Ferrucci Smart Watch 27T.02-BLUE Türkçe Menü Akıllı Saat

Orijinal ® | 2 Yıl Garanti | Android IOS Uyumlu | Ücretsiz Kargo

Hemen AL Sepete Ekle
 • ORİJİNAL ÜRÜNE
  %100 DESTEK
 • ÖDEME
  KORUMA SİSTEMİ
 • İNTERNETTE
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
 • Ürün Bilgileri

 • Taksit Seçenekleri

 • Ürün Yorumları (5)

 • Soru ve Cevap

Ürün Özellikleri

Kordon Materyali Silikon
Suya Dayanıklılığı 3 ATM
Kronometre Var
Mekanizma Pilli
Ekran Tipi Dijital
Kadran Rengi Siyah
Kordon Rengi Lacivert
Takvim Var
Alarm Var
Kadran Şekli Yuvarlak
Kasa Rengi Lacivert
Marka Ferrucci
Çap 45
Kasa Materyali Plastik

Fiyat Takibi

Ayrıntılar

     FERRUCCI SMART WATCH AKILLI SAAT KULLANIMI VE ÖZELLİKLERİ
Öncelikle akıllı telefonunuza App Store veya Google Play Store üzerinden "HitFit Pro" uygulamasını ücretsiz olarak indiriniz. Ürün Android ve IOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarla uyumludur.
Kullanım kılavuzu üzerinde yer alan 5.2.1 Bluetooth bağlantısı başlığında cihaz bağlantısının nasıl yapılacağı detaylı olarak belirtilmiştir.
KULLANIM TALİMATLARI 
Saat kullanılmaya başlamadan en az 2 saat önce şarj edilmelidir. Ürünün sağ üst kısmında yer alan tuş güç tuşudur. Sağ alt kısımda yer alan tuş ise spor aktivitelerine özel olarak tanımlanmış kısayol tuşudur.
Saat kapalı durumdayken;   açmak için beş saniye güç tuşuna basılı tutunuz. Saatin ana ekranı ön yüklemeden sonra görüntülenecektir. Ana ekrandan sola kaydırarak menü ekranına gidebilir; ürünün tüm fonksiyonlarını alt menüleri dahil keşfedebilirsiniz. Yine ana ekranı yukarı yönde kaydırarak; ayarlar kısayolunu, aşağı yönde kaydırarak bildirim ekranını, sağa kaydırarak; günlük aktivite detayları-kalp ritmi-uyku analizi- hava durumu gibi seçenekleri görüntüleyebilirsiniz.
Kişisel Veri Ayarları:   Saatinizin fonksiyonlarının doğru sonuçlar verebilmesi için öncelikle uygulamayı yükledikten ve saatinizi bağladıktan sonra HitFit Pro üzerinden ayar kısmına girin, kişisel veri ayarları sayfasına girmek için en üstteki profile tıklayın. Kişisel bilgilerin ayarlanması kullanıcı ile tutarlı olmalıdır. Kalori tüketiminizi, kan basıncınızı vs. doğru tahmin etmemize yardımcı olacaktır.
                                                      ÖZELLİKLER
1. Günlük Aktivite
Bu modül kullanıcının gün içerisinde ki toplam adım sayısını, harcanan kaloriyi ve o gün katedilen mesafeyi gösterir. Veriler her gün saat 00:00'da (gece yarısı) sıfırlanır. Ayrıca akıllı telefonunuz ile ürünü senkronize ettikten sonra bu veriler HitFit Pro uygulaması üzerinden de görüntülenebilir.
Bu menüye ulaşmak için ana ekranda sola kaydırma işlemi sonucu menü ekranından en üstte yer alan aktivite kısmına girebilirsiniz veya ana ekrandan sağ tarafa doğru kısayol ekranı ile ulaşabilirsiniz. Yine ana ekranda kullanacağınız temaya bağlı olarak eşzamanlı olarak bu verileri gün içierisinde ana ekrandan da takip edebilirsiniz.
2. Sıcaklık (Vücut Sıcaklığı)
İşlev tanıtımı: Saat, sıcaklık  Vücut Sıcaklığı  arayüzü altında kullanıcının sıcaklığını ölçecektir. Test tamamlandıktan sonra, titreşim bildirimi ile sonuç gösterilecektir. Devamında hiçbir işlem yapılmazsa ekran otomatik olarak kapanır.
Bu menüye ulaşmak için ana ekranda sol kaydırma işlemi sonucu menü ekranından Vücut Sıcaklığı simgesine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Giriş yapıldıktan sonra ölçüm başlayacaktır. Üst satırda ki veriler  vücut yüzey sıcaklığı içindir, gerçek zamanlı olarak değiştirilir. Doğru veriler, ölçümü tamamlamak için 60 saniye boyunca ölçülen  vücut sıcaklığı içindir. Ölçüm sırasında "--" olarak gösterilecektir. Ölçüm tamamlandıktan sonra değer görüntülenecektir.
3. Spor
Ürün üzerinde yer alan sağ alt tuş (tek nokta işlev simgesi) spor modülüne girmenizi sağlar. Bu menüden yürüme, koşma, tırmanma (doğa yürüyüşü), bisiklet sürme (binicilik), ve basketbol (vb.) spor modlarına giriş yapabilir. Anlık olarak verilerinizin kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.
4. Kalp Atış   Hızı (Nabız)
İşlev tanıtımı: Saat, kullanıcının kalp atış hızını; sol menüde yer alan Nabız arayüzü altında ölçecektir.  Test tamamlandıktan sonra, titreşim bildirimi ile sonuç gösterilecektir.   Devamında hiçbir işlem yapılmazsa ekran otomatik olarak kapanır.
Bu menüye ulaşmak için ana ekranda sol kaydırma işlemi sonucu menü ekranından Nabız simgesine tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Giriş yapıldıktan sonra ölçüm başlayacaktır. Ölçüm sırasında arayüz değeri sıfır olacaktır. Ölçüm tamamlandıktan sonra değer görüntülenecektir.   ÖNEMLİ NOT: Ölçüm yapılırken lütfen sabit durumda kalın ve saat arayüzünü değiştirmeyin.
5. Tansiyon (BP _Blood Pressure)
Kan Basıncı arayüzüne menü içerisinde ki mavi renkli BP simgesi üzerinden giriş yapabilirsiniz. İlgili menüye giriş yaptığınızda ölçüm işlemi başlayacaktır. Yaklaşık 30 saniye gibi bir sürede ölçüm işlemi tamamlanacaktır.   ÖNEMLİ NOT: Ölçüm yapılırken lütfen sabit durumda kalın ve saat arayüzünü değiştirmeyin.
6. Kandaki Oksijen (BO _Blood Oxygen)
Kan Basıncı arayüzüne menü içerisinde ki kırmızı renkli BO simgesi üzerinden giriş yapabilirsiniz. İlgili menüye giriş yaptığınızda ölçüm işlemi başlayacaktır. Yaklaşık 30 saniye gibi bir sürede ölçüm işlemi tamamlanacaktır.   ÖNEMLİ NOT: Ölçüm yapılırken lütfen sabit durumda kalın ve saat arayüzünü değiştirmeyin.
7. Uyku
İşlev tanıtımı: Saat, kullanıcının bir önce ki gece uyku analizini gösterecektir. (Uyku ölçüm saati: 21:30 - sonraki gün 12:00) Bu   arayüze menü içerisinde ki mor renkli Uyku simgesi üzerinden giriş yapabilirsiniz. Önce ki günün uyku analizini görüntüleyebilirsiniz. İşlevin gerçekleşmesi için uyku halinde iken saat kolunuzda takılı olmalıdır.
8. Gerisayım (Zaman Ölçer)
Bu modül bir timer (geri sayım) işlevi görmektedir. 1 dakika, 5 dakika, 10 dakika gibi hazır formatları kullanarak veya kendi belirlediğiniz bir değer ile giriş yaparak geri sayım başlatabilirsiniz. Tek bir dokunuşla geçişi duraklatabilir / başlatabilirsiniz.   Bu   arayüze menü içerisinde ki turuncu renkli Zaman Ölçer simgesi üzerinden giriş yapabilirsiniz.
9. Kronometre (Sayaç)
Bu   arayüze menü içerisinde ki yeşil renkli Sayaç simgesi üzerinden giriş yapabilirsiniz.   Tek bir dokunuşla başlat / duraklat / sıfırlama işlemlerini yapabilirsiniz.
10. Müzik Kontrol Modu
Bu   arayüze menü içerisinde ki pembe renkli Müzik simgesi üzerinden giriş yapabilirsiniz.   Bluetooth ile telefonunuza bağlandıktan sonra, müzik başlat / durdur veya ses seviyesini ayarlamak için kullanabilirsiniz. Ses cep telefonundan çıkacaktır.
11. Hava Durumu
HitFit Pro ile bağlantı kurulduktan sonra saat yerel hava durumunu gösterecektir.   Bu   arayüze menü içerisinde ki mavi renkli Hava Durumu simgesi üzerinden veya sağ sekmede yer alan kısayollardan giriş yapabilirsiniz.
12. Mesaj / Bildirim Ekranı
Bluetooth'a bağlandığınızda, telefonunuzdan gelen bildirimler saatiniz de görüntülenecektir.   Bu  arayüze menü içerisinde ki turuncu renkli Mesajlar simgesi üzerinden veya ana ekrandan alt ekrana kaydırarak kısayol üzerinden giriş yapabilirsiniz.
13. Telefon Bul Modu
Telefonu Bul simgesine tıkladığınızda telefon titrer ve çalar. Dikkat: Telefonunuzun Bluetooth özelliği açık olmalıdır. Kısaca bu özellik telefonunuzu Bluetooth kapsama alanı içerisinde kaybettiğinizde veya koyduğunuz yeri unuttuğunuzda bulmanıza yardımcı olacaktır.  Bu  arayüze menü içerisinde ki mor renkli Telefonu Bul simgesi üzerinden giriş yapabilirsiniz.
14. Nefes Egzersizi
Nefesinizi ayarlayın ve gevşeyin.   Bu  arayüze menü içerisinde ki yeşil renkli Rahatla simgesi üzerinden giriş yapabilirsiniz.
15. Ayarlar
Bu  arayüze menü içerisinde ki mavi renkli Ayarlar simgesi üzerinden veya ana ekranı üst tarafa kaydırarak kısayollardan giriş yapabilirsiniz. Bu arayüzde ekran parlaklığı, titreşim yoğunluğu, dil seçeneği gibi tercihleri kişiselleştirebilirsiniz.
16. Akıllı Saati Kapatma
Ürünü kapatmak için güç tuşuna (sağ üst) 5 sn basılı tutmanız yeterlidir. Kapatma menüsü açılacaktır.
TEMEL TEKNİK ÖZELLİKLER
 • Model: FC SMART-R
 • CPU RTL8762C ARM Cortex-M0 53 Mhz
 • Hafıza: RAM 128KB+ ROM: 64 Mb
 • Kapasitif dokunmatik ekran 1.3" 240*240 pixel IPS
 • Bluetooth Version 5.0
 • Fonksiyon: Sıcaklık, Kalp Atış Hızı, Basmalı Arama, Rahatsız Etmeyin, Günlük Aktivite, Uyku, Bildirim (G-mail, Facebook, Skype, WhatsApp vb.) 
 • Pil: Lityum-ion 3.7V/240mAh
 • Su geçirmezlik seviyesi: IP68 (10 metre derinlik - 30 dk süre)
 • Çalışma Koşulu: -10  °C ~ 50  °C
DİKKAT
 • Cihaza sert şekilde vurmayın
 • Benzen, tiner veya diğer kimyasallar ile temas ettirmeyin
 • Güçlü manyetik alana, elektrik akım istasyonuna yakın tutmayın
 • Kendi kendinize parçalarına ayırmayın, tamir etmeyin veya dönüştürmeyin
 • Ateşe atmayın, patlama tehlikesi vardır.
 • Lütfen doktorunuzun talimatlarına uyun! Kan dolaşımı bozukluğu ve kan hastalığı olan kullanıcılar doktor rehberliğinde tedavi edilmelidir. Bu ürünün ölçüm sonuçları sadece referans içindir ve herhangi bir tıbbi kullanım veya dayanak için tasarlanmamıştır.

Teslimat Bilgileri

En geç 27 Ekim Çarşamba günü Antalya şehrinden kargoya verilir.

Camgöz Elektronik Hediyelik Eşya İnşaat ve Turizm Ticaret Limited Şirketi olarak; ✔️Ürünlerimizin tamamı orijinal ve sertifikalı ürünlerdir. ✔️Tarafınıza adınıza/şirketinize ait faturası, resmi onaylı garanti belgesi, orjinal kutu ve marka poşetleri ile birlikte hediyelik paket yapılarak iletilmektedir.

İade / Değişim Bilgileri

 • n11.com’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör
 • Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz.
 • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.
 • Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Satış Sonrası Servis

✔️ Satışını yaptığımız ürünlerimizin faturaları, garanti belgeleri ve kullanım talimatları ürün ile birlikte tarafınıza ulaştırılacaktır. 

✔️ Satış sonrası ürünlerimizin tamamına ait gerekli garanti desteği, tarafınıza ürün ile birlikte yolladığımız garanti belgeleri üzerinde yer alan ithalatçı firmaların profesyonel teknik servisleri tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca ürünler ile ilgili teknik bilgi desteğini de firmamız iletişim bilgileri ve "Mağazaya Soru Sor" butonu aracılığı ile sağlamaktayız. Bu konular ile ilgili olarak herhangi bir hizmet veya yardım talep ettiğinizde tarafımıza ulaşabilirsiniz. Gerekli bütün yardım ve yönlendirmeler sağlanacaktır.

✔️ Garantili ürünlerden garanti kapsamında servis desteğinden faydalanabilmek için ürünü yanında garanti belgesi ile birlikte ithalatçı firmanın teknik servis adresine ithalatçı firmanın anlaşmalı olduğu kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak ulaştırmanız gerekmektedir. İthalatçı firmaların adresleri ve iletişim numaraları garanti belgeleri üzerinde bulunmaktadır. Garanti kapsamında servise gönderilen ürünlerin takibini yapabilmek ve ürününüz hakkında gerekli bilgiyi edinebilmek için ürünü yollamadan önce; garanti belgesi üzerinde yer alan ithalatçı telefon numarasını not etmeyi unutmayınız. Ayrıca garanti kapsamında ithalatçı firmaya gönderilen ürünler ile birlikte garanti belgesinin yanında maruzatınızı ufak bir not kağıdına yazarak eklemeniz iş arkadaşlarımız ve sizler için süreci hızlandıracaktır. 

Bireysel Kredi Kartları

Ticari Kredi Kartları

Alışveriş Kredisi

Ürün Notu: 4.5 Yıldız
5 yıldız
(4)
4 yıldız
(0)
3 yıldız
(1)
2 yıldız
(0)
1 yıldız
(0)
Ürüne sadece yıldız verilmiş.

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor