Bitdefender internet Security 1 Yıl 1 Kullanıcı 2018 PC

Bitdefender internet Security 1 Yıl 1 Kullanıcı 2018 PC

Adınıza Faturalı Orijinal Kutulu Garantili Açılmamış Kutu Ürün

Teslimat Bilgisi : Ücretsiz Kargo En geç 19 Şubat Çarşamba günü kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Mağaza tarafından belirlenir.

99,00 TL
39,00 TLKDV
DAHİL

Bu ürün satışa kapalı

 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (15)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Kullanıcı Sayısı 1 Kullanıcı

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

Lisanslar kutu içerisinde adınıza faturalı ve kargo ile gönderim yapıyoruz

E-Mail yolu ile alınan lisanslar paketlerin bölünmesi ile oluşturulduğundan sizin lisansınız ortak olarak kullananlar tarafından fazla sayıda kullanılabilir.

Ortak lisansların bölünmesinde lisans etkinleştirme tarihi ilk etkinleştirilen cihazla başlar.

Gelen ürün kodu ile 2019 kullanabilir.2018 ürününü kullanırken güncelleme ile 2019 geçebilirsiniz.


Bitdefender Internet Security 2019

 Windows’da internet tehditlerine kaşı tam koruma.
 Webcam Koruması ile çok daha iyi bir gizlilik. 
Yeni
 Dosyalarınızı güvende tutmak için çok katmanlı fidye yazılım koruması.
 Önemli olan dosyalarınıza izinsiz değişiklikleri önleme.


Dünya’nın En İyi Siber Güvenliği


Biz kendimizi övmüyoruz. Sadece kullanıcıların ve uzmanların bizim hakkımızda ne söylediklerini dile getiriyoruz.


Bitdefender Internet Security 2019

Çok Katmanlı Ransomware Koruması

Bitdefender Total Security 2019, fidye yazılımına karşı çok katmanlı koruma katmanı sunar. Saldırıları önlemek için sezgisel tehdit algılama özelliğini kullanır ve en önemli belgelerinizi fidye şifrelemesine karşı korur. Bitdefender Total Security 2019 ile verilerinizi veya paranızı kaybetme endişesini bırakabilir ve hayattan zevk almaya başlayabilirsiniz.


Gizliliğinizi Riske Atacak mısınız?

Bitdefender Internet Security 2019 öncelikle gizliliğinizi sağlar. Web kameranıza yetkisiz erişimi önler ve meraklı gözlerden rahatça korumanızı sağlar.


En İyi Güvenliği Seçtin Ve bir daha Endişelenme

Sürekli Güncelemeler

Bitdefender Internet Security 2019, sizi dünyadaki en ileri siber tehditlere karşı korumak için tasarlanmıştır. Sürekli güncellemeler her Bitdefender ürünüyle birlikte gelir ve yeni özelliklerin Bitdefender güvenliğini güncelleme, yükseltme ve yükleme işlemlerini basitleştirir.

Sürekli Koruma

Sürekli koruma hizmeti * size zaman ve emek tasarrufu sağlamak ve aboneliğinizi otomatik olarak yenileyerek tehdit riskini azaltmak için tasarlanmıştır. Abonelik dönemleri arasında olası herhangi bir güvenlik tehdidinin ortadan kaldırılması için sorunsuz bir yöntemdir; bu sayede cihazlarınızın, dosyalarınızın ve kimliğinizin her zaman korunması sağlanır.

* Sürekli Koruma, istediğiniz zaman kapatabileceğiniz bir devre dışı bırakma hizmetidir.


Gizliliğinizi Riske Atacak mısınız?


Bitdefender Internet Security 2019  öncelikle gizliliğinizi sağlar. Web kameranıza yetkisiz erişimi önler ve meraklı gözlerden rahatça korumanızı sağlar.

Üstün Windows Koruması Mükemmel Hız

Bitdefender Internet Security 2019 Windows için tam koruma içerir.

Koruma

·       Tam Veri Koruması

·       Gelişmiş Sezgisel Koruma

·       Çok Katmanlı Ransomware Koruması

·       Anti-Phishing

·       Güvenli Dosya

·       Güvenli Gezinti

·       Kurtarma Modu

·       Anti-Fraud

Performans

·       Bitdefender Autopilot TM

·       Bitdefender Photon TM

·       Pil Modu

·       Bulut Entegrasyonu

·       Oyun, Film & İş Modları

Gizlilik

·       Webcam Koruması

·       Güvenli Çevrimiçi Banka işlemleri

·       Ebeveyn Koruması

·       Dosya Parçalayıcı

·       Gizlilik Duvarı

·       Sosyal Ağ Koruması

·       Şifre Yöneticisi

·       Güvenlik Açığı Değerlendirmesi

 

Koruma


Tam Veri Koruması

Bugünkü en etkili anti-virüsün mutlak gücü. Bitdefender Internet Security 2018, virüslerden, solucanlardan, Truva atlarından, fidye yazılımı, Zero-Day kullanımları, rootkitler, casus yazılımlara karşı ve tüm tehditlere karşı çalışır. Verileriniz ve gizliliğiniz emin ellerdedir.

Gelişmiş Sezgisel Koruma

Bitdefender Internet Security 2018, etkin uygulamaları yakından izlemek için sezgisel tespit olarak adlandırılan yenilikçi bir tekniği kullanıyor. Şüpheli bir şeyler algılar ise, tehditleri önlemek için anında harekete geçer.

Webcam Koruması

Gizliliğinizi koruyun ve web kamerası sızıntısını önleyin. Web Kamerası Koruması, uygulamalar web kameranıza erişmeye çalıştıklarında sizi uyarır ve yetkisiz erişimi engellemenizi sağlar.

Çok Katmanlı Ransomware Koruması

Hassas belgeleri birden fazla koruma katmanı altına yerleştirebilir, böylece kişisel dosyalarınızda fidye isteyen kötü niyetli şifreleme programlarından korunabilirsiniz.

Anti-Phishing

Bitdefender Internet Security 2018, parolalar veya kredi kartı numaraları gibi mali verileri çalmak için güvenilir olarak taklit edilen web sitelerini tespit eder ve engeller.

Anti-fraud

Our advanced filtering system warns you whenever you visit websites that may try to scam you, such as casinos, money loan schemes and others.

Güvenli Dosyalar

Bitdefender Güvenli Dosyalarıyla, en önemli dosyalarınıza izinsiz değişiklikleri önleyebilirsiniz. İzleme listesine sadece klasörler eklerseniz, Bitdefender bunlarda depolanan dosyaları, fidye yazılımına ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı korur. Sadece özel olarak güvendiğiniz uygulamaları güvenli dosyalarınıza erişmek için izin verilir.

Güvenli Tarama

Bir bağlantıya tıklamadan önce arama sonuçlarınıza erişip erişemeyeceğini öğrenin. Bitdefender Internet Security 2018, bilinen virüslü bağlantıları da engeller.

Kurtarma Modu

Rootkit gibi bazı karmaşık virüsler, Windows başlamadan önce kaldırılmalıdır. Bitdefender Internet Security 2018 bu tür tehditleri tespit ettiğinde, temizleme ve onarım için bilgisayarı Kurtarma Modunda yeniden başlatır.

Performans


Bitdefender Autopilot™

Bir kez açıldığında, Autopilot tüm cyber-security’inizi tek başına çalıştırır. Nagging pop-up’ları ve iletişim kutuları aracılığıyla girdilerinizi sormadan en iyi güvenlik kararlarını verir. Kurulacak bir şey yok, yapılandırılacak bir şey yok.

Bitdefender Photon™

This innovative, exclusive technology helps Bitdefender Internet Security 2018 adapt to the hardware and software configuration of your system in order to save computing resources and improve speed and performance.

Cloud Integration

Bulutda tarama, yerel kaynaklarınızda neredeyse sıfır etkiye sahiptir; bu nedenle sisteminizin hızı ve performansı etkilenmez. Dosyalarınız her zaman tamamen gizli kalır: hiçbir zaman yüklenmeyen veya bulutta depolanmayan, dosyalarınızın gerçek içeriğini değil, yalnızca veri imzalarını tararız.

Oyun, Film ve Çalışma Modları

Bitdefender Internet Security 2018, bir filmi izlerken, çalışırken veya oyun oynarken sizi tespit eder, bu nedenle sizi gereksiz isteklerle rahatsız etmez. Bu şekilde, önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz. Bilgisayarınızda ne yapmayı seçtiğinize bağlı olarak, Bitdefender, pop-up’ları geçici olarak durdurur, görsel ayarları düzenler ve önemli olmayan arka plan etkinliklerini duraklatarak cihazınızı maksimuma çıkarmanızı sağlar.

Pil Modu

Bu kullanışlı ve akıllı özellik ekran, sistem soğutması, sistem güncellemeleri veya Bluetooth bağlantısı gibi sistem ayarlarını geçici olarak düzenleyerek dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için pil ömrünü uzatır.

Gizlilik


Endişesiz ve Hızlı Çevrimiçi

Dolandırıcılığı önlemek için işlemlerinizi güvence altına alan eşsiz, özel bir tarayıcıdan banka ve alışveriş yapabilirsiniz. Bitdefender Safepay artık fatura alanlarında otomatik olarak kredi kartı ayrıntılarını doldurabiliyor.

Ebeveyn Kontrolü

Ebeveyn Korumasıyla, çocuklarınızın çevrimiçi aktivitelerini gözetim altında tutarak onları güvende tutabilirsiniz. Uygun olmayan içeriği filtreleyip her bir çocuğun hesabı için çevrimiçi zamanı kontrol edin. Web’den Bitdefender Central hesabınıza istediğiniz yerden giriş yapın ve çocuklarınızın bulunduğu yere veya faaliyetlerine ortak olun.

Gizlilik Duvarı

Bitdefender Internet Security 2018 ile güçlü bir ağ koruması tabakası elde edersiniz, bu nedenle kişisel bilgileriniz bilgisayar korsanlarına ve veri bekçilerine karşı korur.

Sosyal Ağ Koruması

Kötü amaçlı bağlantılardan ve arkadaşlarınızın farkında olmadan size Facebook, Twitter, Pinterest veya diğer sosyal ağlar yoluyla ilettiği tehditlerden uzak durun.

Şifre Yöneticisi

İhtiyacınız olduğu zaman kolay erişim için şifrelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer hassas verileri güvenli bir kasaya saklayın. Parola Yöneticisi çevrimiçi formları otomatik doldurma seçeneğini sunar ve hatta güvenli parolalar önerebilir.

Dosya Parçalayıcı

Bir dosyayı iyice silebilmek ve PC’nizde var olan herhangi bir iz bırakmak istemiyorsanız, bu aracı kullanın.

Bitdefender Autopilot™

Saf özgürlük: Sadece Autopilot’u açın ve tüm güvenceyi kendi başına, sorunsuz olarak çalıştırsın. Pop-uplar, iletişim kutuları veya yüzlerce seçenek olmadan, çalışmalarınıza odaklanıp eğlenebilirsiniz.

Hızlı Risk Kontrolü

Tek bir tıklama ile açıkları ve güvenlik açıklarını tarayın. Bitdefender PC’nizi eski ve savunmasız yazılımlar, eksik Windows güvenlik yamaları ve güvensiz sistem ayarları olup olmadığını kontrol eder ve en iyi düzeltmeyi gösterecektir.

 

 

Teslimat Bilgileri

En geç 19 Şubat Çarşamba günü kargoya verilir.

Hafta ici saat 16:30 a kadar verilen Cumartesi günleri 13:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis

Satışını yapmakta olduğumuz Apple marka ürünler 2 yıl Apple Türkiye garantili resmi ürünlerdir.

Firmamız Apple Yetkili Satıcı ve Yetkili Teknik Servis sağlayıcısı olarak Türkiye'nin 5 ilindeki şubeleri ile hizmet vermektedir.

Firmamız paralel ithalat ürün asla satmamaktadır.

Ayrıca;

Apple tümTürkiye geneli servislerden ve Apple Storlardan destek alabilirsiniz.

ServisListesi

https://locate.apple.com/tr/tr/

 

Lütfen siparişlerinizi teslim almadan önce aşağıdaki tavsiyeleri dikkate alınız!

 

Ürünü kontrol etmeden, paketi teslim aldığınıza dair imza atmayınız.

Ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.

Ürün hasarlıysa veya eksikse "Hasar Tespit Tutanağı" isteyiniz.

Teslimat sırasında adreste yoksanız, kargonuz en yakın şubeye bırakılır.Teslimat şubesini firmanın online sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Aldığınız ürünün faturasını kontrol ediniz. Faturanızda yanlışlık olması durumunda muhasebe@escmarket.com e-mail adresine bildirmeniz durumunda gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra düzeltilip tarafınıza gönderilecektir.

Firmamız E-fatura ve E-arşiv Kullanıcısı olduğundan E-fatura olan firmalara sistem üzerinden, diğer firma ve kişilere fatura A4 çıktısı olarak ürünle beraber gönderilir ve siparişte belirtmiş olduğunuz mail adresine de gönderim yapılır.

Kargonuzun takibini yapmayı ihmal etmeyiniz. Kargo takip kodu sisteme ve e-mail adresinize n11 tarafından gönderilmektedir.  

Ürünlerin Arızalı Olması yada Arızalanması Durumunda:

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler teslim aldıktan sonra 14 iş günü içerisinde arızalanması durumda ürünü yurtiçi kargo firması ile Anlaşma kodumuzu (396895742) kullanarak ücret alıcı olarak tarafımıza kutu, ürün içerikleri ve faturası tam olacak şekilde gönderebilirsiniz.

14 iş gününden sonraki gönderimleri Yurtiçi Kargo anlaşmamızı kullanarak ücret tarafınızdan karşılanacak şekilde gönderim yapabilirsiniz aksi takdirde ücret alıcı gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Almış olduğunuz ürünler ile ilgili firmamızca yanlış ve gelen ürünün  arızalı çıkması konusu olduğunda ürünü yollamadan önce firmamız ile iletişime geçiniz.

Alış verişinizi tamamladıktan sonra; yapacağınız mağaza performansı  değerlendirmesi ve yorumlarınız, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına bizim için önem arz etmektedir. 

İrtibat telefonları: 0537 658 87 35-0850 221 1 372

Taksitli alışveriş için sipariş tutarı
en az 75 TL olmalıdır
Ürün Notu: 5 Yıldız
5 yıldız
(14)
4 yıldız
(1)
3 yıldız
(0)
2 yıldız
(0)
1 yıldız
(0)
En Yeni Yorum

Ürün orjinal kutusunda geldi, teşekkürler

Alper Erez
Tüm yorumlar gösteriliyor. Tüm yorumları gör
 • Alper Erez - 22.11.2019
  Orjinal Kutusunda

  Ürün orjinal kutusunda geldi, teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 20.11.2019

  Orijinal bir ürün. Online teslimat değil de kapalı bir şekilde paketini yollamalari daha güzel.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 13.11.2019
  inanılmaz paketleme, orijinal ürün :)))

  inanılmaz paketleme, orijinal ürün :)))

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • Alper Erez - 17.06.2019
  orijinal

  ürün orijinal kutusunda geldi, teşekkürler.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 16.06.2019

  Ürünü daha yeni kullanacağım, henüz bir fikrim yok.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • n11.com üyesi - 17.01.2019

  Ürün orjinal kutusunda geldi. Paketleme ve kargo da oldukca iyi ve hizliydi. Tesekkurler.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?
 • MEHMET AKİF ÖZTOPRAK - 28.12.2018
  Güvendiğim güvenlik yazılımı

  Güvendiğim güvenlik yazılımı

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor