının temiz ve sağlıklı bir şekilde karşılanmasında annelerin en büyük yardımcısı, bebek bezleri oluyor. Prima Premium care 5 numara, miniklerin tüm ihtiyaçları düşünülerek uzmanlar tarafından özenle tasarlanmış bir ürün olmasıyla dikkati çekiyor. Bebeklerinin iyi gelişimini hassasiyetle gözeten anneler tarafından ilgi görüyor. Dev bir ekonomi paketi içerisinde sunulan ürün, bebek sağlığının gerektirdiği hijyeni sağlarken, gelişimi destekleyen rahat, huzurlu ve keyifli ortamın oluşmasında üzerine düşeni yerine getiriyor.

Araştırma-Geliştirme çalışmaları ve annelerin zaman içerisinde edindikleri deneyimler, Prima Premium care 5 numaralı bebek bezinin yapısına ışık tutuyor. Tüm özellikleri dikkatle tasarlanıp geliştirilen ürün, bebeğin huzurunu belirleyen en önemli sorunlardan birine çözüm üretiyor. Yüksek emiş teknolojisi içeren ürünün alt tabakası, tüm sıvıyı en hızlı, etkin ve güçlü şekilde içine çekerek hapsediyor. Yüzeyden içe doğru çekilen ve bez içerisinde eşit şekilde hapsedilen sıvı, yüzeyde kalmadığı için bebek cildine temas etmiyor. Böylece sanki hiç çiş yokmuş gibi tam bir kuruluk sağlanıyor. Emilen sıvı, uzun süre bezde kalabildiği için bebeğin kuru hissetmesi açısından uzun süreli bir güven veriyor. Annelerin içi saatlerce rahat ediyor.

Prima Premium care 5 numara bebek bezinin emiciliği ve sağladığı kuruluk, bebeklerin hem gündüz hem de gece uykularını en rahat şekilde almalarına yardımcı oluyor. Böylece huzurla ve deliksiz uyuyan bebekler, güne mutlu uyanıyor; sağlıkla gelişiyor. Sıvının içeride eşit yayılması, şişkinliğin belirli bir bölgede toplanmasına da engel oluyor. Oyun oynarken ya da uykuda dönerken bez, bebek için herhangi bir ağırlık hissi oluşturmuyor. Sıvıyı sızdırmayan ürün, yanlardan ıslaklığın dışarı yayılmasına izin vermiyor. Ürünün bebek cildine değen üst yüzeyi, son derece pamuksu, yumuşak bir dokudan oluştuğu için cilde hassas bir dokunuşla temas ediyor. Asla tahrişe, kızarıklığa yol açmıyor. Bebeklerin pişiklerden korunmalarını kolaylaştırıyor. Hijyenik, cilt dostu, bebek hassasiyetini gözeten ürün, alerjilere geçit vermiyor. Prima Premium care 5 numaralı bebek bezinin nefes alan, havayı geçiren dokusu, bebeklerin tenlerinin sağlıklı şekilde hava ile temas etmesine imkan tanıyor. Havasızlıktan kaynaklı cilt sorunlarının önüne geçiyor. Bezin varlığından rahatsız olmayan, ıslak kalmaktan kurtulan bebekler, hem keyifle oynuyor hem de mışıl mışıl uykularını alıyor.

Prima Premium care 5 numaranın esneyen ve bedene uyumlanan yumuşak yan bantları, annelerin işini bir kat daha kolaylaştırıyor. Kolayca bağlanan bez, bebeğin bacaklarını sıkmıyor, rahatsızlık vermiyor ve beden yapısına hemen uyum sağlıyor. Prima Premium care 5 numara fiyatı ise annelerin ürünü sevmesi için diğer bir sebebi oluşturuyor. Rahat erişilebilir, tüketici dostu bir seviyede bulunan ürün fiyatı, annelerin yüzünü güldürüyor. İçerisinde 60 adet bebek bezi bulunan avantajlı dev paket, fiyatı daha da cazip hâle getiriyor. Bir paket Premium care 5 numara ile günler boyu bebekler yumuşak bir hissin, rahatlığın keyfini yaşıyor. Prima Bebek Bezi Premium Care Dev Ekonomi Paketi 5 Beden 60 Adet alarak doğru bir seçim yapan anneler, bebeklerinin gülümsemesi ve huzurlu uykuları sayesinde anneliğin zevkini doyasıya tadıyor. Bebeğinizin enerjisini kısıtlamadan rahatça oynaması, kesintisiz ve derin uykular uyuması, her adımda daha da sağlıkla gelişmesi için siz de Prima’nın Premium Care 5 numaralı bebek bezinden yararlanabilirsiniz. Onun gülümsemesini izlerken en doğru seçimi yapmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Doğumundan itibaren beslenmesinden kremlerine kadar özel bir ilgi gerektiren bebek bakımında annelerin en büyük yardımcılarından biri de bebek bezleri oluyor. Tuvalet ihtiyacında belirli bir yaşa kadar bebeklerin günlük gereçleri arasında yer alan bebek bezi seçimi, annelere için büyük önem taşıyor. Bebeğin sağlığını ve doğru gelişimini yakından ilgilendiriyor. Primanın bebeğin cilt yapısına, hijyen ihtiyacına ve bedensel özelliklerine uygun olarak tasarladığı Prima Bebek Bezi Premium Care Dev Ekonomi Paketi 2 Beden 104 Adet ürünü, annelerin bu konuda işini ve seçimini kolaylaştırıyor. Tasarımında gösterilen özen ve kalitesi ile annelerin tüm beklentilerini karşılıyor. Bebek cilt sorunlarına yenilikçi çözümler sunuyor. Prima 2 numara bebek bezi ile annelerin içi rahat ederken, bebekler, hem gündüzlerini hem de gecelerini keyifle geçiriyor. 

Yeni doğan bebekler, uyku düzeninden beslenme programına, göbek bağı bakımından nasıl banyo yaptırılacağı konusuna kadar ayrıcalıklı ve hassas bir bakım gerektirir. Doğru özellikte ve bedende bez kullanmak, hem bebek sağlığı hem de bebeğinizin rahat hareket etmesi için çok önemlidir. Prima, bu hassasiyet bilinciyle yeni doğan bebekler için 5 yıldızlı bakım sunan Premium Care serisini oluşturmuştur. Prime Premium Care Bebek Bezi, 5 yıldızlı koruması ile bebeğiniz için en uygun ve güvenli bakımı sunar. Üstün cilt koruma özelliği ile ipeksi bir yumuşaklık sağlayan Prima Premium Care, 2-5 kg. ağırlığındaki, yeni doğan bebeğiniz için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz en uygun bebek bezlerinden biridir. 

Hassas ciltler için ipeksi yumuşaklıkta malzemeler kullanılarak üretilen Prima Premium Care 1 Numara Bebek Bezi, emici kanalları vasıtasıyla gerçekleşen eşit sıvı dağılımı sayesinde 12 saate kadar kuruluk sağlar. Bez içerisinde hava dolaşımına imkan veren yapısı ve nefes alan dış yüzeyi ile pişik ve kızarıklıkların engellenmesine yardımcı olur. Bez ıslandığında maviye dönen ıslaklık göstergesi, bebeğinizin altını sık sık ve doğru zamanda değiştirmenize yardımcı olur. Defalarca açılıp kapanabilen, pudra ve kremden etkilenmeyen geliştirilmiş esnek yan bantlar ise bebeğinizin özgürce hareket etmesini sağlarken, sızıntılara karşı da korur. Yeni doğan bebekler için özel olarak tasarlanmış olan Prima Premium Care bebek bezi, göbek bağı oyuntusu gibi küçük ayrıntılar ile bebeğinizin ihtiyacı olan konforu ve hijyeni sağlar. 

Prima Premium Care 1 numara bebek bezi, yeni doğan bebekler için ultra hijyen ile üretilir. Aynı titizlik ile sürdürülen bebek bakımında sık sık değiştirilmesi, sürekli temiz ve kuru tutulması gereken bebek bezleri, yeni doğan bebek bakımında daha da yoğun sıklıkta bir değişim gerektirir. Bu dönemde bebeğiniz günde ortalama 7-8 bebek bezine ihtiyaç duyar, ilk bir kaç haftadan sonra bu sayı günde 5-6 bebek bezine düşebilir. Prima Bebek Bezi Premium Care Dev Ekonomi Paketi Yenidoğan 1 Beden 108 Adet ürün içeren alternatifi ile yeni doğan bebeklerin yoğun bez kullanım dönemlerinde bebek bezi alışverişini daha ekonomik ve zahmetsiz hâle getirir. 

Prima Premium Care 1 numara ile yeni doğan bebekler için ihtiyaç duyulan hassasiyet ve yumuşaklık, 5 yıldız kalitesi ve konforunda sağlanır. Premium Care bebek bezinin koruyuculuğu ve rahatlığı, kesintisiz ve huzurlu uykularında bebeğinizin yüzünden okunur. Yeni doğan bebek bakımı ve temizliğinde en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan Prima Premium Care 1 numara fiyatı ile anne ve babalardan tam puan alırken, üzerindeki sevimli desen ve renkleri ile de bebeklerin ilgisini çeker. 

Prima, bebekler için özel olarak tasarladığı ürünlerde kalite ve titizlikten asla ödün vermez. 50 yılı aşkın bir süredir anne ve babalar, bebeklerinin bakımı için Prima'ya güvenmektedir. Prima Premium Care bebek bezleri, en son teknolojilerin kullanıldığı tesislerde, kapsamlı değerlendirmeler sonucu güvenli olduğu kanıtlanan ham madde ve materyallerden üretilir. Ürünlerde kullanılan malzemeler, alanında uzman çocuk doktorları, pediatrik dermatologlar, güvenlik ve sağlık uzmanları tarafından denetlenip onaylanır. 

Söz konusu bebekler olduğunda en büyük önceliğin güvenlik olduğunu savunan Prima, ürün geliştirme aşaması sonrasında bile takip ve kontrollerine devam eder. Anne ve babalardan gelen her türlü geri bildirim, şikayet ve soruyu ilgi ile dinleyen Prima, müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyetini de başarılı ürünleri ile ortaya koyar. Prima Premium Care 1 numara, yeni doğan bebeğiniz için 5 yıldızlı konfor ve bakım sağlar. 

Teslimat Bilgileri

En geç 28 Mart Perşembe günü kargoya verilir.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Bireysel Kredi Kartları

Garanti Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 36,30 TL 108,90 TL
4 - -
5 - -
6 18,15 TL 108,90 TL
9 - -
12 - -
Ziraat Sanal Pos
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 36,30 TL 108,90 TL
4 - -
5 - -
6 18,15 TL 108,90 TL
9 12,95 TL 116,52 TL
12 9,94 TL 119,26 TL
Yapı Kredi
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 36,30 TL 108,90 TL
4 28,70 TL 114,78 TL
5 23,09 TL 115,44 TL
6 - -
9 13,24 TL 119,13 TL
12 10,10 TL 121,20 TL
Finansbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 36,30 TL 108,90 TL
4 - -
5 - -
6 19,40 TL 116,41 TL
9 13,24 TL 119,13 TL
12 10,20 TL 122,40 TL
Akbank
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 36,30 TL 108,90 TL
4 - -
5 23,20 TL 115,98 TL
6 - -
9 13,42 TL 120,77 TL
12 10,36 TL 124,35 TL
Türkiye Halk Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 36,30 TL 108,90 TL
4 - -
5 - -
6 19,71 TL 118,26 TL
9 13,58 TL 122,18 TL
12 10,53 TL 126,33 TL
Türkiye İş Bankası
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 36,30 TL 108,90 TL
4 27,23 TL 108,90 TL
5 - -
6 - -
9 13,34 TL 120,06 TL
12 10,29 TL 123,44 TL
(PLS DO NOT ADD ANY BIN NUMBERS!) - Card Finans (Advantage Card) for just displaying Installment options.
TAKSİT TUTARI TOPLAM TUTAR
3 36,30 TL 108,90 TL
4 - -
5 - -
6 19,40 TL 116,41 TL
9 13,24 TL 119,13 TL
12 10,20 TL 122,40 TL

Ticari Kredi Kartları

Ürün Notu: 4.5 Yıldız
5 yıldız
(67)
4 yıldız
(5)
3 yıldız
(3)
2 yıldız
(1)
1 yıldız
(5)
En Yeni Yorum

ürünü beyendim ama kargo şirketi kötü

n11.com üyesi
Tüm yorumlar gösteriliyor. Tüm yorumları gör
 • n11.com üyesi - 25.03.2019
  sürat kargoyla çalışmayı bırakın berbat bi kargo mağza olarak iyisiniz ama sürat kargo ile çalışmayın

  ürünü beyendim ama kargo şirketi kötü

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 27.01.2019

  Sorunsuz alışveriş

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 26.01.2019
  Urun goruldugu gibi

  Prima urun gorseldeki ile ayni

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Akif Gökçe - 24.01.2019
  İyi ürün güzel para hızlı kargo

  Her şey güzel ve hızlıydı

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • HÜSEYİN TEZCAN - 09.12.2018
  hizli teslimat

  kargo hızlı bu yeterli sebeb birde fiyatı

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 26.10.2018

  sürat kargo ürünü getirmiyor adres hatalı diyip. şubeden gidip alıyorsunuz.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Muhammet Turan - 11.10.2018
  Teşekkür ederim

  Teşekkür ederim

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Zehra Aşar - 08.10.2018

  PRİMA HERZAMAN 1.SINIF ;)

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Baha Akçura - 01.10.2018
  prima başka, pampers başka

  foto yüklemek ile uğrayaşmayacağım.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 12.04.2018
  Urun orjinal mi bilemedim

  Urunun orjinal olmamasindan kuskulaniyorum!!! Ambalaji dumduz beyaz, bizim hep bildigimiz ve resimdeki ambalaj yok. Her yeri beyaz. Bir kosesinde marka yaziyor gerisi beyaz poset. Ayrica elimizde daha once marketten aldigimiz prima'lar var. Onlar pofuduk pofuduk dururken bu urun mukavva gibi, sert ve ince. Bebekte henuz bir kotu etki gormedim, ama bu bir referans degil sanirim,

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor